Jak může kryptoměna vylepšit vaše soukromí online spolu s VPN

Kryptoměna, zejména bitcoin, roste na popularitě mezi uživateli internetu jednoduše díky revolučnímu konceptu a technologii. Jako digitální měna ji můžete použít k provádění finančních transakcí po celém světě, aniž byste do svých online transakcí museli zapojovat jakékoli finanční instituce.


Poprvé, když to bylo oznámeno, termín kryptoměna je pro většinu lidí stále neznámý. Po letech a letech pokroku však stále více lidí používalo kryptoměnu, přičemž hodnota se postupem času zvyšovala. Nyní je kryptoměna používána nejen jako prostředek transakce, ale také jako investice. Dobré na tom je, že je plně digitální a je plně soukromé. Nejlepší je použít spolu s dobrou službou VPN. Zde je návod, jak může kryptoměna zlepšit vaše soukromí online spolu s VPN:

1. Vaše transakce online jsou soukromé

I když VPN udržuje vaši online aktivitu soukromou a anonymní, neznamená to, že vaše finanční transakce jsou při používání soukromé sítě také skryté před sledováním třetích stran. I když používáte VPN, při přihlášení do svého bankovního účtu nebo účtu online nakupování můžete i nadále zanechat přehled o svých finančních transakcích. U kryptoměny je to jiné. Můžete také skrýt své finanční transakce, protože k použití bitcoinů se nemusíte přihlašovat k žádnému bankovnímu účtu ani účtu online nakupování.

2. Je to další krok k ochraně vašeho online soukromí

VPN může být schopna chránit vaši IP adresu před různými typy sledování a monitorování od třetích stran, včetně těch, které používá vaše vláda nebo poskytovatel internetových služeb. Abychom však chránili všechny vaše online aktivity, musíte mít také možnost udržovat své transakce soukromé, zejména pokud provádíte mnoho transakcí online. Kryptoměna může poskytnout soukromí ve vašich transakcích tím, že skryje odesílatele a příjemce transakce a zároveň zachová i skrytou částku transakce..

3. Vytváří nejlepší anonymitu ve vaší online aktivitě

V kombinaci s dobrou službou VPN vám kryptoměna jako bitcoin pomůže vytvořit nejlepší anonymitu ve vaší online aktivitě. Znamená to, že vám poskytuje nové vrstvy anonymity a umožňuje vám, abyste se zcela skryli online. S bitcoiny nikdo nemůže vědět, zda provádíte transakci lokálně nebo mezinárodně. Stejné je to s VPN. Nikdo nemůže vědět, kde je vaše skutečná adresa, a tak můžete získat úplnou ochranu veškeré své online aktivity úplným skrytím online.

4. Je zcela bezpečný a důvěrný

Bitcoiny a další kryptoměny byly vytvořeny s ohledem na soukromí, anonymitu a bezpečnost. Je to finanční technologie, která je dnes nejvíce potřebná kvůli své bezpečnosti a důvěrnosti. Bitcoiny a další kryptoměny lze navíc použít v naprosto bezpečné a důvěrné transakci, která znemožňuje kohokoli sledovat. Je to jako používat peníze z vaší peněženky na rozdíl od používání debetní nebo kreditní karty. Nikdo neví, kam peníze směřují, což je velmi dobré pro zabezpečení a ochranu vaší online identity.

5. Vaše finanční transakce jsou úplně skryty

Na rozdíl od běžného bankovnictví kryptoměna nemá žádný centrální regulátor, který reguluje a zaznamenává všechny peněžní toky od uživatelů. Používá technologii blockchain, která nemá žádný centrální ovladač pro finanční transakce. Při používání bitcoinu tedy své finanční transakce zcela skryjete před jakýmikoli institucemi a navíc je zcela skryto před veřejností nebo třetími stranami, které mají zájem o sledování vaší finanční činnosti. Účel je téměř stejný jako u VPN, což vám umožní skrýt všechny vaše online aktivity před vládou, poskytovatelem internetových služeb a dalšími třetími stranami..

Takto může kryptoměna vylepšit vaše soukromí spolu s VPN. Stručně řečeno, použití VPN je již dobré, protože vám může pomoci chránit vaše soukromí a zabezpečení online. Ale pokud používáte kryptoměnu společně s VPN, vaše soukromí bude ještě více chráněno. Je to proto, že nejen ochráníte svou online aktivitu a skryjete svou online identitu, ale také můžete chránit své online transakce.