מדוע עליכם להימנע משימוש בשירותי VPN המבוססים בארצות הברית ובבריטניה

מדוע הרבה שירותי VPN מבוססים על מיקומי חוץ? אולי תוהים מדוע. למעשה, מרבית ספקי הרשת הווירטואלית הפרטית הנחשבת מכובדים אינם מבוססים בארה”ב או בבריטניה. וכן, מומלץ להשתמש בשירותי VPN המבוססים על מיקומים מחוץ לחוף במקום אלה שממוקמים בארה”ב ובריטניה. הסיבה לכך היא שממשלות ארה”ב ובריטניה ידועות כמקפידות מאוד על אכיפת חוקי המעקב כלפי אזרחיהן. הם אוהבים לרגל על ​​מה שאזרחיהם עושים.


אם אתה משתמש ב- VPN שמבוסס בארה”ב או בבריטניה, אתה עלול בסופו של דבר לא להגן על פרטיותך המקוונת. כן, ייתכן שתוכל לבטל את החסימה של אתרים מצונזרים או מוגבלים, אך ככל הנראה הנתונים שלך יישמרו על ידי ממשלת ארה”ב או בריטניה מכיוון שחברות VPN נדרשות לעשות זאת. זו רק סיבה אחת גדולה לכך ששירותי VPN המבוססים במיקומים מחוץ לחוף מעדיפים יותר. יש עדיין הרבה סיבות נוספות. להלן הסיבות לכך שכדאי להימנע משימוש בשירותי VPN שממוקמים בארה”ב ובבריטניה:

1. תוכנית מעקב ההמונים הגלובלית

ממשלת ארה”ב ובריטניה להוטים לרגל את אזרחיהם בדברים רבים שהם עושים. בואו נסתכל על אחד מארגונים ממשלתיים בארה”ב המכונה NSA, המפורסם בזכות ריגול האזרחים באופן לא מקוון וגם ברשת. כמובן שמטרת הארגון היא להגן על האינטרסים של ארה”ב ולהשאיר את המדינה במצב יציב ובטוח. עם זאת, היישום המעשי של מטרה אצילית זו עלול לצאת על הסף לפעמים, ומאיים על פרטיותם של האזרחים שהם מנסים להגן על.

בשלב זה, ניתן להניח כי לשירותי VPN שבסיסם בארה”ב ובריטניה יש וודאות גבוהה לרשום את פעילות המשתמש ולדווח עליה לממשלה באופן קבוע, או במידת הצורך. זו אחת הסיבות מדוע עליכם לבחור בשירותי הרשת הפרטיים המבוססים על החוף במקום זאת.

2. הנתונים הפרטיים שלך בטוחים ומאובטחים

בלשון המעטה, השירותים שאינם מבוססים בארה”ב ובריטניה אינם כפופים לתקנות ארה”ב ובריטניה, כלומר החוקים של ארה”ב ובריטניה אינם יכולים להגיע לחברות VPN אלה. עבור המשתמשים זה אומר שתמיד ניתן לשמור על המידע שלהם ללא כל סיכון להפרת פרטיות. הסיבה לכך היא ששירותי VPN אלה אינם רושמים או מבצעים מעקב אחר פעילות המשתמש במהלך השימוש שלהם ברשת הפרטית. זה גם אומר יותר שקט נפשי עבורך.

3. הם רושמים את הנתונים שלך לממשלה

כשאתה משתמש באחת מהרשתות הפרטיות הווירטואליות בארה”ב או בבריטניה, אתה עשוי לחשוב שהפרטיות שלך בטוחה, אך זה לא ממש כך. הנתונים שלך יוסדרו תחת חוקי ארצות הברית או בריטניה, מה שאומר שאם יהיה צורך, הממשלה יכולה לבקש מהחברה לחשוף את נתוני השימוש עבור משתמשים ספציפיים שהם רוצים לדעת. חברת הרשת הפרטית תידרש על פי החוק להיענות לבקשות הממשלה. למטרה זו, השירות יחיל את רישום וניטור הנתונים שלך בזמן שאתה משתמש בהם. זו הסיבה שזה לא ממש בטוח לפרטיותך.

4. הממשלה תמיד מוצאת דרך לרגל אחריך

ממשלת ארה”ב או בריטניה ידועה כמי שמנסה למצוא דרכים לרגל אחר אזרחיהן, במיוחד ברשת. גם כאשר משתמשים בשירותי רשת פרטיים, לממשלה יש תוכניות המאפשרות להם לחדור לרשת הפרטית ולנסות לפרוץ אותה כדי לחשוף את פעילות המשתמש. נוהג זה, על אף שהוא עשוי להצליח או לא, תלוי במערכת האבטחה וההצפנה של הרשת הפרטית, יכול להיות מסוכן לפרטיות המקוונת עבור משתמשי ה- VPN. סיבה נוספת פשוט לעבור לחברת VPN מבוססת מהחוף.

5. ניתן להכניס דלתות אחוריות לתוכנית ה- VPN

שוב, במאמץ לרגל אחר המשתמשים ולעקוב אחר הפעילות המקוונת שלהם למרות השימוש ברשת הפרטית, הממשלה עשויה להכניס כמה דלתות אחוריות לתוכנית ה- VPN. ייתכן שהמשתמשים לא יבינו לגבי פריסת תוכנה זדונית זו בתוכנית ה- VPN שלהם, אך היא תשלח בשקט את נתוני השימוש מהמשתמשים לממשלה. שוב, זה יהיה תלוי באיכות תוכנית VPN עצמה מבחינת מערכת האבטחה וההגנה שלה. בכל מקרה, יהיה לך חכם להימנע משירותי VPN מבוססי ארה”ב או בריטניה, ובמיוחד משירותים בחינם שאתה לא באמת סומך עליהם או מכיר אותם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map