Podrobný průvodce k používání VPN pro sledování filmů s omezeným přístupem

Existuje velké množství uživatelů VPN, kteří používají své soukromé připojení především pro sledování filmů se zeměpisným omezením. Pokud nejste jedním z nich a chcete začít sledovat některé filmy, které nejsou dostupné ve vaší zemi kvůli regionálním omezením, je dobré začít s přihlášením k prémiové službě VPN. Po přihlášení k odběru prémiové služby VPN budete moci obejít jakákoli omezení regionu ve vaší zemi a můžete začít sledovat filmy z jiného regionu bez problémů.


Než to však začnete, musíte se ujistit, že váš poskytovatel služeb VPN má funkci automatického blokování pro omezení počtu poskytovatelů internetových služeb a nabízí maximální rychlost připojení a neomezenou šířku pásma. Musíte být také přihlášeni k poskytovateli internetových služeb s slušnou rychlostí připojení, která vám umožní streamovat filmy v rozlišení nejméně 720p bez přerušení. Když je vše připraveno, je zde průvodce krok za krokem, jak používat VPN pro sledování filmů s omezeným přístupem:

1. Zapněte VPN a zkontrolujte, zda je soukromé připojení aktivní

Prvním krokem, který musíte udělat, je spuštění softwaru VPN a aktivace soukromého připojení ze softwarového rozhraní. Po aktivaci připojení byste měli zkontrolovat, zda jste se již připojili k soukromé síti. Chcete-li to provést, můžete zkontrolovat svou IP adresu a zjistit, zda má vaše připojení soukromou IP adresu nebo zda stále používá běžnou IP adresu. Dalším krokem je provedení rychlého testu rychlosti připojení k určení rychlosti připojení, ujistěte se, že rychlost soukromého připojení je dostatečně dobrá pro streamování videa.

2. Přepněte na server, který odpovídá cílové oblasti

Nyní přemýšlejte o filmech, které chcete sledovat. Jsou tyto filmy k dispozici pouze pro určitý region? Pokud například chcete sledovat televizní pořad v USA, který je obvykle k dispozici pouze v USA nebo Severní Americe, měli byste svůj soukromý server přepnout tak, aby odpovídal dané oblasti. Pokud je film k dispozici například pouze v Německu, měli byste v softwaru VPN použít německý server. Tímto způsobem budete mít přístup k obsahu, jako byste bydleli v zemi, která je určena pro distribuci filmu.

3. Vstoupit do Streamingového webu a pokud je to nutné, přihlaste se k odběru jejich služeb

Jakmile se rozhodnete, který film chcete sledovat, a přepnulte server do stejné oblasti jako film, je čas navštívit webovou stránku pro streamování filmů. Obvykle můžete navštívit dva typy streamovacích webů. Za prvé, web pro bezplatné streamování, a za druhé, placené streamovací web. Například Hulu je většinou k dispozici v USA a nabízí streamovaná bezplatná i placená videa. Můžete tedy navštěvovat web pro streamování filmu pomocí vašeho soukromého připojení a můžete okamžitě začít streamovat film. Pokud to vyžaduje předplatné, musíte se nejprve přihlásit k odběru streamingového webu.

4. Dokončete registraci a proces platby za službu

Mnoho webů s blokováním streamování regionů obvykle umožní streamování jejich obsahu, pouze pokud se uživatelé přihlásí ke své platformě nebo se přihlásí k odběru služby. V takovém případě musíte dokončit proces registrace na streamující web a podle potřeby ověřit svou e-mailovou adresu. Pokud služba vyžaduje, abyste za předplatné zaplatili, můžete pokračovat v platebním procesu pomocí americké adresy ve fakturačních údajích. Po dokončení transakce budete moci okamžitě začít používat službu streamování filmu.

5. Vyberte požadovaný film a začněte streamovat

Nyní pro vás zbývá začít streamovat jakýkoli film, který chcete. Zkontrolujte název filmu a začněte okamžitě streamovat. Pokud je ve vašem prohlížeči nainstalován nějaký plugin, který umožní proces streamování, měli byste jej nainstalovat podle pokynů. Pokud vám služba streamování umožňuje streamovat jejich filmy prostřednictvím mobilních zařízení, můžete nainstalovat jejich aplikace a streamovat filmy na cestách. Před streamováním filmů na cestách však musíte aktivovat aplikaci VPN pro mobilní zařízení a použít server, který odpovídá cílové oblasti..

Jedná se o průvodce krok za krokem, jak používat VPN pro sledování filmů se zeměpisným omezením. S VPN je možné obejít jakákoli omezení blokování regionu, což vám umožní sledovat filmy z jiných regionů. Pokud navíc používáte soukromé připojení, znamená to, že vaše připojení je vždy šifrováno a chráněno.