7 Důležité funkce, které byste měli hledat při výběru dobrého poskytovatele VPN

Odvětví VPN v současné době rychle roste a stále více lidí si uvědomuje důležitost svého soukromí a zabezpečení online. Z tohoto důvodu najdete na trhu mnoho nových poskytovatelů služeb VPN s jejich vlastními výhodami a nevýhodami. Když zkontrolujete oficiální obchod s aplikacemi vašeho mobilního OS, uvidíte, že existují stovky bezplatných aplikací VPN, které lze použít. Přestože existuje mnoho softwaru a aplikací, které jsou k dispozici pro soukromé připojení, ne všechny jsou v dobré kvalitě.


Existuje pouze několik společností VPN, které skutečně poskytují kvalitní soukromou síťovou službu. Je proto velmi důležité, abyste si před rozhodnutím přijali nějaký čas na prozkoumání různého dostupného softwaru VPN. Protože VPN může stát stovky dolarů ročně, je moudré používat pouze kvalitní soukromou síťovou službu. Při výběru dobrého poskytovatele VPN byste měli hledat 7 důležitých funkcí:

1. Vojenský systém šifrování

Zatímco téměř všechny prémiové služby VPN nabízejí pokročilý šifrovací systém pro svou soukromou síť s více vrstvami zabezpečení, ne všechny prémiové služby nabízejí šifrovací systém vojenské úrovně. Dalo by se říci, že šifrovací systém vojenské úrovně je dokonalý šifrovací systém, jaký může mít jakákoli virtuální privátní síť, protože nad tím není k dispozici vyšší šifrovací systém. Jedná se o stejný šifrovací systém, který používají vojenské instituce ke každodenní komunikaci s ultra bezpečným připojením k síti..

2. Maximální rychlost připojení

Během relace procházení nechcete mít špatné nebo pomalé připojení. Je proto důležité, abyste si vybrali službu VPN s maximální rychlostí připojení. Pokud poskytovatel služeb nabízí tuto funkci, znamená to, že vaše soukromé připojení nemůže omezit žádná třetí strana. Pokud poskytovatel služeb nemůže zaručit maximální rychlost vašeho soukromého připojení, znamená to, že váš poskytovatel internetových služeb nebo jakákoli jiná třetí strana mohou zpomalit připojení VPN..

3. Neomezený přenos dat

Také nechcete být omezeni množstvím dat, která můžete přenášet pomocí svého soukromého připojení. Ať už spotřebováváte 1 TB šířky pásma za měsíc nebo jen 10 GB dat za měsíc, je důležité, aby váš poskytovatel VPN neomezil vaši šířku pásma. Důvodem je, že pokud má připojení VPN neomezenou šířku pásma, budete mít neomezené možnosti, pokud jde o weby, které můžete navštívit, a také o obsah, který můžete během své online aktivity konzumovat. Nemusíte se starat o ukládání šířky pásma nebo přenosu dat každý měsíc.

4. Firewall

Ne všechny služby VPN tuto funkci nabízejí, ale když najdete službu, která nabízí funkci brány firewall jako další zabezpečení pro vaše soukromé připojení, měli byste ji vyhledat. Důvodem je skutečnost, že firewall ve vaší VPN umožňuje chránit zařízení před útoky hackerů. Pokud nechcete, aby si s vašimi daty dělali hackeři, je to právě tato funkce, která by měla být vaší prioritou při výběru dobré služby VPN. Bez brány firewall je vaše připojení VPN stále zabezpečené, u brány firewall je však nejméně 10krát bezpečnější.

5. Podpora více zařízení

Pokud se chcete ujistit, že vaše VPN nabízí podporu více zařízení, nechcete se starat o to, které zařízení použít s VPN. Díky této funkci to znamená, že software VPN je k dispozici pro celou řadu zařízení a platforem a zároveň můžete chránit všechna svá zařízení. Jeden účet můžete použít pro jakékoli zařízení, které máte, ať už jde o stolní počítač, mobilní zařízení, směrovač, herní konzoli, chytrou televizi, tablet nebo jiná zařízení. Čím více zařízení podporuje, tím lepší je pro vás služba VPN.

6. Celosvětové servery

Výběr serverů by měl být také dobrý, protože nechcete procházet internet soukromě pomocí stejného serveru každý den. Služba VPN by vám měla na serverech, které můžete použít, poskytovat spoustu možností a servery by se měly nacházet v různých zemích po celém světě. Některé služby VPN poskytují pouze servery v USA nebo Evropě, ale neposkytují více serverů z jiných zemí. Je lepší vybrat ten, který vám poskytuje různé servery z různých míst po celém světě.

7. Prevence blokování VPN

Některé země neumožňují použití VPN, ale existuje omezení tohoto omezení. Pokud si myslíte, že vaše země neumožňuje použití VPN, měli byste si vybrat poskytovatele VPN, který nabízí prevenci blokování VPN. To znamená, že připojení VPN bude tajně probíhat pod hlubokým systémem kontroly paketů, takže nebude detekováno jako soukromé připojení. Díky tomu budete stále moci používat software VPN, i když vláda ve vaší zemi používání VPN zakázala.

Těchto 7 důležitých funkcí byste měli hledat při výběru dobrého poskytovatele VPN. Pamatujte, že použití připojení k privátní síti pro vás znamená velkou investici. Je proto důležité, abyste si vybrali pouze nejlepšího poskytovatele služeb, který můžete najít, abyste se s ním mohli držet po dlouhou dobu. Podívejte se na funkce, které nabízejí, a vyberte tu, která tyto důležité funkce nabízí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map