Jak přežít omezující internet – 5 tipů, jak skrýt svou IP adresu

Existuje spousta lidí, kteří si stěžují, že se internet stává stále méně otevřeným a pro uživatele zdarma. Postupně se to omezuje, zejména s různými vládními zákony, které se snaží omezit uživatele v průzkumu internetu tak, jak tomu bylo dříve. Nyní je to místo, kde se dohled nad vládou a společnostmi stává běžnějším a mnoho nových uživatelů se těmito novými restriktivními internetovými zákony zasahuje. Když se vaše soukromí online zhoršuje každý den, je normální, že se obáváte a obáváte se úniku svých osobních údajů online..


Navíc, když vláda USA odstranila pravidla neutrality sítě, vaše internetová aktivita je plně kontrolována vaším poskytovatelem internetových služeb. Jak tedy můžete přežít omezující prostředí internetu? Naštěstí existují služby VPN, které vám nabízejí svobodu a otevřenost internetu bez dohledu vlády nebo korporace. Pomůže vám skrýt vaši IP adresu a učinit vaše prohlížení anonymním, aby nikdo nemohl sledovat vaši online aktivitu. Zde je 5 tipů, jak skrýt vaši IP adresu a přežít přísnější internetové zákony:

1. Aktivujte si vždy Premium VPN

VPN je nutností, pokud chcete prozkoumat internet, aniž by vás vláda nebo jakékoli třetí strany, které mají zájem o vás špehovat, prozkoumaly. Musíte se přihlásit k odběru prémiového plánu VPN, protože nabízí spoustu funkcí, které jsou nezbytné pro vaše soukromí a zabezpečení online, a poté neustále aktivuje připojení VPN. Při každém připojení k internetu musíte své zařízení chránit skrytím skutečné IP adresy, aby nikdo nemohl nahlédnout do toho, co děláte online. Mezi všemi potřebnými tipy, které jsou zde vysvětleny, je to ten, který musíte dodržovat, protože je nezbytné, abyste přežili internetová omezení dneška.

2. Vždy procházejte v režimu inkognito

Každý prohlížeč, který je dnes na trhu k dispozici, má funkci nazývanou režim inkognito. Režim inkognito, pokud je použit, vám umožní procházet bez zanechání stopy v zařízení. Po ukončení relace prohlížení se v historii prohlížeče neobjeví žádné weby, které procházíte v anonymním režimu nebo také obvykle nazývané soukromý režim. Režim inkognito, pokud je používán samostatně, vám nedá žádné výrazné posílení soukromí. Pokud je však připojena k síti VPN, zjistíte, že je to skvělý nástroj, který vám umožní anonymně procházet, protože nikdo, dokonce i další lidé, kteří sdílejí stejný počítač jako vy, nemůže sledovat vaši aktivitu procházení..

3. Nainstalujte do svého prohlížeče užitečné doplňky ochrany osobních údajů

V běžných prohlížečích, jako jsou Firefox, Chrome a Opera, najdete spoustu rozšíření, která do vašeho prohlížeče přidají další funkce. Pro tyto prohlížeče jsou k dispozici tisíce rozšíření a můžete si je stáhnout většinou zdarma. Dobrá věc na doplňcích nebo rozšířeních je, že existuje také mnoho užitečných doplňků na ochranu soukromí, které můžete použít ke zvýšení zabezpečení online a soukromí. Doplňky, jako je blokování reklam, neustálé šifrování HTTPS, deaktivace sledovače, správce hesel a podobně, vám mohou pomoci zachovat vaše soukromí v soukromí online i přes mnoho třetích stran, které se snaží sledovat vaši aktivitu..

4. Po použití se vždy odhlaste ze svých online účtů

Kvůli pohodlí je nyní vše spojeno s vašimi účty, což znamená, že s jedním účtem můžete dělat různé věci a používat různé služby online. Například s jedním účtem Google můžete snadno používat vyhledávání Google, Gmail, Google Plus, Disk Google a další služby související s Google. Tento účet však lze použít také ke sledování vaší činnosti při používání těchto služeb. Třetí strany mohou sledovat vaše vyhledávací dotazy, témata e-mailů, typy nahraných souborů atd. Proto je velmi důležité, abyste se z důvodu zvýšení ochrany soukromí odhlásili ze svých online účtů ihned po použití. Tímto způsobem nedáte třetím stranám snadný způsob, jak vás sledovat.

5. Udělejte totéž se svým mobilním zařízením

Výše uvedené tipy lze použít pro stolní počítače. Je však také důležité, abyste výše uvedené tipy aplikovali i na mobilní zařízení. Pokud tedy používáte mobilní zařízení, měli byste vždy aktivovat prémiovou síť VPN a používat režim inkognito prohlížeče, instalovat doplňky do prohlížeče a po použití se odhlásit z online účtů. Tímto způsobem, bez ohledu na zařízení, které používáte, budete vždy v bezpečí před neoprávněným sledováním a sledováním ze strany vlády a dalších třetích stran.

Toto jsou tipy, jak skrýt vaši IP adresu a přežít omezující internet. Pokud si myslíte, že používání internetu již pro vás není bezpečné a soukromé, měli byste se řídit těmito tipy, abyste zajistili, že vaše online aktivita zůstane bezpečná, bezpečná a soukromá. Existuje celá řada způsobů, jak mohou třetí strany sledovat vaši aktivitu při prohlížení, ale máte také k dispozici nástroje, které vaše zařízení chrání před takovým typem monitorovacího a sledovacího systému. Stačí pouze skrýt svou IP adresu a přijmout nezbytná opatření k ochraně online zabezpečení a práv na soukromí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map