5 tipů na výběr nejlepší služby VPN pro aktivitu sdílení souborů P2P

Sdílení nebo torrentování P2P souborů je obvykle jednou z věcí, kterým se mnoho poskytovatelů služeb VPN snaží vyhnout. Je tomu tak proto, že nejen tato aktivita patří do šedé oblasti internetu, ale může také vyčerpávat zdroje, které mají. Když provádíte činnost sdílení souborů P2P, musíte zapnout připojení po celou dobu a přenos dat bude neustále běžet, nahrávat a stahovat data neustále. To je důvod, proč ne všichni poskytovatelé VPN nabízejí funkci torrentingu ve své službě.


Ve skutečnosti pouze prvotřídní služby VPN budou mít odvahu nabídnout uživatelům možnost provádět činnost torrentingu, protože je součástí uživatelských práv používat internet tak, jak chtějí. Protože není mnoho služeb, které poskytují funkci torrentingu pro jejich soukromé připojení, musíte si mezi nimi vybrat velmi pečlivě. Zde je 5 tipů, jak vybrat nejlepší službu VPN pro aktivitu sdílení souborů P2P:

1. Ujistěte se, že vaše údaje nesledují

To je důležité, protože ne všechny země vám umožní provádět činnosti sdílení souborů P2P, protože některé země to považují za nezákonné. To je důvod, proč musíte zvolit soukromé připojení, které nemonitoruje vaše data. Nechcete být sledováni poskytovatelem služeb VPN jednoduše proto, že je vaším právem zůstat anonymní a soukromý online a je vaší odpovědností za využití vašeho online provozu podle vašich potřeb. Vyberte službu VPN, která nenabízí žádné zásady protokolování, a umožněte tak zcela anonymní činnost torrentování.

2. Měl by mít sdílenou soukromou IP adresu

Sdílené soukromé adresy IP je obtížné sledovat, protože používáte adresu IP, kterou používají ostatní uživatelé VPN. Tímto způsobem, i když se někomu podařilo sledovat vaši IP adresu, dojde k závěru, že takovou IP adresu používají více uživatelů současně. Když provádíte činnost torrentování, sdílená adresa IP je užitečná k rozostření online trasování a znemožňuje třetím stranám sledovat vaši sdílenou soukromou adresu IP do vašeho zařízení..

3. Pro Torrenting je třeba mít speciální servery

Protože činnost sdílení souborů P2P musí využívat velké množství síťových zdrojů ze soukromých serverů, váš poskytovatel služeb VPN musí mít nějaké speciální servery, které jsou určeny pro torrentování. To je běžné u různých renomovaných poskytovatelů služeb, protože nechtějí míchat běžný provoz s tokem torrentů pro své uživatele. Obvykle pomocí serverů torrenting budete mít lepší celkový výkon, protože tyto servery byly optimalizovány pro sdílení souborů P2P.

4. Ujistěte se, že nabízí vysokou rychlost a neomezenou šířku pásma

S torrentováním musíte mít soukromé připojení, které vám poskytne nejlepší rychlost, jakou můžete dosáhnout. Důvodem je rychlost, pokud jde o stahování a nahrávání prostřednictvím sítě pro sdílení souborů P2P. Nechcete trávit spoustu času čekáním jen na stažení určitého souboru s malou velikostí souboru. Musíte také použít službu soukromého připojení, která nabízí neomezenou šířku pásma, protože zapnete přenos dat po celou dobu, zejména pokud provádíte mnoho setí pro různé torrenty. Kombinace vysoké rychlosti a neomezené šířky pásma by vám měla poskytnout nejlepší pohodlí v činnosti sdílení souborů P2P.

5. Měl by mít funkci automatického zabíjení

Když provádíte činnost torrentování, je důležité, abyste svou IP adresu neustále skrývali, protože nechcete, aby jakákoli třetí strana odhalila vaši skutečnou identitu. Nechcete být sledováni a sledováni poskytovatelem internetových služeb nebo vládou a zjistili jste, že ve vašem připojení používáte síť pro sdílení souborů P2P. Funkce automatického přepínání zabíjení je proto pro vás důležitá, abyste svou IP adresu nezachovali před třetími stranami. Pokud dojde k narušení soukromého připojení, funkce přepínače kill vám umožní zabránit jakékoli IP adrese nebo úniku DNS, ke kterému může dojít v důsledku tohoto výpadku připojení. Tímto způsobem zůstanete v anonymitě ve své činnosti.

Toto jsou tipy, jak vybrat nejlepší službu VPN pro aktivitu sdílení souborů P2P. Ať už je ve vaší zemi torrentování povoleno, či nikoliv, vždy je lepší, abyste svoji torrentovou aktivitu uchovali před třetími stranami. Použitím seriózní služby VPN, která umožňuje aktivitu sdílení souborů P2P, můžete stahovat a nahrávat soubory prostřednictvím sítě P2P, aniž byste se museli obávat sledování a sledování třetích stran..