5 výhod, které můžete získat při používání serveru USA v připojení VPN

Pokud používáte prémiovou službu VPN, narazíte na mnoho zemí, ze kterých si můžete vybrat pro své soukromé servery. Nejběžnějšími zeměmi jsou USA, Kanada, Japonsko, Německo, Velká Británie, Nizozemsko a Austrálie. Ať už si vyberete jakýkoli server, budete mít výhodu přístupu k internetu bez jakéhokoli omezení, což znamená, že můžete obejít jakýkoli typ blokování a cenzury webových stránek, který použila vaše vláda..


Nicméně, existuje zajímavý přehled o používání VPN, které byste měli vědět. Mezi mnoha servery, které si můžete vybrat ze svého připojení VPN, je americký server zřejmě ten, který vám přináší mnoho výhod. Když se připojujete k americkému serveru, můžete mít různé výhody, které nejsou poskytovány, když používáte soukromý server z jiných zemí.. Zde je 5 výhod, které můžete získat, když používáte server USA v připojení VPN:

1. Získáte většinu světové zábavy

Pokud hlavním důvodem, proč používáte VPN, je to, že byste si rádi užili různé druhy zábavy, aniž by vás vláda zablokoval nebo cenzuroval, pak by měl být americký server první volbou serveru VPN. Pomocí serveru v USA budete moci použít adresu IP založenou na USA, což znamená, že budete procházet web, jako byste to dělali ze Spojených států. Dobré je, že většinu světové zábavy získáte online, protože USA jsou primárním trhem takové zábavy, jako jsou filmy, televizní seriály, hry, videa, knihy a další. Budete moci otevřít bránu fantastickému online zážitku.

2. Můžete získat spoustu bezplatného obsahu, který by jinak nebyl k dispozici v jiných zemích

Mnoho streamingových služeb se sídlem v USA nabízí občanům USA bezplatný obsah. Stejný obsah však nemusí být k dispozici v jiných zemích, protože je omezen na oblast. Například některá televizní seriál nebo animovaná videa jsou k dispozici pouze na americkém trhu a lze je volně streamovat pomocí reklam. Se serverem USA ve vaší síti VPN nebude pro vás opravdu problém s přístupem k tomuto bezplatnému obsahu. Stačí se zaregistrovat do služby bezplatného streamování a je dobré jít.

3. Můžete použít nejlepší prémiové digitální služby na světě

Nejen obsah zdarma, je zde také spousta prémiového obsahu, který je k dispozici pouze pro občany USA. Například v mnoha zemích není Netflix k dispozici. Také, i když je Netflix k dispozici v jiných zemích, je výběr filmů, které můžete sledovat, vždy menší než filmy, které jsou k dispozici v americké službě Netflix. Není to jen Netflix. Existují stovky prémiových digitálních služeb, které můžete použít pouze v USA. Použitím serveru VPN se sídlem ve Spojených státech můžete využívat nejlepší světové digitální služby, které jsou nyní dostupné.

4. Máte nejlepší připojení k serveru a výkon

V USA existuje mnoho poskytovatelů služeb VPN, takže přirozeně optimalizují připojení a výkon amerických serverů dříve, než začnou pracovat na serverech umístěných v jiných zemích. Jako uživatel VPN je to pro vás velká výhoda, protože to znamená, že americké servery budou pro vás k dispozici v nejlepší rychlosti a výkonu připojení. Použitím serveru založeného na USA budete moci získat maximální zážitek z VPN, pokud jde o rychlost, výkon a spolehlivost.

5. Ze svých oblíbených webových stránek můžete odemknout prémiové funkce

Některé z vašich oblíbených webových stránek, které by mohly být široce dostupné po celém světě, mohou mít pro občany USA něco zvláštního. Je to proto, že mnoho z těchto webů je založeno ve Spojených státech. Například YouTube je největší světovou službou streamování videa na světě a je však ve většině zemí světa k dispozici zdarma. Když však přistupujete na YouTube pomocí serveru v USA, uvidíte, že nabízí také prémiové funkce pro občany USA, které vám umožňují sledovat videa na YouTube bez reklam, ukládat videa pro prohlížení offline a další. Nejde však jen o YouTube. Existuje mnoho dalších webů, které nabízejí prémiové funkce pouze pro uživatele z USA, které můžete využít, pokud používáte server VPN založený na USA.

To je 5 výhod, které můžete získat, když používáte server USA v připojení VPN. Vzhledem k tomu, že americký server je vždy k dispozici v jakékoli službě VPN, je pouze otázkou přepnutí stávajícího serveru VPN na server USA, abyste získali všechny tyto výhody. Jakmile to uděláte, můžete získat více ze svého předplatného VPN.