כיצד להשתמש ב- VPN כדי למנוע מהאקרים לגנוב את חשבונות המדיה החברתית שלך

עם הרגל הרגיל של משתמשי מדיה חברתית שלא ממש אכפת להם מחשבונות המדיה החברתית שלהם, הם נותנים להאקרים אפשרות קלה לגנוב את חשבונותיהם. ישנם מקרים רבים של חשבונות מדיה חברתית שנגנבים על ידי האקרים בדרכים שונות. הם עשויים לגנוב את החשבונות האלה באמצעות דיוג, שהוא הנפוץ ביותר, או שהם עשויים לעשות זאת על ידי פריצה למערכת של המשתמש, מה שבדרך כלל נעשה כאשר המשתמשים מתחפפים בחיבור הרשת שלהם.


למשל, כשאתה מתחבר לאינטרנט באמצעות רשת ה- WiFi הציבורית מבלי להגן על חיבור האינטרנט שלך, זה בדרך כלל ייתן להאקרים הזדמנות קלה לחדור לרשת שלך ולגנוב את הסיסמה של חשבונות המדיה החברתית שלך. אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע זאת היא באמצעות הגנה על חיבור הרשת שלך באמצעות VPN. להלן מספר טיפים לשימוש ב- VPN כדי למנוע מהאקרים לגנוב את חשבונות המדיה החברתית שלך:

1. אל תשתמש בסיסמאות זהות או פשוטות לכל חשבונותיך

משתמשי מדיה חברתית רבים שלא אכפת להם מאבטחת חשבונם ישתמשו בדרך כלל בסיסמאות פשוטות כמו תאריך הלידה, הכינוי שלהם וכן הלאה, או באותה סיסמאות בכל החשבונות שלהם. המשמעות היא שיש להם אותה סיסמה, ולעיתים אותו שם משתמש, עבור טוויטר, פייסבוק, אינסטגרם, גוגל פלוס וחשבונות מדיה חברתית אחרים. זה יכול להיות מסוכן מאוד, מכיוון שכאשר האקרים יצליחו לגנוב את אחת הסיסמאות שלכם, זה אומר שכל חשבונות המדיה החברתית שלכם יהיו בסיכון. זוהי אמצעי זהירות שעליך להבין כדי להבטיח שהחשבונות שלך בטוחים מפני האקרים.

2. הבא את ה- VPN שלך לאן שאתה הולך

VPN הוא הכלי בו תוכלו להשתמש בכדי להבטיח שחיבור הרשת שלכם תמיד יהיה מאובטח ופרטי, מה שאומר שלא משנה באיזו רשת אתם משתמשים, תוכלו להצפין את חיבור הרשת עם VPN ולהפוך את החיבור שלכם לאבטח איתו. רשת מאובטחת פירושה מערכת מוגנת עבורך, מכיוון שהאקרים בדרך כלל גונבים את חשבונות המדיה החברתית של הקורבן שלהם על ידי חדירה ראשונה לרשת האינטרנט שלהם. לכן, חשוב להביא VPN לכל מקום אליו אתה משתמש ולהשתמש ב- VPN בכל פעם שאתה צריך להתחבר לאינטרנט, ללא קשר למכשיר בו אתה משתמש.

3. השתמש ב- VPN שלך לכל יישום תקשורת

לרוב אפליקציות התקשורת הזמינות למכשירים ניידים מוצפנות בדרך כלל באמצעות מערכת ההצפנה מקצה לקצה. המשמעות היא שתכני התקשורת יכולים לקרוא רק את המשתמשים שיוזמים תקשורת כזו. אף צד שלישי אינו יכול לפקח על התקשורת בתוך האפליקציות המשתמשות במערכת ההצפנה מקצה לקצה. למרות שבאופן כללי בטוח יהיה לך להשתמש באפליקציות תקשורת אלה ללא כל קידוד נוסף, עדיין נדרש VPN כדי להגן על הרשת בה אפליקציות אלה משתמשות בכדי לשלוח את ההודעות הלוך ושוב. זה נותן לך אבטחה דו שכבתית שקשה אפילו יותר להאקרים לחדור.

4. אל תפתח הודעת טקסט חשודה, דוא”ל או שיחה

השיטה הנפוצה ביותר בהאקרים משתמשים בכדי לגנוב את חשבונות המדיה החברתית של אנשים רבים היא באמצעות שליחת הודעות מזויפות, מיילים או שיחות לקורבנותיהם. לאחר מכן, הם ינחו את הקורבנות לכתוב את שם המשתמש והסיסמה שלהם באתר מזויף הדומה לפלטפורמת המדיה החברתית המקורית. ברגע שהקורבנות כותבים את שם המשתמש והסיסמה שלהם, הם למעשה שולחים את המידע הרגיש שלהם להאקרים. זה נקרא דיוג, ואנשים רבים זכו לתמיכה של תוכנית זו. זו הסיבה שלמרות שאתה משתמש ב- VPN כל הזמן, תמיד מומלץ להיות זהיר מההודעות, הדוא”ל והשיחות שאתה מקבל..

5. השתמש ב- VPN שמגיע עם חומת אש ותכונות נגד תוכנות זדוניות

בבחירת ספק שירותי VPN, עליכם להיות מודעים לתכונות שהם מציעים. ככל שפחות התכונות שהם מציעים, עליכם להימנע משימוש בשירותי VPN אלה. בחר תמיד בספק שירותי VPN שמציע תכונות חומת אש ותוכנות נגד תוכנות זדוניות לצורך האבטחה הנוספת של חיבור הרשת שלך. תכונת חומת האש מעניקה לך את המניעה הטובה ביותר כנגד סוגים שונים של התקפות סייבר, ואילו התכונה נגד תוכנות זדוניות תבטיח שלא תתקל באפליקציות, אתרים, תוכנות זדוניות וכל איום אחר שעלול לפגוע במערכת שלך או לשים את זהותך האישית. בסיכון.

אלה הטיפים לשימוש ב- VPN כדי למנוע מהאקרים לגנוב את חשבונות המדיה החברתית שלך. אם תעקוב אחר הטיפים האלה, יהיה סיכוי קטן מאוד שהמערכת שלך ממוקדת על ידי האקרים, מכיוון שקשה מאוד להפר אותה. גם כאשר ההאקרים מתמידים מספיק, הם נאלצים להתמודד עם אמצעי אבטחה שונים שהצבת סביב המערכת שלך, מה שמאפשר כמעט את האקרים לגנוב כל מידע רגיש שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map