המדריך צעד אחר צעד לשימוש ב- VPN לצפייה בסרטים מוגבלים גיאוגרפיים

יש מספר עצום של משתמשי VPN המשתמשים בחיבור הפרטי שלהם בעיקר לצפייה בסרטים מוגבלים גיאוגרפיים. אם אתה לא אחד מהם ורוצה להתחיל לצפות בסרטים שאינם זמינים בארצך בגלל מגבלות האזור, הרי שהרשמה לשירות VPN פרמיום היא מקום טוב להתחיל. על ידי הרשמה לשירות VPN מובחר, תוכלו לעקוף את כל מגבלות האזור במדינה שלכם, ותוכלו להתחיל לצפות בסרטים מאזור אחר ללא שום בעיה.


עם זאת, לפני שתתחיל לעשות זאת, עליך לוודא שלספק שירותי ה- VPN שלך יש תכונה של חסימת אוטומטית למצערת ספק שירותי האינטרנט, וכן להציע מהירות חיבור מקסימאלית ורוחב פס בלתי מוגבל. כמו כן, עליך להיות מנויים לספק שירותי אינטרנט עם מהירות חיבור הגונה שתאפשר לך להזרים את הסרטים לפחות 720p ללא הפרעה. כאשר הכל מוכן, להלן המדריך הדרוש לשימוש ב- VPN לצפייה בסרטים מוגבלים גיאוגרפיים:

1. הפעל את ה- VPN שלך ובדוק אם החיבור הפרטי פעיל

הצעד הראשון שעליך לעשות הוא להפעיל את תוכנת ה- VPN שלך ולהפעיל את החיבור הפרטי מממשק התוכנה. לאחר הפעלת החיבור, עליך לבדוק אם כבר התחברת לרשת הפרטית. לשם כך אתה יכול לבדוק את כתובת ה- IP שלך ולבדוק אם לחיבור שלך יש את כתובת ה- IP הפרטית או עדיין להשתמש בכתובת ה- IP הרגילה. השלב הבא הוא לבצע בדיקת מהירות חיבור מהירה לקביעת מהירות החיבור שלך, וודא שמהירות החיבור הפרטית טובה מספיק לזרמת וידיאו.

2. עבור לשרת התואם לאזור היעד

עכשיו, חשוב על הסרטים שאתה רוצה לצפות. האם הסרטים הללו זמינים רק לאזור מסוים? לדוגמה, אם ברצונך לצפות בתוכנית טלוויזיה אמריקאית, אשר לרוב זמינה רק בארה”ב או צפון אמריקה, עליך לשנות את השרת הפרטי שלך כך שיתאים לאזור זה. אם הסרט זמין רק בגרמניה, למשל, עליך להשתמש בשרת גרמני בתוכנת ה- VPN שלך. בדרך זו תוכלו לגשת לתוכן כאילו אתם גרים במדינה המיועדת להפצת הסרט.

3. גש לאתר הזרם והירשם לשירותם במידת הצורך

לאחר שהחלטתם באיזה סרט לצפות, והעברתם את השרת לאזור זהה לסרט, הגיע הזמן שתבקרו באתר הזרמת הסרטים. בדרך כלל ישנם שני סוגים של אתרי סטרימינג שאתה יכול לבקר בהם. ראשית, אתר הסטרימינג בחינם, ושנית, אתר הסטרימינג בתשלום. לדוגמה, הולו זמין בעיקר בארה”ב, והיא מציעה סרטונים בחינם וגם בתשלום לזרם. אז אתה יכול לבקר באתר הזרמת הסרטים באמצעות החיבור הפרטי שלך, ותוכל להתחיל להזרים את הסרט מייד. אם זה דורש מנוי, עליך להירשם תחילה לאתר הסטרימינג.

4. השלם את ההרשמה ואת תהליך התשלום עבור השירות

בדרך כלל, אתרי סטרימינג עם נעילה באזורים רבים יאפשרו להזרים את התוכן שלהם אלא אם כן המשתמשים נכנסים לפלטפורמה שלהם, או נרשמו לשירות. אם זה המקרה, עליכם להשלים את תהליך ההרשמה לאתר הסטרימינג ולאמת את כתובת הדוא”ל שלכם בהתאם לצורך. אם השירות מחייב אותך לשלם עבור המנוי, תוכל להמשיך בתהליך התשלום באמצעות כתובת בארה”ב במידע החיוב שלך. לאחר השלמת העסקה תוכל להתחיל להשתמש בשירות הזרמת הסרטים באופן מיידי.

5. בחר את הסרט שאתה רוצה והתחל לזרום

עכשיו, מה שנותר לעשות בשבילך זה להתחיל להזרים כל סרט שאתה רוצה. בדוק את כותרת הסרט והתחל להזרים מייד. אם יש תוסף כלשהו שצריך להתקין בדפדפן שלך כדי לאפשר את תהליך הזרמת, עליך להתקין את התוסף בהתאם להוראות. אם שירות הסטרימינג מאפשר לכם להזרים את הסרטים שלהם דרך המכשירים הניידים שלכם, תוכלו להתקין את האפליקציות שלהם ולהזרים את הסרטים תוך כדי תנועה. עם זאת, עליך להפעיל את אפליקציית VPN עבור המכשיר הנייד שלך ולהשתמש בשרת התואם לאזור היעד לפני שתוכל להזרים את הסרטים בדרכים..

אלה הם המדריך צעד אחר צעד לשימוש ב- VPN לצפייה בסרטים מוגבלים גיאוגרפיים. עם VPN, ניתן לעקוף את כל מגבלות נעילת האזור, המאפשרות לצפות בכל סרטים מאזורים אחרים. בנוסף לכל זה, כשאתה משתמש בחיבור הפרטי, פירוש הדבר שהחיבור שלך מוצפן ומוגן כל העת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map