Proč je třeba do zařízení nainstalovat nejméně jeden prohlížeč VPN

V dnešní internetové situaci, kdy vláda, poskytovatel internetových služeb, korporace, webové stránky a další třetí strany sledují každého uživatele internetu s cílem prozkoumat své návyky a získat určité informace, z nichž budou mít prospěch, je VPN stále důležitější. Virtuální privátní síť se stává populárnější, protože může uživatelům internetu poskytnout zabezpečení a soukromí, které potřebují, aby se osvobodili od globálního systému hromadného sledování. Kromě toho existuje dnes na trhu spousta služeb VPN, které jsou nabízeny v mnoha tvarech a formách.


Jedním typem služby VPN, kterou byste měli znát, je prohlížeč VPN. Prohlížeč je typ prohlížeče se zabudovanou sítí VPN, který lze aktivovat bez nutnosti použití dalšího softwaru. Stačí nainstalovat prohlížeč do svého zařízení a poté si můžete začít užívat soukromé připojení pomocí prohlížeče. Prohlížeč VPN se často nazývá soukromý prohlížeč, protože chrání soukromí a zabezpečení uživatele online. Důvody, proč je třeba do zařízení nainstalovat alespoň jeden prohlížeč VPN:

1. Za předplatné VPN nemusíte platit

Většina vestavěných prohlížečů VPN vám neúčtuje poplatky za používání zabezpečeného připojení, které poskytuje. Nastavení však mohou být v nastavení prohlížeče skrytá a pro aktivaci je nutné přejít do Pokročilého nastavení prohlížeče. Jakmile aktivujete VPN, nemusíte se starat o limit šířky pásma. Tyto virtuální soukromé prohlížeče obvykle nabízejí neomezenou šířku pásma a uživatelé mohou soukromé připojení používat zdarma. Ve srovnání s renomovanými a vyhrazenými službami VPN tam však může být rychlost pomalejší.

2. Je to mnohem lepší než většina bezplatných služeb VPN venku

Namísto použití některých bezplatných služeb privátní virtuální sítě, které jsou k dispozici pro stolní i mobilní zařízení, je lepší místo toho použít soukromý prohlížeč. Většina bezplatných služeb privátní sítě na současném trhu nabízí svou bezplatnou privátní síť jako bezplatnou zkušební verzi, což znamená, že za pokračování v používání služby musíte platit později. Také jsou nabízeny s omezenou šířkou pásma, serverem nízké kvality a velmi pomalou rychlostí, díky které se při jejich používání často cítíte frustrovaní. Na druhé straně je prohlížeč VPN nabízen bez jakéhokoli bezplatného zkušebního schématu, bez jakéhokoli omezení šířky pásma as vysoce kvalitní serverovou infrastrukturou, která byla vybudována v průběhu let.

3. Je postaven neziskovou organizací

Pokud komerční společnost vytvoří soukromý prohlížeč a řekne, že bude poskytovat soukromé připojení uživatelům zdarma, můžete mít na pozoru jejich nárok. Existuje mnoho případů poskytovatelů virtuálních privátních sítí, kteří poskytují své připojení VPN zdarma, a ukázalo se, že s využitím údajů uživatele bez jejich souhlasu. Některé další soukromé privátní sítě také zaznamenávají váš zvyk prohlížení a prodávají vaše data třetím stranám. Je to proto, že jejich orientace je zisk, nikoli soukromí uživatele. Prohlížeče VPN jsou z větší části odhodlány chránit soukromí uživatele a snaží se poskytovat nejlepší ochranu jejich online aktivitě. Je to proto, že jsou vytvářeny neziskovými organizacemi, které se zaměřují na zlepšení internetu, nikoli pouze na získání zisků.

4. Je zcela bezpečný a zdarma

Soukromý prohlížeč, který nainstalujete do svého systému, je zcela bezpečný a zdarma jak ze struktury předplatného plateb, tak od škodlivého softwaru. Je to proto, že nechtějí ztratit důvěru uživatelů, které si vybudovali roky. Většina jejich služeb je poskytována zdarma a jejich software je buď open source, nebo je postaven z open source projektů. Přestože je pro vás riskantní používat jiné bezplatné soukromé poskytovatele síťových služeb tam, při používání prohlížeče VPN se nemusíte starat o bezpečnost a soukromí.

5. Může být použit jako záložní připojení VPN

Pokud již používáte připojení VPN od renomovaného poskytovatele služeb VPN, nebude vám na škodu nainstalovat prohlížeč VPN pro případ, že budete potřebovat zálohu soukromého připojení. Někdy se mohou vyskytnout problémy s vyhrazeným soukromým síťovým připojením, buď jde o problém serveru nebo rychlost připojení není dostatečně dobrá. V tuto chvíli můžete jako záložní připojení použít prohlížeč VPN, který vám umožní pokračovat v online aktivitě a čekat na opravu vašeho hlavního privátního připojení..

To jsou důvody, proč musíte do zařízení nainstalovat alespoň jeden prohlížeč VPN. Existují různé funkce, z nichž můžete mít užitek, a co je důležitější, nebude to nic stát, když budete používat soukromé připojení v prohlížeči. Nemusí však být k dispozici pro všechny platformy a prohlížeč vám nemusí poskytnout stejný výkon, jaký poskytuje většina prémiových proxy služeb na dnešním trhu. Stále však stojí za to nainstalovat jeden pro váš systém.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map