Jak odblokovat Netflix – 5 tipů, jak začít streamovat filmy Netflix hned teď

Netflix je služba streamování filmů, která neustále rozšiřuje své služby do jiných zemí než USA. Stále více zemí si nyní může užívat službu digitálního streamingu, kterou poskytuje Netflix, a přitom může sledovat televizní seriály nebo filmy, kdykoli chtějí. Důvodem je, že není nabízen pouze jako aplikace pro váš televizor nebo stolní počítač, ale je nabízen také na různých jiných platformách, jako jsou herní konzole a mobilní zařízení. Tímto způsobem můžete pomocí předplatného vždy sledovat nejnovější televizní seriály nebo filmy od společnosti Netflix a také sledovat původní seriály, které jsou publikovány pouze touto službou streamování..


Problém s Netflixem spočívá v tom, že stále existují země, které tuto streamovací službu nemohou používat, protože v těchto zemích ještě není k dispozici. I když vaše země tuto službu nabízí, někteří poskytovatelé internetových služeb ji mohou z různých důvodů zablokovat. Nebo mohou vyžadovat, abyste za své aktuální předplatné zaplatili více. Zde je 5 tipů, jak odblokovat Netflix a začít streamovat filmy Netflix nyní:

1. Použijte předplatné Premium VPN, které neumožňuje žádné zničení ISP

Protože Netflix je služba digitálního streamování, potřebujete připojení k internetu, které zvládne proces streamování. Potřebujete asi 3MB / s připojení nebo více v závislosti na kvalitě videa, kterou chcete streamovat, a na vašem výběru předplatného. Za tímto účelem musíte vybrat prémiovou službu VPN, která neumožňuje žádné omezení poskytovatele internetových služeb, a nabízí neomezenou šířku pásma pro vaše streamování. Výběrem tohoto typu služby VPN se nemusíte vypořádat se zpomalením rychlosti uprostřed procesu streamování a můžete streamovat své filmy nebo televizní seriály tak, jak chcete, protože neexistuje žádný limit šířky pásma. Pamatujte, že bezplatné předplatné VPN nebude stačit, protože nabídne pomalou rychlost připojení a často také má limit šířky pásma za měsíc.

2. Vyberte server VPN založený na USA

Jakmile se přihlásíte k odběru prémiové služby VPN podle vašeho výběru, budete si moci vybrat, který server chcete použít pro připojení VPN. Doporučujeme používat server se sídlem v USA, protože chcete získat přístup ke službě US Netflix a získat tak další obsah. Ano, i když vaše země může nabízet předplatné Netflixu, obsah nabízený pro vaši zemi nemusí být tak úplný jako obsah nabízený službou USA Netflix. Pokud tedy chcete získat plný zážitek ze sítě Netflix, jděte na server VPN založený v USA a přihlaste se k odběru služby Netflix v USA..

3. Přihlaste se k odběru Netflix pomocí adresy v USA

Chcete-li si objednat službu Netflix z oblasti USA, musíte mít jako fakturační adresu americkou adresu. Mnoho amerických adres můžete získat vyhledáním takových adres na internetu nebo objednáním virtuální americké adresy. Poté se můžete přihlásit k odběru Netflixu pro americký region aktivací VPN pomocí amerického serveru a poté vyplněním platebního postupu pomocí americké adresy. K tomuto účelu budete možná potřebovat debetní kartu založenou na USA nebo americkou virtuální kreditní kartu, kterou snadno najdete online.

4. Nainstalujte US VPN do všech svých zařízení

Jakmile se přihlásíte k odběru služby US Netflix, získáte přístup ke službě z jakéhokoli zařízení, které máte. Musíte však být neustále připojeni k americké VPN VPN, protože k obsahu digitálního streamování máte přístup pouze při připojení k americké IP adrese. Je proto důležité, abyste nainstalovali software VPN do všech svých zařízení. Může být také nutné nainstalovat VPN do routeru, což pomůže šifrovat vaše WiFi připojení pomocí americké IP adresy.

5. Užijte si neomezenou zábavu na dosah ruky

Netflix USA vám umožní vychutnat si spoustu digitálního streamingového obsahu, ke kterému máte přístup na dosah ruky. Ve srovnání se službou, která je k dispozici ve vaší zemi nebo v jiných zemích, vám může americký region Netflix poskytnout mnohem více obsahu, protože se jedná o primární službu Netflix, která má licence od různých studií a společností. Většina nových seriálů nebo filmů Netflix, které jsou exkluzivní, bude obvykle k dispozici v americkém regionu dříve, než bude k dispozici v jiných regionech..

Toto je 5 tipů, jak odblokovat Netflix a začít streamovat nejlepší digitální obsah nyní. Ať už chcete sledovat své oblíbené filmy nebo televizní seriály, Netflix má většinu zábavy připravenou pro vás na jakékoli platformě, kterou si vyberete. Ke streamingové aplikaci máte přístup z herních konzolí, chytrých televizorů, stolních počítačů, notebooků a mobilních zařízení.