Proč byste měli používat službu VPN společně se softwarem SUPERAntiSpyware?

Jeden z nejlepších antispywarových nástrojů, které můžete použít, se nazývá SUPERAntiSpyware, což je výkonný antispywarový program vyvinutý společností Support.com Inc., společností zabývající se internetovým zabezpečením se sídlem v USA. Otázka zní: Měli byste používat službu VPN spolu se softwarem SUPERAntiSpyware? Je dokonce nutné je použít oba současně? Jednoduchá odpověď zní ano, měli byste.


Založeno v: 2004

Počet uživatelů: 60 milionů+

Ochrana před: Ransomware, spyware, malware, PUP, keyloggery, adware, trojské koně, rootkity, únosci, červi

Hodnocení editora: [yasr_overall_rating]

Existuje celá řada bezpečnostních nástrojů, které můžete použít k zajištění toho, že vaše online zabezpečení a soukromí budou neustále chráněny. VPN je jedním z těchto nástrojů. Umožňuje vám procházet internet soukromě, takže nemusíte sdílet data o prohlížení s vládou a společnostmi nebo webovými stránkami třetích stran, které navštěvujete. Udržuje vaše internetové aktivity v anonymitě a zároveň vám dává svobodu procházet jakékoli webové stránky bez jakékoli cenzury nebo omezení.

Dalším důležitým bezpečnostním nástrojem, který byste měli mít v zařízení, je anti-spywarový nástroj. Pomáhá chránit zařízení před útoky spywaru a škodlivých programů, které mohou ukrást vaše data a zpřístupnit je hackerům k použití.

Často se diskutuje, zda můžete VPN a AntiSpyware používat společně nebo ne. Přestože se jedná o zcela oddělené aplikace se samostatnými účely, pokusili jsme se trochu prozkoumat, jak můžete oba použít, abyste co nejlépe využili ke zlepšení zabezpečení a ochrany osobních údajů.. Důvody, proč byste měli používat službu VPN společně se softwarem SUPERAntiSpyware:

1. VPN chrání vaše data online, zatímco SUPERAntiSpyware chrání vaše systémová data

Virtuální privátní síť bude chránit všechny vaše online aktivity před hrozbami třetích stran, které mohou ohrozit vaše soukromí a zabezpečení, zatímco SUPERAntiSpyware bude pracovat za oponou, aby ochránil vaše zařízení a operační systém před všemi typy hrozeb, které jsou nainstalovány ve vašem systému. a je navržen tak, aby jakýmkoli způsobem ohrožoval vaše soukromí a bezpečnost.

Například VPN může chránit pouze datový přenos ve vašich zařízeních a skrýt je před vládou, společnostmi třetích stran a hackery. Nemůže vás však ochránit před hrozbami, jako je ransomware, spyware, viry, malware a mnoho dalších. To udělá SUPERAntiSpyware.

2. Můžete rozšířit ochranu svého zařízení proti různým typům škodlivých programů

Když používáte pro procházení Internetu virtuální soukromé připojení, jste stále velmi zranitelní vůči různým typům škodlivých programů, jako je keylogger, ransomware, backdoor viry atd. Je tomu tak proto, že připojení VPN přepne pouze vaši IP adresu na jinou IP adresu a přitom ji maskuje skutečnou IP adresu. V zásadě bude vaše zařízení chráněno pouze od společností třetích stran, které se snaží špehovat vaše aktivity prostřednictvím síťového připojení.

Jakmile je však na vašem systému nainstalována určitá hrozba, například keylogger, připojení VPN nepovede k ochraně vašich dat před odcizením, protože samotná hrozba je nainstalována v operačním systému. K řešení tohoto problému potřebujete jiný typ bezpečnostního nástroje, který se nazývá anti-spywarový program. V tomto smyslu, když kombinujete VPN a SUPERAntiSpyware, můžete rozšířit ochranu svých zařízení proti celé řadě potenciálních hrozeb, které na něj mohou zaútočit, ať už zevnitř nebo zvenčí.

3. Denní aktualizace databáze zajišťuje nejaktuálnější ochranu vašeho zařízení

SUPERAntiSpyware má konzistentní denní aktualizaci spywarové databáze, kterou si uživatelé mohou automaticky stáhnout, aby vylepšili systém ochrany v reálném čase proti různým typům škodlivého softwaru. Navíc má inteligentní systém, který dokáže detekovat malware, i když nebyl spuštěn v zařízení uživatele. To znamená, že má preventivní systém, který může uživatelům pomoci zachránit se před množstvím problémů, které tyto škodlivé programy mohou přinést na jejich zařízení.

Nejaktuálnější ochrana také zajišťuje, že uživatelé mohou zabránit jakémukoli budoucímu malwaru proniknout do jejich systému. Poskytuje tak vašemu zařízení zabezpečení, jaké jste nikdy předtím neměli.

4. Funguje to krásně v synchronizaci s vaším připojením VPN

Vaše připojení VPN i SUPERAntiSpyware mohou jít ruku v ruce při ochraně všech vašich zařízení před útoky třetích stran, které se snaží napadnout vaše soukromí. Dobrá věc na tom je, že se navzájem nekomplikují, protože se jedná o různé typy nástrojů zabezpečení a ochrany osobních údajů.

Pokud do zařízení nainstalujete dva různé antimalwarové programy, mohou způsobit selhání systému, protože jsou ve vzájemném konfliktu. Stejné je to s antivirovými a antimalwarovými programy, které v některých případech mohou střetnout nebo způsobit nerovnováhu systému, protože v zásadě nejsou vzájemně kompatibilní. U VPN je to však jiné, protože se jedná o různé typy programů a můžete si být jisti, že mohou spolupracovat, aniž by způsobili nestabilitu nebo problémy systému..

5. Zajišťuje nejlepší zážitek ze soukromého prohlížení detekováním hrozeb v systémových souborech

Pokud nezajistíte, že všechny vaše systémové soubory neobsahují škodlivé programy, nemůžete ve své online aktivitě skutečně dosáhnout úplného soukromí. I když již máte nainstalovanou síť VPN, stále budete mít různé typy problémů s ochranou soukromí, pokud máte v systému nainstalován škodlivý program, protože problémy pocházejí z vašeho systému, nikoli od třetích stran mimo váš systém.

Takže instalací VPN i SUPERAntiSpyware budete mít možnost zajistit, aby vaše procházení bylo zcela soukromé, protože nezůstanou žádné škodlivé programy nainstalované ve vašem systému nezjištěny. Systémové soubory budou jasné z jakýchkoli hrozeb a budete mít možnost procházet web anonymně.