Porozumění ESPN3 a jak obejít blokování ESPN3

Mnoho lidí si obvykle stěžuje na blokování ESPN-3, když se snaží získat přístup k živému datovému proudu ESPN. Než však tento problém vyřešíte, musíte pochopit, o čem toto blokování je. ESPN je především kabelový televizní kanál, který se zaměřuje na poskytování zábavy a sportovního obsahu. ESPN znamená Zábavní a sportovní programovací síť, která byla poprvé založena v roce 1979. Nyní je ESPN ve vlastnictví společnosti Walt Disney Company a Hearst Corporation. ESPN-3, na druhé straně, je aplikace, kterou můžete použít k streamování obsahu kanálu ESPN přes internet, namísto přes kabelové předplatné.


ESPN-3 můžete považovat za Hulu nebo Netflix. Jediným rozdílem je, že se zaměřuje na streamování obsahu publikovaného kanálem ESPN. Pokud však používáte aplikaci ESPN-3 nebo se pokoušíte získat přístup k odkazu pomocí svého prohlížeče, můžete zjistit, že vaše připojení bylo společností zablokováno. Jak tedy můžete obejít blokování ESPN3? Zde je několik věcí, které potřebujete vědět o ESPN3 a jak obejít blokování ESPN3:

1. Obsah ESPN-3 je chráněn oblastí

První věc, kterou si mnoho lidí neuvědomuje, je, že k obsahu ze živého vysílání kanálu ESPN nemůže přistupovat pouze kdokoli. Je přístupný pouze uživatelům v konkrétních zemích, zejména v USA. Pokud tedy nežijete v USA a nepoužíváte připojení k síti v USA, pravděpodobně bude pro vás tento živý přenos zablokován. Jediné, co můžete udělat pro obejití ochrany této oblasti, je použití VPN, která vám umožní odblokovat toto blokování ESPN-3. A špatnou zprávou je, že ne všechny služby VPN to dokáží.

2. Ne všechny VPN mohou přistupovat k živému přenosu ESPN-3

ESPN jako společnost uplatňuje blokování svých regionů velmi vážně. Jinými slovy, mají pro svůj obsah pokročilý zámek ochrany regionu, takže k datovému proudu lze přistupovat pouze legitimním uživatelům. I když používáte službu VPN, nezaručuje vám, že budete mít přístup k přímému přenosu z ESPN-3, zejména pokud používáte bezplatné virtuální soukromé služby. Společnost navíc zablokovala mnoho poskytovatelů služeb VPN v přístupu k jejich obsahu pomocí jejich soukromých serverů, což vám ztěžuje obejití jejich ochrany regionu.

3. K odblokování blokování ESPN-3 použijte spolehlivou VPN

Dobrou zprávou je, že stále existuje několik služeb VPN, které vám umožňují přístup k obsahu ze živého vysílání ESPN. Při výběru virtuální privátní sítě se ujistěte, že podporuje odblokování oblasti pro Netflix, Hulu a ESPN, abyste se nezachytili při používání soukromé sítě, která tuto práci nedělá dobře. Renomovaná VPN služba vám pomůže odblokovat zámek ESPN live streaming region a umožní vám přístup k obsahu z pohodlí vašeho domova, i když nežijete v podporované zemi..

4. Blokování ESPN-3 se stane, pokud nespadáte do stejné oblasti jako síť Live Streaming

Protože kanál ESPN použil postup uzamčení oblasti pro uživatele, kteří nežijí v podporovaných zemích, znamená to, že pokud v jedné z podporovaných zemí nežijete, nebudete moci vidět žádný obsah jejich živého vysílání. Společnost dokonce uvádí, že obsah je k dispozici pouze pro USA a další konkrétní země a není k dispozici, pokud změníte polohu, což znamená, že k němu nemáte přístup, pokud se přesunete do zahraničí. To je důvod, proč je k maskování vaší IP adresy potřeba dobrá VPN, takže vypadá, že patří do stejné oblasti jako živé vysílání, což je v tomto případě americký region.

5. Ujistěte se, že máte účet ESPN-3

Nezapomeňte, že i když jste již používali dobré připojení VPN, které může odblokovat blokování ESPN-3, neumožní vám přístup k obsahu, pokud nemáte účet ESPN-3. Ano, tento kanál živého vysílání je stejně jako Netflix, ve kterém musíte před streamováním jejich obsahu vytvořit účet s ESPN. Předtím, než si stěžujete, že vaše VPN služba nefunguje, si před pokusem o přístup k živému přenosu, který je k dispozici v ESPN-3, nejprve vytvořte účet s ESPN.

To jsou věci, které potřebujete vědět o ESPN-3 a jak odblokovat blokování ESPN-3. Pomocí dobré a spolehlivé sítě VPN můžete snadno sledovat svůj oblíbený sportovní obsah z této sítě. Je domovem mnoha dobrých zábavních a sportovních obsahů, které můžete sledovat, a pouze si musíte aktivovat VPN a přistupovat k aplikaci ESPN-3, abyste si mohli kanál užít.