7 Známky poskytovatelů VPN, kteří jsou vážní svým závazkem k internetové svobodě

Když si vyberete poskytovatele VPN, musíte si uvědomit, že ne všichni poskytovatelé VPN jsou skutečně odhodláni k internetové svobodě svých uživatelů. Někteří poskytovatelé podnikají pouze v oblasti virtuální privátní sítě kvůli ziskům, kvůli popularitě jiných podobných služeb. Stále však existuje velké množství poskytovatelů VPN, kteří jsou velmi vážní při zachování internetové svobody svých uživatelů, a to kvůli jejich filozofii nebo ideologii týkající se online bezpečnosti, anonymity a soukromí.


Pokud používáte soukromou síť poprvé, nezapomeňte vybrat poskytovatele, který opravdu zajímá vaše soukromí, a plně se k němu zavázat. Zde je 7 známek poskytovatelů VPN, kteří se vážně angažují v internetovém svobodném přístupu:

1. Zlepšují své služby na základě zpětné vazby od uživatelů

Existuje mnoho poskytovatelů sítí VPN, kteří se nestarají o to, co si jejich uživatelé myslí. Když si jejich uživatelé stěžují na službu VPN, která zaznamenává jejich aktivitu, poskytovatel služby se o to vůbec nestará. Chtějí pouze zisk od svých uživatelů a implementují různé další metody, aby udrželi své uživatele v souladu s jejich plánem zisku. Nejedná se o známku poskytovatele služeb, který se zavazuje chránit soukromí uživatele. Dobrá společnost VPN bude vždy naslouchat svým uživatelům a vylepšovat jejich služby na základě zpětné vazby od svých uživatelů.

2. Mají více metod šifrování dat

Levné služby VPN, které používají pouze jeden bezpečnostní protokol nebo používají jednu vrstvu šifrování, se o anonymitu a soukromí uživatele skutečně nestarají. Je to proto, že je velmi snadné pro hackery a některé nezodpovědné lidi proniknout do tohoto jednovrstvého šifrování, zejména pokud má velmi slabý bezpečnostní protokol, například PPTP. Dobrý poskytovatel VPN, který dbá na soukromí svých uživatelů, by měl implementovat různé bezpečnostní protokoly, zejména protokoly, které se dnes stávají bezpečnostními standardy. Metoda šifrování by se měla provádět také ve více vrstvách, nikoli pouze v jedné vrstvě.

3. Mají přísné zásady, aby své uživatele nezaznamenávali

Pokud se poskytovatel VPN skutečně zajímá o soukromí a svobodu internetového připojení vašeho uživatele, nebude mít žádné zásady, které by monitorovaly nebo zaznamenávaly jeho uživatelské aktivity. To je obzvláště obtížné u některých služeb VPN, které se snaží využívat data svých uživatelů a prodávat je třetím stranám za účelem zisku. To se stalo velkým problémem pro mnoho uživatelů a tato praxe je poněkud nepřijatelná, ale uživatelé si nemohou stěžovat, protože potřebují používat službu VPN nebo důvěřovat poskytovateli VPN. Dobrý poskytovatel VPN, který se skutečně zajímá o svobodu internetu, však nebude mít v úmyslu prodávat data svých uživatelů a zaznamenávat jejich aktivitu.

4. Poskytují funkci automatického zabíjení v případě výpadku připojení VPN

Při procházení s aktivním připojením VPN se stává riskantní, když si neuvědomíte, že vaše připojení VPN nějak klesá. Pokud je připojení VPN vypnuto z jakéhokoli důvodu, například špatné připojení k serveru, selhání serveru atd., Nebudete moci během tohoto období připojení chránit. Navíc si neuvědomujete pokles připojení, takže existuje riziko, že vaše připojení nebude během relace procházení nezabezpečeno. Dobrý poskytovatel služeb nabídne funkci, jako je automatický přepínač zabíjení, aby během tohoto výpadku připojení VPN automaticky zablokoval vaše připojení, takže nepřenášíte žádná data pomocí běžného připojení.

5. Mají více serverů s maximální rychlostí serveru

Čím více serverů má váš poskytovatel služeb, tím lepší je pro vás. Proč? Je tomu tak proto, že když má jeden server problém, můžete snadno přejít na jiný server. Je lepší, když vám společnost nabízí více serverů i na jednom místě, takže si můžete vybrat mezi různými servery ze stejného umístění, pokud chcete pro připojení VPN použít konkrétní umístění. Měl by také nabízet maximální rychlost serveru, protože je důležité jej používat zejména při streamování videoobsahu pomocí připojení VPN, abyste mohli mít nejlepší vysoce kvalitní streamování videa pro vaše potěšení.

6. Přijímají platby za bitcoiny

Dalším znamením, že poskytovatel služeb dbá na soukromí uživatele, je způsob, jakým přijímají platby za svou službu VPN. Platba bitcoinů je stále více populární mezi různými poskytovateli služeb, a to díky funkci soukromí. Při používání bitcoinů se nemusíte starat o rozdávání informací o vaší kreditní kartě poskytovateli služeb, aby bylo používání služby zcela soukromé. Dokonce ani služba VPN o vaší identitě neví.

7. Zahrnují technologii cibule-over-VPN

Technologie Onion-Over-VPN je technologie, která vám umožňuje šifrovat vaše internetové připojení přes více vrstev zabezpečeného připojení. Tato metoda umožňuje, aby byl váš internet ještě bezpečnější, nejprve zašifrováním sítě pomocí VPN a poté šifrováním připojení VPN k síti Tor. Tímto způsobem se vaše IP adresa několikrát maskuje, což téměř znemožňuje komukoli narušit vaše připojení. Tato technologie je důkazem, že poskytovatel služeb se velmi zajímá o soukromí uživatele, protože mnoho dalších poskytovatelů nemusí být ochotni implementovat tuto dodatečnou šifrovací vrstvu do své soukromé sítě..

Jedná se o 7 známek poskytovatelů VPN, kteří jsou vážní svým závazkem k internetové svobodě. Je důležité, abyste využívali službu těchto společností VPN, protože budou vždy udržovat data svých uživatelů v bezpečí a chránit jejich uživatele před třetími stranami, které chtějí získat jejich důležitá data. Vždy jsou ostražití při udržování svých služeb v bezpečí a bezpečí pro své uživatele.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map