מדוע עליך לאפשר פיקוח על מיקום בחיבור VPN שלך

כשאתה משתמש בחיבור VPN פרמיום, תקבל המון תכונות שאינן זמינות בתוכנת ה- VPN החינמית. לדוגמה, התכונות כמו Kill Switch, ניטור מיקום, תמיד פועל, חומת אש, הגנת דליפות DNS ותכונות רבות אחרות יהיו זמינות עבורך בהתאם למותג ה- VPN בו אתה משתמש. כל תכונה מעניקה לך יתרון רב יותר בהצפנת התעבורה באינטרנט. תכונת Kill Switch מאפשרת לך לכבות את חיבור האינטרנט שלך מייד עם צניחת חיבור ה- VPN כך שלא תחשוף בטעות את כתובת ה- IP שלך במהלך סקר הגלישה שלך. התכונה ‘תמיד פועל’ מאפשרת לך לשמור על המכשירים שלך מחוברים ל- VPN מרגע הפעלת ההתקן לזמן שבו אתה מכבה אותו..


כעת, נדבר על התכונה ניטור מיקום. זו התכונה שלעתים קרובות מוזנחת על ידי משתמשי VPN, אך היא תכונה חשובה למדי. זה מאפשר לחיבור ה- VPN לזהות את המיקום הנוכחי שלך למרות השימוש ברשת הפרטית כדי להתחבר לאינטרנט. יש המון יתרונות שתוכלו להשיג כשאתם מפעילים תכונה זו בחיבור ה- VPN שלכם. להלן הסיבות שאתה צריך לאפשר פיקוח על מיקום בחיבור VPN שלך:

1. אתה עדיין יכול לגשת לחשבונות הבנק המקומיים שלך מבלי להיות חסום

בשל חששות אבטחה, אתרי בנק רבים מקומיים יסרבו ממך להיכנס לחשבונך באמצעות כתובת IP פרטית. זאת מכיוון שהיו מקרים בהם כתבי IP פרטיים משמשים עברייני סייבר כדי לגנוב כסף מקורבנותיו. כמו כן, כתובת ה- IP הפרטית השייכת למדינה אחרת תהיה לא מעט חשודה עבור אתרי הבנק המקומי שכן הלקוחות שלהם הם לרוב אנשים מקומיים עם כתובות מקומיות. כאן מתחיל להיות פיקוח על מיקום. למרות שהחיבור שלך פרטי ומחובר, אתה עדיין יכול לחשוף את המיקום שלך כך שניתן עדיין לגשת לאתרי בנק מקומיים באמצעות החיבור המוצפן שלך..

2. החיבור שלך נשאר פרטי בזמן שאתה ממשיך לדפדף באמצעות כתובת IP מקומית

הדבר הטוב בהפעלת תכונת ניטור המיקומים הוא שתוכלו להשתמש בחיבור פרטי תוך כדי גלישה עם כתובת ה- IP המקומית. פירוש הדבר שניתן עדיין לגשת לאתרים מקומיים שבדרך כלל אינם מקבלים כתובת IP פרטית באמצעות חיבור ה- VPN שלך. אינך צריך לכבות את חיבור ה- VPN באופן זמני רק כדי לגשת לאתרים מקומיים מסוימים. זה נכון במיוחד במדינות בהן חוקים באינטרנט מגבילים מאוד. בכך שתאפשר לשירות VPN לפקח על מיקומך, אינך צריך לדאוג לגישה לאתרים מסוג זה מכיוון שנראה כי המיקום שלך עדיין נמצא במדינה שלך..

3. לא תקבלו בעיות כניסה חשודות

זו אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעת שימוש בחיבור VPN. לפעמים, כשאתה נכנס לחלק מהחשבונות שלך, ספקי השירות יראו את פרטי ההתחברות שלך כחשודים, ולכן הם ישלחו אליך התראות על כך שהחשבונות שלך עשויים להיפגע. ניתן להימנע מבעיה זו פשוט על ידי מתן אפשרות לשירות ה- VPN שלך לפקח על המיקום שלך ללא הרף, מה שהופך את ניסיונות ההתחברות שלך להיות לגיטימיים תוך שמירה על הקשר שלך פרטי כל הזמן.

4. אתה יכול להשתמש באפליקציות הקשורות ל- GPS ללא בעיות

כשאתה משתמש בחיבור VPN, לפעמים תקבל המון בעיות כשאתה משתמש באפליקציות הקשורות ל- GPS. לדוגמה, אם אתה נמצא במכשיר הנייד שלך ואתה רוצה לדעת מה הכיוון ללכת למקום מסוים, ה- GPS שלך יזהה את המיקום שלך כדי להיות במדינה אחרת, מכיוון שה- VPN שלך משתמש בשרת במדינה אחרת כדי לגשת לאינטרנט . זה יכול להיות בעייתי במיוחד אם אתה רוצה להשתמש ביישומי GPS בדחיפות. ניתן לתקן זאת בקלות על ידי הפעלת ניטור המיקום בלוח המחוונים של VPN שלך, המאפשר לאפליקציות ה- GPS לזהות את המיקום האמיתי שלך תוך שהייה מחוץ לרדאר עם חיבור האינטרנט שלך..

5. הישארו מוגנים מכל ספק ופיקוח ממשלתי

ואחרון חביב, על ידי הפעלת תכונת ניטור המיקום ברשת הפרטית הווירטואלית שלך, תוכל לחשוף את המיקום האמיתי שלך באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר תוך שמירה על הגנת כל ספק שירותי אינטרנט ומעקב ממשלתי. במילים אחרות, זה כאילו אתה עדיין משתמש בחיבור אינטרנט רגיל של ספק שירותי האינטרנט שלך ובכל זאת אתה יכול לעקוף את כל האתרים שנחסמים על ידי הממשלה, כמו גם לשמור על בטיחות ופרטיות ממערכת המעקב שלהם. זהו יתרון גדול שתוכלו להשיג פשוט על ידי שימוש בתכונת המיקום ב- VPN.

אלה הסיבות שבגללן עליכם לאפשר פיקוח על מיקום בחיבור ה- VPN. לרוב תכונה זו מבוטלת כשאתה מתקין את ה- VPN בפעם הראשונה, ומאחר שלאנשים רבים לא אכפת ממנה, יתכן שהם לא יודעים שהתכונה הזו קיימת. עם זאת, כשאתה מפעיל תכונה זו ב- VPN שלך, יהיו לך המון יתרונות שישפרו את חוויית האינטרנט הכוללת שלך מעתה והלאה..