5 důvodů, proč je DuckDuckGo nejlepším vyhledávačem, který lze použít v roce 2018

Ve věku, kdy Google ovládá téměř všechno v digitálním životě každého člověka, je normální, že lidé cítí potřebu občerstvení. Ne proto, že Google je nudný, ale kvůli všem technologickým společnostem, které shromažďují data od uživatelů, je Google pravděpodobně ta, která shromažďuje nejvíce dat. Může tedy o vás vědět všechno lépe než o sobě.


Google začal jako platforma vyhledávače a když lidé tuto platformu používají, vše je zaznamenáno na serverech Google. Znamená to, že všechna vaše vyhledávací data a také všechny produkty, které používáte s logem Google, jsou zaznamenány pod vaším jménem nebo účtem. To může být dobrý způsob, jak uživatelům usnadnit a praktičit vše. Není to však dobrý způsob, jak udržet vaše soukromí online v bezpečí. To je důvod, proč by DuckDuckGo mohl být nejlepším vyhledávacím nástrojem použitým v roce 2018. Zde je 5 důvodů, proč je DuckDuckGo nejlepším vyhledávacím nástrojem použitým v roce 2018:

1. Používání je zcela soukromé

Jedním z důvodů, proč je DuckDuckGo dobrou alternativou Google, je její závazek k ochraně osobních údajů uživatele. Toto je vyhledávač, který je vytvořen jako řešení pro uživatele, kteří mají pocit, že Google velkým infiltroval jejich soukromí online. Tato alternativa vyhledávače tak nabízí veřejnosti způsob, jak hledat a prozkoumat internet, aniž by byl sledován.

Zatímco Google sleduje vše, co ve své vyhledávací platformě děláte, DuckDuckGo nesleduje vůbec nic. Je to zcela soukromé a je zcela bezpečné a bezpečné použití.

2. Vaše data vůbec nezaznamenávají

Kromě vyhledávače nabízí Google spoustu souvisejících digitálních produktů, které uživatelé mohou používat zdarma pouze pomocí jednoho účtu. Vlastní také operační systém Android, což je mobilní operační systém, který dnes ovládá většinu chytrých telefonů.

Špatnou zprávou je, že tato společnost sleduje vše, co děláte s jejich produkty, a pravidelně zaznamenává vaše data. Shromažďuje masivní data od uživatelů a používá je zejména k provozování reklamního podnikání. U DuckDuckGo je to naopak. Tento alternativní vyhledávač vaše data vůbec neloguje.

3. Máte úplnou kontrolu nad svými daty

DuckDuckGo poskytuje uživatelům možnost plně kontrolovat svá data. To znamená, že se nemusíte obávat, že by tato platforma vyhledávače byla odcizena, protože přesně víte, jaká data se shromažďují, a můžete řídit, jak se data shromažďují..

Společnost za tímto alternativním vyhledávačem poskytuje uživatelům plnou kontrolu nad jejich údaji. Ve skutečnosti, protože neshromažďuje žádná osobní data od uživatelů, nemusíte se obávat vylepšení nastavení ochrany osobních údajů této platformy, protože neexistuje žádná vylepšení. Platformu vyhledávače jednoduše používáte anonymně bez obav, že vás sledují „velcí bratři“.

4. Vaše data neprodává žádné třetí straně

Jedním z důvodů, proč DuckDuckGo neshromažďuje od uživatelů žádný typ dat, je to, že nemá žádnou reklamní platformu, na které by vydělal peníze. V případě společnosti Google shromažďují data uživatele, protože chtějí přizpůsobit reklamy svým uživatelům a společnost tyto údaje nabízí inzerentům.

DuckDuckGo to nedělá, což znamená, že vaše data jsou s touto alternativní platformou vyhledávacích strojů vždy v bezpečí. Vaše data nebudou prodána třetím stranám a uživatelům ani nezobrazí žádnou personalizovanou reklamu.

5. Nezobrazuje žádné personalizované reklamy

Tato platforma vyhledávacích strojů stále vydělává peníze prostřednictvím reklam a příjmů přidružených společností, ale bez sledování a protokolování jakýchkoli údajů o uživateli. Pokud tedy prohledáváte určitý produkt pomocí služby DuckDuckGo, může společnost vydělat peníze z přidružených příjmů, ale za tímto účelem vás nemusí sledovat..

Na rozdíl od Googlu, který se snaží zobrazovat personalizovanou reklamu a doporučení pro každého uživatele, DuckDuckGo jednoduše vydělává peníze z reklamy jinak. Alternativní vyhledávač jednoduše využívá provoz přicházející od uživatelů a směřuje je k příslušným inzerentům, aniž by musel vědět o identitě a preferencích každého uživatele..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map