5 způsobů, jak zajistit, aby vaše připojení VPN bylo skryté z vašeho vládního systému DPI

Pokud žijete nebo pobýváte v omezující zemi, kde se osobní práva obvykle zbavují, pravděpodobně budete mít problém při pokusu o přístup k určitým webovým stránkám na internetu. Restriktivní země většinou vynucují své internetové zákony vůči svým občanům a nutí je, aby se řídily pokyny stanovenými vládou. Vláda bude zcela řídit chování lidí přes internet pomocí technologie, která jim nedovolí uplatnit svá práva na soukromí online nebo osobní svobodu na internetu. Jednou z metod, které omezující vláda používá k blokování online provozu, je použití systému s názvem DPI nebo Deep Packet Inspection.


Systém DPI dělá to, že bude analyzovat internetový provoz, který přichází prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb. Bude identifikovat váš typ provozu a buď umožní, aby se provoz dostal na internet, nebo jej zablokuje. Pokud používáte běžný provoz ISP, systém vám umožní přístup k internetu, zatímco pokud používáte přenos VPN, systém jej dokáže rozpoznat a zablokovat připojení k internetu. Jedná se o pokročilý systém sledování provozu nainstalovaný restriktivní vládou, který lidem brání v používání soukromých připojení a nutí je dodržovat vládní internetová nařízení. Zde je 5 způsobů, jak zabránit připojení VPN k vládnímu systému DPI:

1. Použijte službu VPN, která vám umožní obejít systém DPI

Technologie soukromého připojení, která je vyžadována k obcházení systému DPI, je poměrně pokročilá a tuto technologii vám nebudou nabízet všechny služby VPN. Ano, všechny služby VPN vám umožní obejít vládní omezení většiny zemí světa a umožnit jejich uživatelům přístup k webovým serverům blokovaným vládou a také k webům, které nejsou obvykle dostupné v jejich zemích. Stejně jako v případě systému DPI však vláda používá velmi pokročilý šifrovací systém, který znemožňuje pravidelné připojení VPN obejít omezení. To je důvod, proč musíte použít službu soukromého připojení, která vám umožní obejít systém DPI jejich vlastní proprietární šifrovací metodou.

2. Používejte Obfsproxy s OpenVPN

Pokud soukromé připojení používá k přístupu k blokovanému webovému serveru běžný protokol PPTP nebo L2TP, nebude možné obejít hloubkovou kontrolu paketů nainstalovanou vládou omezující země. Tento typ soukromého provozu bude uznán jako soukromý provoz a bude blokován vládou. OpenVPN je naproti tomu v současné době nejsilnějším a nejvíce přizpůsobitelným protokolem VPN, který může kdokoli použít k vytvoření soukromého připojení, které nemůže systém DPI detekovat. To můžete udělat pomocí Obfsproxy v nastavení OpenVPN. Je to typ proxy, který zatemňuje váš internetový provoz, což vám umožňuje, aby vás vláda nezjistila.

3. Použijte prohlížeč Tor

Prohlížeč Tor byl známý jako nejlepší prohlížeč ochrany osobních údajů, který může kdokoli použít pravděpodobně déle než deset let. Při použití tohoto prohlížeče budete moci svůj provoz zcela skrýt před vládním monitorovacím systémem. Ve skutečnosti výše zmíněná Obfsproxy byla součástí projektu Tor s hlavním cílem obejít omezující systém, jako je DPI, což vám umožní přístup k blokovaným webovým serverům bez problémů. Jednoduše pomocí prohlížeče Tor můžete snadno surfovat po internetu z omezující země anonymně, aniž byste vládě mohli detekovat nebo sledovat váš provoz.

4. Použijte připojení OpenVPN přes SSL

Pokud jde o dosažení svobody internetu v omezujících zemích, je OpenVPN nejlepším šifrovacím protokolem, který můžete použít. Navíc má svůj vlastní specializovaný software nebo aplikaci, kterou můžete použít a přizpůsobit pro sebe. Jinými slovy, pokud chcete používat protokol OpenVPN, nemusíte se přihlásit k odběru žádné služby VPN. Pokud víte, jak s ním nastavit soukromé připojení a mít přístup k soukromým serverům, můžete tento protokol používat samostatně. Trik, jak obejít systém DPI, je použití OpenVPN přes připojení SSL. Přestože vám tato metoda může pomoci obejít ochranu DPI, lze ji použít pouze pro přenosy dat TCP, což znamená, že může mít pomalý výkon.

5. Použijte opravené připojení OpenVPN

Můžete také opravit protokol OpenVPN, abyste mohli vytvořit přizpůsobené soukromé připojení, které může obejít kontrolu DPI od vlády. Tímto způsobem budete mít přístup ke všem blokovaným webům, i když jsou chráněny systémem DPI. Svou konfiguraci OpenVPN můžete opravit pomocí opravy nazvané xorpatch, která vám poskytuje přístup VPN k omezeným místům v zemi, jako je Izrael nebo Francie. Je to docela komplikovaný krok, ale jakmile úspěšně opravíte protokol OpenVPN, můžete snadno obejít systém DPI od vaší vlády připojením k soukromým serverům umístěným v podporovaných zemích..

To jsou způsoby, jak zabránit připojení VPN k systému DPI vaší vlády. Pokud žijete v zemi, kde vláda velmi omezuje, na které webové stránky máte přístup a na které webové stránky nemáte přístup, je lepší použít jeden z těchto triků, abyste obešli systém DPI vaší vlády a užívali si soukromí online. a svoboda tím.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map