Jak skrýt vaši IP adresu pomocí VPN při používání veřejných WiFi sítí

V dnešní době není pro nikoho obtížné najít veřejné sítě WiFi, kde mohou zdarma připojit mobilní zařízení. Tyto aktivní body najdete na veřejných parcích, školách, univerzitách, kavárnách, restauracích, hotelech, letištích a na mnoha dalších místech. Některé sítě jsou zabezpečené, zatímco mnoho dalších není zabezpečeno. Zabezpečená síť WiFi znamená, že k síti lze přistupovat pouze tehdy, pokud znáte heslo pro tuto síť, zatímco nezabezpečená síť znamená, že k ní lze přistupovat bez hesla.


Protože mnoho veřejných sítí WiFi není zabezpečeno, znamená to, že k této síti může mít přístup kdokoli, aniž by pro ni museli zadávat heslo. Nezabezpečené připojení také není šifrováno, což znamená, že váš přenos dat může být sledován třetími stranami, například vlastníkem sítě WiFi, poskytovatelem internetových služeb, vládou nebo dokonce hackery. Z tohoto důvodu se vždy doporučuje zabezpečit připojení pomocí VPN vždy, když používáte jakoukoli veřejnou síť, zejména pokud není zabezpečené. Toto je maska ​​vaší skutečné IP adresy, takže můžete pomocí tohoto připojení bezpečně a soukromě procházet. Zde je několik tipů, jak při používání veřejných sítí WiFi skrýt vaši IP adresu pomocí VPN:

1. Přihlaste se k odběru služby Premium VPN

Toto je první věc, kterou musíte udělat, protože soukromé připojení nemůžete použít, aniž byste se nejprve přihlásili k odběru prémiové služby VPN, kterou dáváte přednost. Proč byste měli používat prémiovou službu, zatímco venku existuje mnoho bezplatných služeb VPN? Je to proto, že prvotřídní služba vám nabízí více funkcí zabezpečení a ochrany osobních údajů a jsou spolehlivější ve svém celkovém výkonu. Na druhou stranu bezplatné služby VPN mají slabší zabezpečení a ochranu soukromí a zkušený hacker je snadno poruší. Proto je vždy vhodné investovat z vaší strany do využívání prémiové služby místo bezplatné služby.

2. Nainstalujte aplikaci VPN na mobilní zařízení

Jakmile jste si vybrali upřednostňovanou prémiovou službu VPN a přihlásili se k odběru jejich služeb, je čas nainstalovat aplikaci VPN do svého mobilního zařízení. Ujistěte se, že instalujete aplikaci z oficiálního odkazu, který poskytuje poskytovatel služeb. Po dokončení procesu instalace můžete zkontrolovat, zda aplikace funguje správně nebo ne. Také se můžete dozvědět o aplikaci a seznámit se s uživatelským rozhraním aplikace. Pamatujte, že toto je aplikace, kterou budete používat velmi často, takže se o ní musíte seznámit.

3. Připojte se k veřejné síti WiFi

Nyní je na čase, abyste vyzkoušeli skutečnou aplikaci VPN. Když jdete do jakékoli veřejné sítě, například v kavárně nebo restauraci, můžete začít zařízení jako obvykle připojovat k síti Wi-Fi. Nejprve klepnutím na ikonu WiFi na mobilním zařízení zobrazíte dostupné sítě WiFi. Poté se připojte k tomu, který patří k vašemu aktuálnímu umístění, například k veřejné síti kavárny. Jakmile se připojíte, neprovádějte zatím žádné procházení. Před zahájením online aktivity musíte otevřít aplikaci VPN.

4. Otevřete aplikaci VPN

Před zahájením jakékoli činnosti procházení pomocí veřejné sítě WiFi musíte nejprve otevřít aplikaci VPN. Po otevření aplikace se můžete připojit ke službě VPN kliknutím na tlačítko „Start“ nebo „Připojit“. Než se začnete připojovat, budete muset do svého účtu VPN napsat uživatelské jméno a heslo. Po dokončení se budete moci okamžitě připojit ke službě VPN. Jakmile VPN zobrazí ikonu klíče v oznamovací oblasti, znamená to, že vaše připojení je nyní soukromé a jste připojeni k virtuálnímu serveru.

5. Spusťte procházení

Nyní můžete začít normálně procházet pomocí mobilního zařízení. Nemusíte se obávat, protože vaše připojení je nyní šifrováno. To znamená, že se můžete bezpečně připojit ke svému bankovnímu účtu, provádět některé finanční transakce a navštěvovat blokované weby pomocí svého připojení. V tuto chvíli nikdo nemůže sledovat vaši online aktivitu. Prostřednictvím aplikace VPN můžete přepínat mezi různými umístěními serveru, pokud chcete skrýt svou IP adresu s IP adresou konkrétní země.

Toto jsou tipy, jak při používání veřejných sítí WiFi skrýt vaši IP adresu pomocí VPN. Nezapomeňte, že se důrazně doporučuje připojit se k soukromé síti pokaždé, když používáte nezabezpečené veřejné WiFi. Tím je zajištěno, že váš internetový provoz je šifrován, a můžete zůstat anonymní online skrytím skutečné IP adresy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map