PureVPN ülevaade

Plussid:


 • PureVPN-il on üks parimatest serverivõrkudest, mis mitte ainult ei toimi tõhusalt Euroopa ja Ameerika kasutajate jaoks, vaid on ideaalne võimalus ka Aasia ja Okeaania kasutajatele.
 • Need pakuvad palju funktsioone, näiteks jagatud tunneldamine, raskusjõud ja VPN-leviala, mis täiendavad hõlpsalt liikuvat, sujuvat ja kasutajasõbralikku kogemust.
 • Pordi edastamise suvand võimaldab teil VPN-võrgu kaudu oma süsteemile kaugjuurdepääsu. Kui seda suvandit pole, on kaugjuurdepääsuks vajalik kolmanda osapoole rakendus.
 • PureVPN ei tugine DNS-serverite suhtes ühelegi välisele osapoolele, kuna neil on oma primaarsed ja sekundaarsed DNS-serverid.
 • Need pakuvad erinevaid võrgurežiime, mis on nagu serverite filtreerimine vastavalt vajadusele. Seda tehakse tõhusalt ja see hõlmab kõiki nõudeid.
 • Nende klienditugi kasutab kiiresti meeskonnavaataja rakendust, et lahendada probleemid lühema aja jooksul, kus kasutaja saaks istuda ja näha neid probleemidest peksmas..
 • Viie ja neljateistkümne silmaga VPN-i pakkujaid jälgib valitsus ja isegi luureagentuuridel on nende üle teatav kontroll. Õnneks asub PureVPN Hongkongis ja seetõttu ei pea nad andmeid talletama ning saavad iseseisvalt töötada.

Miinused:

 • PureVPN pakub brauserilaiendeid ainult Chrome’ile ja Firefoxile, mitte teistele brauseritele, näiteks Safari ja Opera Mini.
 • Nad pakuvad spetsiaalseid servereid erinevate populaarsete kanalite voogesitamiseks. Kuid seni on Netflixi osas saadaval ainult Netflix USA ja Netflix USA.
 • Osooni funktsioon on täielikuks kaitseks saadaval, kuid see on saadaval ainult turvalisuse / privaatsuse valiku ja piiratud arvu serverite jaoks. Klienditoe juht ütles meile, et arendajate meeskond töötab selle lisamiseks ka muudesse režiimidesse.
 • Oli väike tõrge, et serverite loend kadus rakenduse käivitamisel ühe korra. Sellele on lihtne lahendus, see logitakse välja ja logige uuesti sisse. Küsisime sageduse kohta tuge ja nad vastasid, et „te ei saa sellega enam silmitsi seista. ilmneb see alles siis, kui olete versiooniuuenduse alla laadinud. ”

Veebisait: külastage ametlikku saiti

Ülevaade:

Kiire ülevaade
VeebisaitKülastage veebisaiti
ProtokollidPPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, OpenVPN, Stealth Protocol
PlatvormidWindows, Android, Mac, iOS, Linux, Smart TV, voogesitusteenused, Chrome, Firefox, ruuterid, konsoolid
KohtualluvusHongkong
MetsaraieMõned logid
KrüptimineAES 256
Ühendused5 ühendust
Asukohad180+ asukohta
Serverid2000+
Netflix / P2PP2P kaitse
MaksevõimalusedKrediitkaart, PayPal, CoinPayments, PaymentWall, Kinkekaardid
TugivõimalusedLive Chat, tugipiletid
Hinnakujundus alates3,33 dollarit kuus igakuiselt
Garantii31. päev
Tasuta prooviversioonEi

Hongkong! Kas võime seda pidada VPN-i pakkuja peakontori parimaks asukohaks? Noh, Viiest ja Neliteist Silmast eemal on iseenesest kergenduse märk. GZ Systems Limitedile kuuluv PureVPN, mis asub Hong Kongis, on välja töötanud ka hea serverivõrgu Ameerika, Euroopa ja Aasia kasutajatele.

Nende asukoht annab neile Aasia turgu valitseva seisundi, mis aitab luua paremat kasutajaskonda kogu maailmas.

PureVPN põhiekraan

Ettevõte loodi kahe serveriga 2007. aastal ja nüüd omavad nad üle 2000 serveri kogu maailmas. Selle kümne aasta jooksul on lisatud palju hämmastavaid funktsioone ja loovate täiendustega on need palju paranenud. Kuid alati pole täiuslikkust võimalik saavutada ja endiselt on probleeme PureVPN-iga, mis tuleb eemaldada.

Nende serverite filtreerimine on täpselt määratletud, kuid selle kasutamine pole täpselt teada, mida me selles ülevaates arutame. Arutame ka erinevaid funktsioone, nende tõhusust ja nõudeid.

PureVPN serverite loend

Samuti on meil arvamusi klienditoe kohta, mida hakkame kasutama erinevate kogemuste kasutamisel, otsustades, kas nimetada neid parimaks või keskmiseks klienditoeks.

Erinevad serverid režiimi valimiseks

Niipea kui kliendi avate, kuvatakse viis erinevat ikooni. Ekraan võimaldab teil vastavalt vajadusele ühe neist valida. Erinevad serverid liigitatakse erinevate ülesannete täitmiseks kategooriaga „Režiimid“.

 • Voog
 • Internetivabadus
 • Turvalisus / privaatsus
 • Failide jagamine
 • Pühendatud IP

PureVPN Valige serverirežiim

Räägime iga režiimi võimalustest!

Voogesitus rakendused on kõige karmimad platvormid, kus VPN-i pakkujad seisavad silmitsi tõeliste väljakutsetega. “Midagi läks valesti” ümbersõit pole lihtne ja need voogesitussaidid püüavad pidevalt oma juurdepääsu virtuaalse privaatvõrgu abil tuvastada ja blokeerida. Seega. See on nagu pidev sõda, mis toimub voogesituse rakenduse ja VPN-i pakkuja vahel. Kuid PureVPN võimaldab juurdepääsu paljudele kanalitele, mis on saadaval ainult teatud asukohtades.

See on asi, mida NordVPN pakub ka, nii et kuidas on PureVPN-i voogesitusrežiim võimsam? Noh, NordVPN-is ei saa te kindla kanaliga otse ühendust luua, kuid PureVPN-is peate klõpsama ainult kanali nimel. Peaksite käsitsi valima selle riigi voogesitusserveri ja vaatama, mis kõigi serverite vahel ühendatakse konkreetse voogesituskanaliga NordVPN-i puhul. Näiteks PureVPN-i puhul, kui soovite luua ühenduse Huluga, saate otse kanali nime sisestada ja kuvatakse otsingutulemid. See on lihtne ja kasutajasõbralik viis vajaliku leidmiseks. Sellegipoolest on mõned piirangud. Kui otsisime kanaliotsingu suvandit Netflixit, ilmus ainult “Netflix Us”. Nad pakuvad siiski ka Netflix UK-d, kuid sellega ühenduse loomiseks peate minema ja valima riigi. Selle võrdselt lihtne ülesanne, kuid selle kanaliloendisse mittepakkumine võib edastada teavet, mis pääseb juurde Netflix UK-le. pole seal.

Igatahes, kui loete seda arvustust, teate nüüd, et saate sellele juurde pääseda. Siiski tuleb lisada veel mõned kanalid, näiteks “Netflix Japan”, millel on palju eksklusiivseid animeesitusi, ja turg kogu maailmas. Sellegipoolest on see tõhusam kui enamik teisi VPN-i pakkujaid, mida oleme üle vaadanud.

Liigume otse juurde Tule jagamine serverivõrku ja jäta teised viimaseks. Minu jaoks on kõige paremini soovitatud server aadressil “Brunie Darussalam”, mis asub meie asukohast 2645 miili kaugusel. Seetõttu ei olnud tõhus jagamine võimalik, kuid kui täiendavaid P2P-servereid lisanduks, ei asendata PureVPN-i serverivõrku. Ameerika ja Euroopa asukohtade jaoks oleks kiirem võrk, kuid Aasia ja Okeaania kasutajatele tuleb seda rohkem arendada.

On pühendatud IP suurendab teie kiirust? Jah, kindlasti. Kuid kas see on “hinna ja kvaliteedi suhe” või on sellel tõesti palju vahet? Noh, kui ostate spetsiaalset IP-d 23,88 dollari eest aastas, ei pea te seda IP-aadressi kellegagi jagama, vaid seda kasutatakse ainult teie. See mitte ainult ei suurenda kiirust, vaid aitab ka andmete lekkimist vältida, muutes tee turvalisemaks. Kui aga olete üksikisik, kellel on vaja privaatsuse tagamiseks vaid juurdepääsu VPN-ile, geograafiliselt piiratud veebisaitide hindamisele ja reisimise ajal kanalite voogesituse nautimisele, siis piisab premium-kontost. Kui aga asute ettevõttesse, mis nõuab kõrget kaitset küberrünnakute eest, soovitame teil see funktsioon osta.

PureVPN segadus režiimide vahel

Nüüd arutame ja võrrelge kahte muud režiimi: Internetivabaduse režiim & Turva- / privaatsusrežiim mis tegi meid uudishimulikuks töömetoodika erinevuse ühemõttelisuse tõttu. Vaatame kõigepealt režiimide alla kirjutatud väidet:

Internetivabaduse režiim seab esikohale juurdepääsu sisule ja Turvalisus / privaatsus seavad esikohale teie sisu turvalisuse ja privaatsuse. Kuidas see nüüd tehtud on? Ja kas neid kahte funktsiooni ei saa omavahel ühendada? Oleme püüdnud seda teavet hankida ja vastused polnud selged. Kuid oleme kindlad, et need pole turundusnipid, kuna server ja IP on mõlema režiimi puhul erinevad.

Rakenduse põhiseadete töötamine

Selles jaotises polnud palju võimalusi, kuid igatahes olid need, mis kaasatud, kasutajakogemuse parandamiseks piisavad. Nad on isegi üritanud lisada funktsioone, mis täiustavad kasutajaliidest hetkega. See on osa, kus PureVPN-i tuleb tunnustada. Funktsioon nagu Käivitage vaikebrauser pärast seda, kui ühendus seda ei vajanud, kuid vähemalt eemaldab see brauseri ikoonil klõpsamise käsitsi. Need väikesed elemendid moodustavad kasutajakogemuse määratlemiseks ja see on tõesti oluline, kui otsite püsikliente.

Nad pakuvad kuut erinevat protokolli ning on neid hinnanud ka kiiruse ja turvalisuse põhjal, et kasutaja saaks teada, milline protokoll nende nõudmistele sobib. Keelevalikute lisamine aitab alati pakkuda suuremat arvu kasutajaid, kuna on inimesi, kes ei tunne teisi keeli. Mõne muu keele lisamine ei kahjustaks seda ja see võib aidata paljudel kasutajatel paremat kasutuskogemust.

Kas need täpsemad valikud on vajalikud??

PureVPN täpsemad sätted

ÄRGE TURVALISTE VABASTUSTE LÄBIVAATAMIST KUI SOOVITATAKSE TEIE Sisu lekitada!

Nende turvavalikuid ei tohiks märkimata jätta, kui neid pole vaja. Vahel võib teil esineda kõige hullem kiiruse või ühenduvusega seotud probleem. Sel ajal tuleb neid muuta, kuid ärge tehke seda ilma klienditoe juhisteta. 256-bitise võtme krüptimise keelamine muudab tunneli haavatavaks, kuid see võib krüptimise eemaldamise tõttu kiirust suurendada (turvalisuse hinnaga). Võib kasutada kolmanda osapoole DNS-serverit, kuid siin pakuvad nad oma DNS-i, miks siis mitte seda kasutada? Võib-olla samal põhjusel, mida eespool mainiti; kiiruse huvides. Need funktsioonid võimaldavad kasutajal rakenduse üle kontrolli saada ning ta saab luua tasakaalu kiiruse ja turvalisuse vahel. PureVPN pakub teile selle võimaluse, kuid siis sõltub kasutajast täielikult, kuidas ta muudatusi teeb.

Funktsioon Kill Switch tapab Interneti-liikluse hävitades andmete lekke. Selle valiku võib hõlpsalt leida kõigist VPN-i pakkujatest, kuid puhta VPN-i korral on see natuke rohkem. Pidage meeles, et arutasime minutiatribuute, mille PureVPN parema kogemuse lisamiseks lisab? Noh, siin on need minutilised elemendid turvalisuse huvides lisatud. Kui teil on kombeks enne Interneti väljalülitamist või sirvimistegevuse peatamist VPN-klient välja lülitada, võivad teie andmed lekkida. Selle vältimiseks on PureVPN pärast VPN-i kliendi väljalülitamist laiendanud oma tapmise lüliti Interneti-liikluse tapmisele.

Multpordi võimalus on jällegi võimalus, mis võimaldab kasutajal kontrollida kiirust ja turvalisust. Seda suvandit saab valida ainult suvanditega TCP ja UDP. See on kasulik, kui peate andmeid edastama kiirema kiirusega, kuid virtuaalse privaatvõrgu kaudu või kui soovite turbetaset tõsta, sõltumata kiirusest. TCP puhul vähenes meie puhul kiirus peaaegu 60% ja UDP puhul 25%. See näitab tõhusat paindlikkust, mille PureVPN võimaldab VPN-tunneli täielikul juhtimisel.

PureVPN leviala võimalus

PureVPN turvaline leviala

Interneti-ühenduseta juurdepääs ilma VPN-ita pole üldse võimalus ja PureVPN lubab ühest kontost ainult maksimaalselt viit seadet. Nad pakuvad sellele ka lahenduse. PureVPN võimaldab teil luua leviala ja PureVPN oleks kasulik igale seadmele, mis sellega ühendatakse. Hädaolukorras või reisil olles ja kui viis seadet on juba ühendatud, on teil võimalus nendest viiest seadmest luua hotspot, mis aitab teil pääseda juurde kõigile PureVPN kliendi kaudu loodud VPN-võrkudele. Selle seadme abil ei saa seadetes muudatusi teha. Seadeid saab muuta ainult selle seadme kaudu, millest leviala luuakse.

Jagatud tunnelite ja sadamate edastamise funktsioon

PureVPN poolitatud tunnelisadama edastamine

Kuna vaatame üle selle rakenduse iga väiksema komponendi, on need kaks funktsiooni vältimatud. Jagatud tunneli efektiivsus sõltub absoluutselt; kas see töötab korralikult või segab süsteemi. PureVPN-i puhul lubab see valitud rakendusel ainult virtuaalset privaatvõrku läbida. Sel viisil saate VPN-iga kasutada ühte brauserit ja teist tavalise võrguna. Veel üks omapärane tööriist on pordi edastamise funktsioon, mis võimaldab teil VPN-iga süsteemi juurde pääseda. See võib olla kasulik, kui asute võrgust kaugel või kui te ei saa VPN-klienti süsteemi installida. Ka kõik kaugjuurdepääsuga andmed krüpteeritakse ja keegi ei suuda neid tuvastada.

Ühendusaja analüüs

Proovi nr Põhja-AmeerikaEuroopaAasiaOkeaaniaInternet FreedomSecurity & Privaatsusfaili ühiskasutusrežiim
Keskmine 9,1417,0898,0649,4149,238,3948,746
Voogesitusrežiim asukohtade kaupaParimad soovitatavad režiimid
19.9477,929.569.1910,56,84
296.018.068.4313.488.338.4
39,57.418.4111.068.577.436.7
49.448.67,919.311.279.447.35
58.997.586,828.458.068.4411.29
610.046,729.5612.337,647,848.7
79,647.337,769.87.418.649.06
89,226.37.478.358.647,987.51
97.546,927,768,637,947,798.12
108,637.028,978.2810.537.5513.49

Ühendusaja analüüsi jaoks kontrolliti viiest erinevast režiimist nelja. Viiendat režiimi, mis oli spetsiaalne IP-režiim, ei saanud testida, kuna see nõuab isiklikku IP-d. Voogesitusrežiimi puhul on oluline, et millise serveriga te ühenduse loote, kuna igas riigis on eksklusiivne voogesituse sisu. Kuid me ei saa iga riigi serveriga ühendust luua ja seetõttu valisime erinevatelt mandritelt kõige tõhusamad. Tulemused on rahuldavad ja see pole reageerimisaega palju mõjutanud, isegi kui ühendate erinevate serveritega.

Isegi kui keskmine väärtus on igal mandril peaaegu sama, kui soovite juurdepääsu konkreetse riigi sisule, sõltub see suuresti pingituse ajast. Meie jaoks kuluks Brasiilia serveriga ühenduse loomiseks rohkem aega. Põhjuseks võib olla kaugus, kliendi ja serveri tõhusus. Kõigil muudel juhtudel pole aga suurt tähtsust, kui olete ühendusega millise serveriga. Üldiselt peab efektiivse kiiruse saavutamiseks olema ühendatud parimate soovitatuga.

Kiiruskatse

PureVPN kiiruskatse

Oleme juba arutanud ja üle vaadanud nende serverivõrgu, mis hõlmab serverite nutikate paigutuste tõttu imeliselt kõiki mandreid. Sellise ülima kiiruse saavutamiseks on vajalik selline serverivõrk. Kuid serverivõrk põhineb erinevatel režiimidel ja seega on igas režiimis erinevad kiirused. Oleme kontrollinud viit režiimi neljast, kuna sihtotstarbelise IP kiiruskatse ei olnud võimalik. Kaks neljast režiimist pakuvad tõhusat kiirust, kuid ülejäänud kaks vajavad kasvu, kui neil on vaja ülemaailmset kasutajaskonda rahuldada.

Tänu tohutule hulgale vabadusrežiimi ja turva / privaatsuse režiimidele pakuvad need tõhusalt suurt kiirust. Voogesitusrežiimi ja P2P-serverirežiimi korral on seal siiski piiratud arv servereid ja seetõttu muudavad nad meie asukoha jaoks väga väikese kiiruse. Isegi kui meil on juurdepääs Netflix Originalsile, ei saa hea voogesituse kvaliteeti oodata. Näiteks kui Interneti-kiirus on 10 MB / s, siis pärast ühenduse loomist Ameerika Ühendriikide Netflixile pühendatud serveriga võiks vähemalt kaheksakümmend protsenti langusest olla (meie asukoha jaoks). Netflix UK puhul see aga nii pole ja keskmine voogesituse kvaliteet on tagatud. Te ei saa PureVPN-i abil kasutada ühegi teise riigi Netflixi väljastpoolt. Meie puhul registreeriti USA-s 0,74Mbps ja Ühendkuningriigis 1,27Mbps sekundis, kui olime ühendatud virtuaalse privaatvõrguga. Algne kiirus on 8,70Mbps ja nii ei saa me tõepoolest Netflixi puhul PureVPN-ile täismärke anda. Kui teil on vaja vaadata mõnda muud kanalit, oleks server selle jaoks erinev ja kogetaks teistsugust kiirust. Kuid iga kanali jaoks ei oleks võimalik kiiruskatset lisada ja nii on valitud vähe populaarseid kanaleid ning nende kanalite jaoks tehakse tabelid.

Kanalite loendDownloading UploadingDownloadingUploading
Interneti-kiirus enne ühenduse loomist (Mbps)Interneti-kiirus pärast ühenduse loomist konkreetse serveriga (Mbps)
Amazoni peaminister USA9.017.510,440,26
Hulu9.046.53,632.65
HBO GO7.426.175.042.28
BBC9.137,980,832.04
Tähesport7.378.164.74.62

See näitab, et nad peavad mõnda oma kanaliserverit täiustama. Kuid paljud neist töötavad hästi, pakkudes vähemalt 50% kiirusest kiirusele, mida me kogesime enne ühenduse loomist.

Nagu me juba mainisime, oli meie asukoha ja lähima P2P-serveri vaheline kaugus 2645 miili. Kuidas võiksime oodata head kiirust? Me ei olnud, kuid mis iganes kiirus oli, saaksime kindlasti parema kiiruse, kui nad paigutaksid rohkem P2P-servereid kohtadesse, mis pole kaetud. Oleme üsna kindlad, et Põhja-Ameerika ja Euroopa ei koge seda kiiruse langust, kuna nad on katnud nende mandrite kõik alad. Kuid voogesitusrežiimi puhul ei saa me kindel olla.

Kaks muud režiimi töötavad suurepäraselt ja nad on pühendunud suure kiiruse pakkumisele, kuna neil on serverid ka Aafrika riikides. Siiani pole me ühtegi VPN-i pakkujat Aafrikat sihitanud näinud. Meie jaoks oli lähim server 625 miili kaugusel, kuid siiski ei täheldatud Vabadusrežiimis märkimisväärset kiiruse kadu. Turvarežiimi puhul tehti siiski mõningane vähendamine, mis on vastuvõetav.

Turvalisus

Turvalisuse osas ei oota me lekkeid, tugevat kapseldamist, ranget logimisreeglit ja spetsiaalseid turvaelemente. PureVPN pakub kõiki neid nõudeid ja me pole PureVPN poolt pakutavas turvalisuses ühtegi poori leidnud. Esiteks kontrollisime põhjalikult nende privaatsuseeskirju ja kõik oli ideaalne, välja arvatud üks asi. Ühel hetkel oli tegemist kolmanda osapoole kaasamisega, kuid nad on selgitanud, et PureVPN-il on nendega andmekaitseleping ja selle turvaline.

PureVPN privaatsuspoliitika kolmanda osapoole kaasamine

Kui räägime turvafunktsioonist, siis on olemas krüpteerimise, tapmislüliti ja protokollidega seotud täpsemad funktsioonid. Kui te ei soovi kiiruse huvides turvalisust kahjustada, saate kõik turvavalikud lubada. Siiski on loomulik kogeda madalamat kiirust, sest turvavaliku lubamine loob täiendava kaitsekihi, mille kaudu andmed läbivad. Need pakuvad AES-256 krüptimist, mille saate igal ajal keelata. Kill Switch lisab lekete eest ka turvalisust. Samuti pakuvad need IPv6 lekkekaitset, mis blokeerib Interneti-liiklust IPv6 kaudu, mis tagab parema turvalisuse. Kuid ma ei suutnud leida DNS-i lekkekaitset ja selle funktsiooni võis lisada.

Valik Osoon on ette nähtud ainult turva- / privaatsusrežiimi jaoks. Selle lisamisega on turvalisust parandatud tänu seinte olemasolule, mis ei lase kogu sisust lihtsalt edasi pääseda. Kasutaja saab seada piiranguid ja kontrollida andmete edastamist. Sellel funktsioonil on sisseehitatud viirusetõrje, mis päästab seadme ohtude eest, mis võivad seadet kahjustada. See tuvastab sissetungijad tõhusalt ja kaitseb süsteemi seejärel nende blokeerimisega. Samuti saate filtreerida URL-i ja rakenduse, mida te ei soovi kasutada.

Puhas PVP osoon

Kasutajaliides ja kasutajakogemus

Kasutajaliidese osas on nende kliendid nii kristallselged, et neid on lihtne läbipaistvalt uurida. Serverid on jaotatud režiimide vahel ja see lihtsustab vajaliku serveri leidmist. Nende voogesitusserveri kanalite loend on tõhus atribuut, mis meelitab vaatajaskonda, kes ei soovi leida iga kanali jaoks serverit, mida nad käsitsi külastavad. See pole üldse teostatav. Nende ruumi taust lisab ühenduse loomisel hüpnootilise liidese ja iga komponent proovib kasutajaid meelitada.

Hea kasutajakogemus on toote tavakasutajate teenimise võti. PureVPN-i puhul on kasutajakogemus ülim, kuna nad on lisanud elemendi, mis vähendab käsitsitööd nii palju kui võimalik. Osooni ja raskusjõu funktsiooni lisamine on aidanud parandada ka turvalisust ja kasutajakogemust.

Gravitatsioon sarnaneb mõnevõrra osooniga, kuid see keskendub pigem süsteemi kaitsmisele häkkerite ja pahavara eest, mitte sisu filtreerimisele. See lisab ka kasutajakogemust, vähendades sissetungijate katkestusi, nii et ostja saaks VPN-ühendust rahuldavalt nautida.

PureVPN raskusaste

Kiiruse ja turvalisuse täieliku kontrolli tagamine võimaldab kasutajal muuta oma kogemusi vastavalt oma valikule. Kui ta soovib kiiremat kiirust, saab ta alati turvalisust vähendada, muutes protokolli ja tühistades 25-bitise võtme krüptimise kasutamise märke. Kuid kui ta soovib kõrge turvalisusega, võiksid mitu kihti üksteise kohal olla. See võib põhjustada kiiruse languse, kuid selle võib teha kasutaja enda valikul. Kliendi üle kontrolli tagamine ei ole lihtne ülesanne. See võib põhjustada ka talitlushäireid, kuid PureVPN-i puhul ei pruugi see juhtuda iga valiku õige loomise tõttu.

Platvorm

PureVPN-seadme tugi

Lisaks akendele, Androidile, MacOS-le, iOS-ile ja Linuxile ühilduvad need veel kolmekümne kuue seadmega, mis sisaldavad ruutereid, nutitelereid, mängukonsoone ja Linuxi tuletisi. Vajadusel saate Chrome’ile ja Firefoxile ka laiendusi lisada. Laienduse lisamine ei toimuks kõigi lubatud seadmete hulgas ja seega pole laienduse lisamisega kahju. Kuid see võib teie sirvimistegevust mõnevõrra aeglustada. See ühildub paljude ruuteritega nagu Tomato, Pfsense ja veel üheksa. Seega on platvormidega hõlmatud peaaegu kõik

PureVPN

PureVPN ruuteri tugi

Kui ei, siis saate sellele seadmele pääsemiseks kasutada pordi edastamist. Kui soovite luua ühenduse seadmega, mis ei toeta PureVPN-i, on viisiks turvaline leviala. Jagamisvalikutest on alati abi, kui on vaja seadistada VPN-ühendus seadme jaoks, milles VPN-klienti ei toetata.

Klienditugi

Olime PureVPN klienditoe tõhususes alati segaduses. Arutame kõigepealt punktid, millele on olemas absoluutne vastus. Kui me räägime ajast, mis neil kulub vastuse esitamiseks reaalajas vestluse või e-posti teel. Reaalajas vestluse puhul ei kuluks rohkem kui mõni sekund ja e-posti teel mõni minut (konkreetselt 5-60 minutit). Niisiis, meil ei olnud kunagi suhtlemise üle probleeme. Kui viisakust arvestada, algatavad nad alati kõne tervitustega, kasutavad alandlikku keelt, teevad kõik võimalikud probleemid probleemide lahendamiseks ja vastavad igale päringule üksikasjalikult ja kannatlikult.

Nüüd algatasime vestluse sõnumiga “Hei! Netflix ei tööta ”, millele klienditoe juht palus meil järgida tema pakutud samme. Kuid isegi pärast seda see ei töötanud. Nad edastasid meile spetsiaalse IP, kuid meil ei õnnestunud ikkagi Netflixile juurde pääseda (Kliendil polnud midagi viga. See nõudis lihtsalt konfiguratsiooni muudatusi). Pärast seda andsid nad võimaluse töötada üle „Team Viewer”. Tavaliselt palub VPN-i pakkuja meil selle kohta e-kirja saata või edastada see teisele tasemele, kui probleemi ei õnnestu lahendada. Siin pääsesid nad meie süsteemiga ligi ja õppisid selle probleemi ning lahendasid selle mõne minuti jooksul. Nad mitte ainult ei lahendanud probleemi, vaid andsid meile teada kanalitega ühenduse loomise protseduurist ja näitasid samal ajal meile, kuidas see toimib, liigutades hiirekursorit erinevate vahekaartide ja kerimiste kaudu. See oli tõhus viis lahendada kliendiprobleeme, kus kasutajal tuleb lihtsalt istuda ja vaadata, kuidas ta töötab. Selle pildi abil oleksime klienditoele andnud viis tärni.

PureVPN klienditoe meeskonna vaatur

Kui irooniline see on, VPN-i kasutajad lubavad VPN-i pakkujatel kasutada Team Viewerit.

Pärast seda võtsime ühendust klienditoega ja alati võtab kõigepealt ühendust müügimeeskond. Mõnikord selgitame neile probleemi ja kui nad ei suuda seda lahendada, viivad nad meid tehnilisse osakonda. See on pettumust valmistav, et nüüd peate kogu teema uuesti tehnilisele osakonnale lahti seletama. Osakonna valimiseks, kuhu kasutaja soovib ühendust võtta, võib olla otsene võimalus. See mitte ainult ei säästa kasutaja aega, vaid muudab ka reaalajas vestluse efektiivsemaks.

Pärast seda esitasime neile veel ühe päringu: “Kuule, ma just mõtlesin, et mis oleks” tehniline “erinevus Internetivabaduse ja turvarežiimi vahel?” Sellele sain aga vastuse lingilt, mis selgitab eri tüüpi režiime. See link oli meie jaoks täiesti ebaoluline ja proovisime neile uuesti minu päringut üksikasjalikult selgitada.

“On kaks erinevat režiimi: Interneti-turvalisus ja Privaatsusrežiim. Mõelgem nüüd Internetivabaduse režiimile: öeldakse, et pääsete juurde kogu sisule, tõsi? Tulgem nüüd privaatsusrežiimi. See ütleb, et kas olete jälle kindlam, tõsi? Ainus erinevus on krüptimistasemes. Kolm avaldust järjest. Kui nüüd ainus erinevus on krüptimises, siis saan kogu sisu ka privaatsusrežiimist hinnata, siis mis mõte on Internetivabaduse režiimil? ”

Selleks paluti mul saata päring neile e-postiga. Ka e-posti teel saadud vastus oli ebaoluline ja minu päringule ei antud õiget vastust. Niisiis, meil on klienditoe osas segane tunne, kuid kui me analüüsime hoolikalt, on nad probleemide lahendamisel head ja tekitavad kliendiga seotud kahtlusi. See küsimus oli seotud rakenduse sisemise tööga ja vastuse pakkumine oli raske töö. Kuid ma tõesti ootasin, et nad edastavad päringu edasi.

Järeldus

Pole kahtlust, et PureVPN on üks parimaid VPN-i pakkujaid, eriti kui tegemist on serverivõrguga. Kuid nad peavad töötama vähestes voogesitusserverites, kus on olnud vähe kiirust. Nutikas kasutajaliides on otseselt vähendanud käsitsitehinguid ja see muudab kasutaja kliendi kasutamise hõlpsaks ka pärast nii paljude konfiguratsioonide kasutamist. Sellised omadused nagu osoon ja gravitatsioon pakuvad erilist kaitset. Ühel on kontroll kiiruse ja turvalisuse üle. Kuid ta saab kiirust suurendada, vähendades protokolli ja krüptimist, kuid samal ajal muudab selle osooni ja gravitatsiooni abil turvaliseks. Nii võiks saada täieliku tasakaalu kiiruse ja turvalisuse vahel. Kui räägime nende klienditoest, oli Live Chat mõnikord väga tõhus ja vahel segane. Niisiis, seda saaks parendada mitte tarkvara muutmise teel, vaid selle taga asuva inimressursi ajakohastamisega. Kui neid väheseid rakendusi saaks nende rakenduses rakendada, pakuksid need VPN-turu tipptegijatele tihedamat konkurentsi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map