5 Výhody Opera VPN a proč je to nejlepší VPN zdarma k použití

Opera je jedním z mála prohlížečů, které můžete použít pro anonymní přístup k internetu. Je to proto, že mezi mnoha běžnými prohlížeči je Opera taková, která uživatelům poskytuje volný přístup k jejich virtuální privátní síťové službě, která se nazývá Opera VPN, kterou mohou uživatelé aktivovat prostřednictvím nabídky Nastavení. Tato integrovaná funkce soukromého připojení je možná poté, co společnost za prohlížečem Opera získala před několika lety docela známou společnost VPN. Nejlepší ze všeho je, že Opera dává svým uživatelům bezplatný přístup do virtuální privátní sítě bez jakéhokoli omezení.


Díky stovkám nebo dokonce tisícům bezplatných služeb VPN, které jsou k dispozici po celém světě, Opera VPN vyniká z davu tím, že nabízí bezplatnou službu virtuálního soukromého připojení, která se snadno používá a je dostupná pro všechny. Neexistují žádná omezení v omezení šířky pásma, které mohou uživatelé používat se službou, a existují také různé další výhody, které mohou získat. Pokud nechcete platit za službu VPN, určitě byste ji měli použít. Zde je 5 výhod Opera VPN a proč je nejlepší VPN používat zdarma:

1. Je integrován s prohlížečem

Pokud jste uživatelem prohlížeče Opera a používáte tento prohlížeč jako svůj hlavní prohlížeč pro přístup k internetu, nemusíte instalovat žádný doplněk, abyste mohli používat službu VPN, která je součástí této služby. Soukromé připojení jednoduše aktivujete v nastavení ochrany osobních údajů v prohlížeči a je dobré to udělat. Virtuální privátní síť je již zabudována v prohlížeči a můžete ji také snadno nakonfigurovat z rozhraní prohlížeče. Na rozdíl od ostatních bezplatných služeb, které vyžadují instalaci dalšího softwaru nebo doplňku, můžete jednoduše použít Opera VPN hned po vybalení.

2. Pochází z renomované společnosti

Opera je renomovaná společnost a stala se jedním z nejlepších vývojářů prohlížečů s dobrými výsledky již více než deset let. Ve skutečnosti je to jeden z hlavních prohlížečů, který vždy zachovává soukromí uživatele jako jeden ze svých hlavních cílů. Integrace připojení VPN do prohlížeče se provádí v souladu s jejich zásadami ochrany osobních údajů as jejich servisními cíli. Opravdu chtějí, aby se internet stal pro jejich uživatele bezpečnějším místem k prozkoumávání a zvyšování jejich ochrany soukromí online prostřednictvím připojení VPN.

3. Neexistuje vůbec žádný limit šířky pásma vůbec

Většina bezplatných služeb VPN tam nabídne jejich soukromé připojení s omezenou šířkou pásma, kterou přidělují měsíčně uživatelům. Jakmile využijete veškerou přidělenou šířku pásma pro měsíc, musíte počkat další měsíc, abyste získali další kvótu bezplatného připojení pro soukromé připojení. Nebo pokud nechcete čekat na příští měsíc, můžete si koupit prémiový tarif, který nabízejí. To není případ Opera VPN. Toto virtuální soukromé připojení založené na prohlížeči nabízí svým uživatelům neomezené soukromé připojení, které mohou používat bez jakéhokoli omezení nebo omezení.

4. Služba je většinou stabilní a spolehlivá

Opět, protože funkce VPN, která je integrována do prohlížeče, pochází z docela dobře známé a renomované služby VPN, kterou Opera získala před několika lety, znamená to, že služba je většinou stabilní a spolehlivá na používání. Na rozdíl od ostatních bezplatných služeb VPN, které dnes můžete najít na trhu, se zřídka vyskytne jakýkoli problém s připojením ke službě Opera VPN. I když se může vyskytnout problém s připojením, stačí restartovat prohlížeč a problém je obvykle vyřešen okamžitě.

5. Nepředává vaše soukromá data

Opera VPN se zavazuje udržovat bezpečnost a soukromí uživatele jako svůj hlavní problém, protože věří v bezpečný, bezplatný a otevřený internet. Stejně jako ostatní neziskové prohlížeče, které poskytují jejich prohlížeče jako způsob, jak uživatelům získat úplné soukromí a zabezpečení online, i to se Opera snaží roky. Nepoužívají proto svou funkci VPN k prodeji soukromých dat svých uživatelů a ve skutečnosti se používají k ještě větší ochraně dat jejich uživatelů. To je další výhoda, díky které je Opera VPN jednou z nejlepších bezplatných služeb, které můžete používat. Pokud tedy chcete při procházení pomocí Opery dosáhnout úplné bezpečnosti a soukromí, nezapomeňte tuto malou funkci aktivovat v nastavení soukromí.

To jsou výhody Opera VPN a proč je to nejlepší bezplatná VPN k použití. Můžete najít řadu bezplatných služeb soukromého připojení tam, ale na to se můžete opravdu spolehnout.