5 Výhody, které anonymní prohlížeč může přinést do vašeho online soukromí

Chcete-li být anonymní online, nepotřebujete k tomu VPN. Přestože je VPN stále doporučována, pokud chcete přejít online s plnou ochranou soukromí a zabezpečení, trik může udělat anonymní prohlížeč. Bez VPN může anonymní prohlížeč pomoci bezpečně a anonymně se připojit k internetu. Některé pozoruhodné anonymní prohlížeče zahrnují Tor, Opera (s Opera VPN aktivní), Firefox Focus pro mobilní zařízení a některé další. Jednoduše instalací jednoho z těchto prohlížečů můžete začít procházet síť bez obav z monitorování a dohledu třetích stran.


Jedním z vynikajících prvků anonymního prohlížeče je to, že je často postaveno na ochraně soukromí a bezpečnosti uživatelů. Když tedy používají, mohou získat různé výhody, jako když používají virtuální privátní síť. Tyto prohlížeče jsou také často vybaveny připojením VPN, takže uživatelům mohou poskytnout lepší anonymitu. Zde je 5 výhod, které anonymní prohlížeč může přinést do vašeho soukromí online:

1. Pro zachování soukromí online nepotřebujete VPN

Pomocí anonymního prohlížeče není instalace VPN nutná. Samozřejmě, pokud chcete chránit celý svůj síťový systém, musíte nainstalovat VPN. Pokud však potřebujete pouze procházet web soukromě, je to nejjednodušší způsob, jak jít. Důvodem je hlavně to, že anonymní prohlížeč má často zabudovanou funkci VPN, která vám umožňuje procházet web soukromě. Některé prohlížeče umožňují zapnout a vypnout funkci VPN podle vašich preferencí, zatímco jiné prohlížeče VPN trvale zapínají. Jednoduše pomocí tohoto prohlížeče můžete zůstat v soukromí online a můžete se automaticky osvobodit od jakýchkoli omezení online, která platí ve vaší zemi..

2. Automaticky odstraní vaši historii prohlížení

Pojďme se podívat na Firefox Focus, což je druh anonymního prohlížeče pro mobilní zařízení. Když ji použijete, budete moci procházet cokoli, co se vám líbí soukromě. Jakmile však prohlížeč zavřete, veškerá vaše historie prohlížení bude automaticky odstraněna. Když prohlížeč znovu otevřete, začnete od nuly, jako byste jej nikdy předtím nepoužívali. Díky tomu zůstanou vaše online relace v zařízení soukromé a je to velmi užitečné, zejména pokud zařízení sdílíte s ostatními.

3. Jste v bezpečí před jakýmkoli typem sledování třetích stran

Pokud chcete procházet internet, aniž byste se museli zabývat jakýmkoli typem sledování třetích stran, měli byste místo běžného prohlížeče použít anonymní prohlížeč. Důvodem je, že když používáte anonymní prohlížeč pro svou každodenní internetovou aktivitu, budete automaticky v bezpečí před jakýmkoli typem monitorování a dohledu, který často provádí vláda, poskytovatel internetových služeb a korporace. Ve své relaci procházení nezanecháte žádnou stopu a nikdo také nebude moci sledovat váš zvyk procházení. Můžete být také chráněni před jakýmkoli typem škodlivých online hrozeb, které by mohly ohrozit vaše soukromí a zabezpečení online.

4. Je doporučeno různými bezpečnostními experty

Mnoho odborníků doporučilo uživatelům internetu používat VPN nebo anonymní prohlížeč k ochraně své online aktivity v reakci na různé incidenty počítačové kriminality, ke kterým došlo v posledních letech. Ve skutečnosti se stále více online hrozeb vytváří pro krádež více dat od uživatelů, je pro uživatele stále důležitější chránit svou online aktivitu pomocí různých bezpečnostních nástrojů, které doporučují odborníci. Mezi tyto nástroje patří VPN, bezpečnostní software, firewall a anonymní prohlížeč.

5. Má k dispozici různé funkce zabezpečení a ochrany osobních údajů

Na rozdíl od běžných prohlížečů, které se zaměřují na uživatelský komfort a pohodlí, se anonymní prohlížeč zaměřuje více na bezpečnost a soukromí uživatelů internetu. Obvykle je silně vybaven různými funkcemi zabezpečení a ochrany soukromí, které nejsou běžně dostupné v jiných prohlížečích. Například dobrý anonymní prohlížeč bude vybaven virtuální privátní sítí, soukromými přenosovými servery, připojením HTTPS, anti-malwarem, blokátory reklam a mnoha dalšími podobnými funkcemi. Všechny tyto funkce byly nainstalovány v prohlížeči od prvního otevření, takže pro něj nemusíte instalovat žádné další doplňky ani rozšíření zabezpečení..

To je 5 výhod, které anonymní prohlížeč může přinést k vašemu soukromí online. Pokud chcete znát chuť internetové svobody a úplnou anonymitu online, anonymní prohlížeč je první věc, kterou musíte vyzkoušet. Ještě lepší je, že při používání takového prohlížeče můžete také nainstalovat prémiovou službu VPN, abyste pro své zařízení získali maximální zabezpečení a ochranu soukromí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map