הבנת חומת האש של יישומי אינטרנט (WAF) – שירותי WAF המובילים שבהם תוכלו להשתמש

חומת האש של יישום האינטרנט אינה זהה לחומת האש הרגילה שתוכל להתקין בהתקן שלך. באמצעות חומת האש הרגילה, אתה יכול להגן על המכשיר שלך מפני התקפות שונות שעלולות לסכן אותו, במיוחד התקפות האקרים העלולות לגרום לבעיות שונות בפרטיותך ובביטחונך. עם זאת, WAF או חומת אש של יישומי אינטרנט עוסקים רק בהגנה מפני איומים שונים ביישום אינטרנט. כן, במקום להתקין אותו במכשיר, WAF משמש להגנה על יישום אינטרנט כדי להבטיח שהוא פועל תמיד ללא שום בעיה.


חומת האש של יישומי האינטרנט שימשה את מרבית החברות שמפעילות את התוכנות או היישומים שלהן באופן מלא באינטרנט כדי למנוע איומים שונים כמו אובדן נתונים, התקפות DDoS, פריצה וסוגים אחרים של התקפות דומות. WAF פועל על ידי מניעת כניסת בקשות ה- HTTP או HTTPS הזדוניות ליישום האינטרנט שלך, מה ששומר על היציבות, האבטחה והאמינות של יישום האינטרנט שלך למשתמשים.. להלן שירותי WAF המובילים שבהם תוכלו להשתמש:

1. הגנה מפני DDoS ומניעת אובדן נתונים

זהו השירות הנפוץ ש- WAF יכולה לספק לך מאחר והוא נועד להקל על התקפות מקוונות אפשריות שונות שעשויות לנסות למנוע מאפליקציות האינטרנט שלך לפעול כראוי. ההגנה מפני שירות DDoS תמנע מכם שלאפליקציית האינטרנט שלכם לקבל הכחשות לשירות, וכך לא יהיה נגיש על ידי המשתמשים. זה פועל על ידי מניעה של ניצול בקשות HTTP שיכול להפעיל את DDoS בשרת שלך. כמו כן, מניעת אובדן נתונים תמנע מאיומי גניבת נתוני המשתמש החשוב שלך ותשמור עליהם על כנה ופרטיים עבור המשתמשים.

2. הורדת SSL וכריתת עצים

שירות הפריקה של SSL הוא סוג שירות חומת האש של יישומי האינטרנט המאפשר לכם להוריד את עומס העבודה של יישום האינטרנט שלכם לשרת אחר. זה נעשה בדרך כלל כדי לעבד בקשות מ- SSH ו- HTTP בצורה מהירה בהרבה, ומאפשר למשתמשים קלות להשתמש ביישומי האינטרנט שלך. בכך תוכלו להבטיח שהמשתמשים יוכלו לגשת לאפליקציות שלכם במהירות רבה יותר מבלי לפגר. שירות הרישום מאפשר לך לספק סוגים שונים של רישום לאפליקציות האינטרנט שלך ולהקל על הגישה למשתמשים בדרכים שונות..

3. חסימת מיקום גיאוגרפי ואיזון עומס שרת

שירות נוסף שכדאי להזכיר הוא חסימת המיקום הגיאוגרפי, המאפשר לך לחסום אזורים מסוימים מגישה ליישום האינטרנט שלך. כאשר שירות זה מופעל, תוכלו לחסום את האזור העשוי לנסות לתקוף את השרת שוב ושוב. באופן זה, לא ניתן לחזור על התקפה כזו, מה שמאפשר לך לשמור על יישום האינטרנט שלך. כמו כן, שירות איזון עומס השרת מאפשר לך לשים פחות עומס על השרתים הפיזיים שלך על ידי איזון בין עומס העבודה בין שרתים פיזיים לווירטואליים. זה יכול להבטיח יציבות רבה יותר לאפליקציות שלך ולהעניק לך קלות רבה יותר לשמור על הגנת האבטחה ברמה הגבוהה.

4. הסרת שרת ואימות

חומת האש של יישום האינטרנט יכולה לספק גם את שירות הסתר השרת המאפשר להסתיר נתונים מיותרים מכותרות HTTP. זה נותן פרטיות רבה יותר למשתמשים והוא מאפשר להציג את הנתונים החשובים לשרת. שירות האימות מאפשר לך לשים פחות עומס על השרת על ידי הורדת משימות האימות לשרת אחר, ומאפשר לך להשתמש בשרתים באופן מלא לעיבוד נתונים. לא רק WAF מסוגלת להגן על אבטחת יישומי האינטרנט שלך, היא גם מסוגלת לשמור על השרתים במצב יציב.

5. בדיקת תאימות ושילוב ארגזי חול

שירות בדיקת הציות הוא החלק של שירות WAF המאפשר לך לעמוד בכל תקני הציות כנדרש על ידי הרשויות מבלי שתצטרך לעמוד בסטנדרטים כאלה באופן ידני. בדיקת התאימות כלולה כבר במערכת WAF ואינך צריך להגדיר אותה ליישום אינטרנט בודד. שירות האינטגרציה של ארגזי חול מסייע לכם ליצור את סביבת ארגז החול לתנועה החשודה ביותר לפני שהם מעובדים בשרת. זה אומר שכל איומים פוטנציאליים יתבודדו עוד לפני שניתן יהיה לבצע אותם ביישום האינטרנט שלך. זה כמו תכונת ההסגר הכלולה בתוכנת האנטי-וירוס או חומת האש הרגילה שלך.

אלה הם שירותי ה- WAF המובילים שבהם תוכלו להשתמש. על ידי הבנת מידע נוסף על חומת האש של יישומי אינטרנט, אתה יכול להבטיח כי יישומי האינטרנט שלך בטוחים מפני איומים פוטנציאליים שונים ולהשאיר אותה במצב יציב ואמין..