Nejlepší rozšíření VPN a soukromí, které můžete nainstalovat do prohlížeče Chrome

Chrome je dnes nejoblíbenějším prohlížečem na světě, a to jak pro stolní, tak pro mobilní zařízení. Toto je prohlížeč, který většina lidí denně procházela internetem. Od vydání tohoto prohlížeče a rostoucí popularity systému Android OS rostl růst Chrome. Pravidelně se přidává mnoho funkcí a prohlížeč se stává stabilnějším a rychlejším. V prohlížeči jsou zahrnuty některé velmi důležité funkce ochrany soukromí, například ochrana před malwarem, ochrana před škodlivým webem atd.


Používání prohlížeče bez dalších rozšíření VPN a ochrany soukromí vám však neposkytne plnou ochranu vašeho soukromí a zabezpečení online. Naštěstí existuje v Internetovém obchodě Chrome mnoho rozšíření VPN a soukromí. Stačí si vybrat ty nejlepší, které můžete použít v zařízení. Zde jsou některá z nejlepších rozšíření VPN a ochrany soukromí, která si můžete nainstalovat do prohlížeče Chrome právě teď:

1. Windscribe

Mezi mnoha prémiovými službami VPN, které poskytují bezplatné připojení VPN, je Windscribe taková, která nabízí největší šířku pásma za měsíc. Kromě toho má bezplatná služba stejnou kvalitu jako prémiová služba s rozdílem pouze v limitu šířky pásma a možnostech serveru. Prémiový je neomezený, zatímco bezplatný je omezen na 10 GB měsíčně.

Kvalita rychlosti a stability připojení VPN je prvotřídní. Proto se doporučuje nainstalovat toto rozšíření do prohlížeče Chrome, abyste mohli snadno přepnout prohlížení na soukromé. Lepší je, že se přihlásíte k odběru prémiového plánu a díky tomuto rozšíření Chrome získáte všechny výhody ochrany soukromí online.

2. Původ uBlock

uBlock Origin je rozšíření blokující reklamy, které vzalo svět bouřkou. Roste v popularitě a stále více lidí instaluje toto rozšíření do svého prohlížeče. Ve skutečnosti dochází k posunu, pokud jde o preferované rozšíření blokování reklam, které se má použít.

AdBlock Plus byl v minulosti populární, ale toto rozšíření obsahuje další funkce a poskytuje uživatelům úplnou ochranu před škodlivou reklamou na internetu. Navíc je snadno použitelný a konfigurovatelný a poskytuje vám úplnou kontrolu nad reklamami, které chcete zobrazit, nebo webů, které chcete filtrovat. Pokud chcete procházet internet bezpečně a soukromě, je to bezpodmínečně nutné rozšíření v prohlížeči Chrome.

3. Badger

Je nepříjemné vědět, že většina webových stránek, které dnes navštěvujete, vás špionuje. Chtějí shromažďovat co nejvíce údajů od svých návštěvníků, aby mohli dále rozvíjet svou vlastní agendu. Obvykle to dělají za účelem vydělávání více peněz ze svých reklam.

Ale některé špatné stránky tam mohou jít ještě dále. Mohou chtít shromáždit vaše data za účelem jejich prodeje třetím stranám. Tyto weby porušují soukromí uživatele, aniž by o tom uživatelé věděli. Ochrana osobních údajů Badger je rozšíření, které vám může pomoci vypnout škodlivou reklamu a vypnout špionáž z navštívených webů. S tímto rozšířením nemohou navštívené weby sledovat své chování online pro své vlastní výhody.

4. Webutace

Nezapomeňte, že ne všechny weby, které navštěvujete, jsou pro vaši online bezpečnost dobré. Existují tisíce škodlivých webových stránek a tyto weby jsou velmi populární. Možná vás tedy oklame jejich popularita, protože si myslí, že tyto webové stránky lze bezpečně navštívit. Ve skutečnosti však tyto stránky nejsou vůbec bezpečné navštívit. Mezi příklady těchto webů patří weby, které nabízejí nelegální stahování, nelegální streamování, nelegální sdílení souborů, obscénní materiály, svobodný software atd. Mnoho webových stránek, které jsou vytvořeny s subdoménami populární webové platformy, jako jsou Blogger a WordPress, může být také pro vás nebezpečné. Často vás nutí nainstalovat špatný software, který může poškodit váš systém nebo nainstalovat do něj viry a malware.

Webutation je rozšíření pro prohlížeč Chrome, pomocí kterého můžete zkontrolovat pověst jakéhokoli navštíveného webu. Než tedy zadáte své osobní údaje, můžete pomocí tohoto rozšíření jednoduše zkontrolovat reputaci webových stránek a budete vědět, zda je to bezpečné..

5. LastPass

Je důležité, abyste si pamatovali svá hesla, zejména pokud pravidelně používáte různé online služby. Ještě důležitější je uložení hesel na bezpečném místě pro případ, že pro tyto online služby používáte různá složitá hesla. Tímto způsobem si můžete být vždy jisti, že můžete bez problémů sledovat všechna svá hesla.

LastPass je software pro správu hesel, který je k dispozici jako rozšíření Chrome a umožňuje vám ukládat a spravovat hesla na jednom bezpečném a soukromém místě. Pomáhá také automaticky vyplňovat vaše hesla k různým online službám a zároveň zajistit, aby tyto služby byly legitimní a bezpečné. Doporučujeme nainstalovat do Chromu, abyste při procházení Internetu byli chráněni před jakýmkoli phishingovým webem nebo hackerem (krádeží hesla)..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map