כיצד יכול קריפטוקרטוס לשפר את פרטיותך המקוונת יחד עם VPN

Cryptocurrency, ובמיוחד ביטקוין, זכה לפופולריות רבה בקרב משתמשי האינטרנט פשוט בגלל התפיסה והטכנולוגיה המהפכנית שלה. כמטבע דיגיטלי, אתה יכול להשתמש בו לביצוע עסקאות פיננסיות ברחבי העולם מבלי שתצטרך לערב מוסדות פיננסיים כלשהם בעסקאות המקוונות שלך.


בפעם הראשונה בה הוכרז, המונח cryptocurrency עדיין לא ידוע לרוב האנשים. עם זאת, לאחר שנים על גבי שנים של התקדמות, משתמשים יותר ויותר אנשים בקריפטו, כאשר הערך מוגבר עם הזמן. כעת השימוש בקריפטו לא רק כאמצעי לעסקה, הוא משמש גם כהשקעה. הדבר הטוב בזה הוא שהוא דיגיטלי לחלוטין, והוא פרטי לחלוטין. עדיף להשתמש בו יחד עם שירות VPN טוב. כך cryptocurrency יכול לשפר את הפרטיות המקוונת שלך יחד עם VPN:

1. זה הופך את העסקאות המקוונות שלך לפרטיות

בעוד ש- VPN שומר על הפעילות המקוונת שלך פרטית ואנונימית, זה לא אומר שהעסקאות הכספיות שלך מוסתרות גם מפיקוח של צד שלישי בעת השימוש ברשת הפרטית. למרות שאתה משתמש ב- VPN, אתה עדיין יכול להשאיר את עקבות העסקאות הכספיות שלך כשאתה נכנס לחשבונות הבנקאות או הקניות המקוונות שלך. עם cryptocurrency זה שונה. אתה יכול להסתיר את העסקאות הכספיות שלך מכיוון שאתה לא צריך להיכנס לחשבון בנקאי או קניות מקוון כדי להשתמש בביטקוין שלך.

2. זהו השלב הבא בהגנה על פרטיותך המקוונת

VPN עשוי להיות מסוגל להגן על כתובת ה- IP שלך מפני סוגים שונים של מעקב ומעקב של צד שלישי, כולל אלה המשמשים את הממשלה או ספק שירותי האינטרנט שלך. עם זאת, כדי להגן על כל הפעילויות המקוונות שלך, אתה צריך להיות מסוגל לשמור על העסקאות שלך פרטיות, במיוחד אם אתה מבצע הרבה עסקאות באופן מקוון. Cryptocurrency יכול לספק את הפרטיות בעסקאות שלך על ידי הסתרת השולח ומקבל העסקה ולהשאיר את כמות העסקה גם מוסתרת.

3. זה יוצר את האנונימיות הטובה ביותר בפעילות המקוונת שלך

בשילוב עם שירות VPN טוב, ה- cryptocurrency כמו bitcoin יכול לעזור לך ליצור את האנונימיות הטובה ביותר בפעילות המקוונת שלך. המשמעות היא שהיא מעניקה לך את השכבות החדשות של אנונימיות ומאפשרת לך להסתתר באופן מקוון לחלוטין. עם bitcoin אף אחד לא יכול לדעת אם אתה מבצע עסקה מקומית או בינלאומית. זה אותו דבר עם VPN. אף אחד לא יכול לדעת היכן הכתובת האמיתית שלך, ובכך אתה יכול לקבל את ההגנה המלאה על כל הפעילות המקוונת שלך על ידי הסתרת עצמך באופן מקוון לחלוטין.

4. זה מאובטח וסודי לחלוטין

ביטקוין וקריפט-מטבעות אחרים נוצרו מתוך מחשבה על פרטיות, אנונימיות וביטחון. זו הטכנולוגיה הפיננסית הנדרשת הכי הרבה כיום בגלל אבטחתה וסודיותה. יתרה מזאת, ניתן להשתמש בביטקוין ובקריפטו-מטבעות אחרים בעסקה מאובטחת וסודית לחלוטין, המאפשרת לעקוב אחר מישהו אחר. זה ממש כמו להשתמש במזומן מהארנק שלך לעומת שימוש בכרטיס החיוב או בכרטיס האשראי. איש אינו יודע לאן הכסף הולך, וזה טוב מאוד לשמירה על מוגנות ומוגנות על הזהות המקוונת שלך.

5. זה מסתיר את העסקאות הכספיות שלך לגמרי

בניגוד לבנקאות רגילה, לקריפטו אין רגולטור מרכזי המסדיר ורושם את כל תזרימי המזומנים מהמשתמשים. היא משתמשת בטכנולוגיית blockchain שאין בה בקר מרכזי כלשהו לעסקאות הכספיות. לפיכך, בעת השימוש בביטקוין אתה עושה את העסקאות הכספיות שלך מוסתרות לחלוטין מכל מוסדות, ויתרה מכך, הוא מוסתר לחלוטין מהציבור או מכל צד שלישי המעוניין לפקח על הפעילות הפיננסית שלך. המטרה היא כמעט זהה ל- VPN, שהיא לאפשר לך להפוך את כל הפעילויות המקוונות שלך מוסתרות מהממשלה, ISP ומצדדים שלישיים אחרים..

כך cryptocurrency יכול לשפר את הפרטיות שלך יחד עם VPN. בקיצור, השימוש ב- VPN בלבד זה כבר טוב, מכיוון שהוא יכול לעזור לכם להגן על הפרטיות והביטחון המקוונים שלכם. עם זאת, כאשר אתה משתמש ב- cryptocurrency יחד עם VPN, פרטיותך תהיה מוגנת ביתר שאת. הסיבה לכך היא שלא רק שתגן על הפעילות המקוונת שלך ותסתיר את זהותך המקוונת, אתה יכול גם להגן על העסקאות המקוונות שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map