Proč byste se měli vyhnout používání služeb VPN, které mají sídlo v USA a Velké Británii

Proč je mnoho služeb VPN založeno na offshore lokalitách? Možná se divíte proč. Ve skutečnosti většina renomovaných poskytovatelů virtuální privátní sítě nemá sídlo v USA nebo Velké Británii. A ano, doporučujeme vám používat VPN služby, které jsou založeny na offshore lokalitách namísto těch v USA a Velké Británii. Je to hlavně proto, že je známo, že vlády USA a Velké Británie jsou při vymáhání zákonů o dohledu vůči svým občanům velmi přísné. Milují špionáž o tom, co jejich občané dělají.


Pokud používáte VPN se sídlem v USA nebo Velké Británii, můžete skončit tím, že nebudete chránit své soukromí online. Ano, možná budete moci odblokovat cenzurované nebo omezené weby, ale vaše data si pravděpodobně uchová vláda USA nebo Velké Británie, protože společnosti VPN jsou povinny tak učinit. To je jen jeden velký důvod, proč jsou preferovány služby VPN založené na offshore lokalitách. Stále existuje mnoho dalších důvodů. Důvody, proč byste se měli vyhnout používání služeb VPN, které jsou založeny v USA a Velké Británii:

1. Globální program hromadného sledování

Vláda USA a Velké Británie dychtivě špehuje své občany v mnoha věcech, které dělají. Pojďme se podívat na jednu z amerických vládních organizací s názvem NSA, která je známá tím, že špehuje občany offline i online. Cílem této organizace je samozřejmě chránit zájmy USA a udržovat zemi ve stabilní a bezpečné situaci. Praktické uplatňování tohoto ušlechtilého cíle se však někdy může vymknout z rukou, což ohrožuje samotné soukromí občanů, které se snaží chránit.

V této fázi lze bezpečně předpokládat, že služby VPN se sídlem v USA a Velké Británii mají vysokou jistotu protokolování činnosti uživatele a jeho podávání zpráv vládě pravidelně nebo v případě potřeby. To je jeden z důvodů, proč byste měli místo toho zvolit offshore soukromé síťové služby.

2. Vaše soukromá data jsou bezpečná a bezpečná

Jednoduše řečeno, na služby, které nejsou založeny v USA a Velké Británii, se nevztahují předpisy USA a Velké Británie, což znamená, že zákony USA a Velké Británie se k těmto společnostem VPN nemohou dostat. Pro uživatele to znamená, že jejich data mohou být vždy v bezpečí bez rizika narušení soukromí. Je tomu tak proto, že tyto služby VPN při používání soukromé sítě nezaregistrovávají ani nesledují aktivitu uživatele. Znamená to také větší klid pro vás.

3. Protokolovají vaše data pro vládu

Při použití jedné z amerických nebo britských virtuálních privátních sítí si můžete myslet, že vaše soukromí je bezpečné, ale není tomu tak úplně. Vaše data budou upravena zákony Spojených států nebo Spojeného království, což znamená, že v případě potřeby může vláda požádat společnost, aby prozradila údaje o použití konkrétním uživatelům, které chtějí vědět. Soukromá síťová společnost bude podle zákona povinna vyhovět vládním požadavkům. Za tímto účelem bude služba používat protokolování a monitorování vašich dat, když je používáte. To je důvod, proč není zcela bezpečné pro vaše soukromí.

4. Vláda vždy hledá způsob, jak na vás špehovat

Americká nebo britská vláda je známá tím, že se snaží najít způsoby, jak špehovat své občany, zejména online. I když využívají soukromé síťové služby, vláda má programy, které jim umožňují proniknout do soukromé sítě a pokoušet se ji hacknout, aby odhalily aktivitu uživatele. Tato praxe, i když může nebo nemusí uspět v závislosti na vlastním bezpečnostním a šifrovacím systému soukromé sítě, může být pro uživatele online VPN pro uživatele VPN nebezpečná. Dalším důvodem, proč přejít na offshore společnost VPN.

5. Zadní vrátka může být vložena do programu VPN

Ve snaze špehovat uživatele a sledovat jejich online aktivitu navzdory používání soukromé sítě by vláda mohla do programu VPN vložit nějaké zadní vrátka. Uživatelé si možná neuvědomují, že tento malware byl nasazen v jejich programu VPN, ale tiše pošle data o využití od uživatelů vládě. Opět bude záviset na kvalitě samotného programu VPN, pokud jde o jeho systém zabezpečení a ochrany. V každém případě by bylo moudré vyhnout se některým z amerických nebo britských VPN služeb, zejména bezplatných služeb, kterým opravdu nevěříte nebo se s nimi nevíte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map