ה- VPN הטוב ביותר ותוספות פרטיות שתוכלו להתקין בדפדפן כרום

כרום הוא הדפדפן הפופולרי ביותר כיום בעולם, הן למחשבים שולחניים וניידים. זהו הדפדפן שרוב האנשים נהגו לדפדף בו באינטרנט על בסיס יומי. מאז שחרורו של דפדפן זה והפופולריות הגוברת של מערכת ההפעלה אנדרואיד, הצמיחה של כרום מרקיעה שחקים. הרבה תכונות מתווספות על בסיס קבוע והדפדפן הופך להיות יציב ומהיר יותר. ישנן כמה תכונות חשובות מאוד להגנת הפרטיות הכלולות בדפדפן, כגון הגנה מפני תוכנות זדוניות, הגנה מפני זדוניות באתר וכן הלאה.


עם זאת, השימוש בדפדפן ללא תוספות VPN ותוספות פרטיות נוספות לא יעניק לך את ההגנה המלאה על פרטיותך ואבטחתך המקוונת. למרבה המזל, ישנם תוספי VPN ופרטיות רבים שתוכלו למצוא בחנות האינטרנט של Chrome. אתה רק צריך לבחור את הטובים ביותר לשימוש במכשיר שלך. להלן כמה מתוספי ה- VPN והפרטיות הטובים ביותר שתוכלו להתקין בדפדפן כרום ברגע זה:

1. רישום רוח

מבין שירותי VPN פרמיום רבים המספקים חיבור VPN בחינם, Windscribe הוא כזה שמציע את רוחב הפס הגדול ביותר בחודש. יתר על כן, לשירות החינמי יש איכות שהיא באותה איכות עם שירות הפרימיום עם ההבדל רק במגבלת רוחב הפס ואפשרויות השרת. הפרמיה היא ללא הגבלה בעוד שהחינם מוגבלת ל -10 ג’יגה-בתים בחודש.

איכות המהירות והיציבות של חיבור ה- VPN שלה מהשורה הראשונה. לכן, מומלץ להתקין סיומת זו בדפדפן כרום כך שתוכלו להפוך את הגלישה שלכם בקלות לגלישה פרטית. עדיף שתוכלו להירשם לתכנית הפרימיום כדי להשיג את מלוא היתרונות של פרטיות מקוונת באמצעות סיומת Chrome זו.

2. uBlock מקור

uBlock Origin הוא סיומת חסימת מודעות שהובילה את העולם בסערה, והפכה לפופולריות רבה יותר ויותר ויותר אנשים מתקינים את התוסף הזה בדפדפן שלהם. למעשה, ישנו שינוי שקורה מבחינת התוסף החסימה המועדף לשימוש.

AdBlock Plus היה פופולרי בעבר, אך תוסף זה אורז תכונות נוספות ומעניק למשתמשים את ההגנה המלאה מפני פרסום זדוני באינטרנט. בנוסף, קל לשימוש ולהגדיר את התצורה, ומאפשר לך שליטה מוחלטת במודעות שאתה רוצה להציג או באתרים שאתה רוצה לסנן. זה בהחלט תוסף חובה בדפדפן Chrome שלך ​​אם אתה רוצה לגלוש באינטרנט באופן מאובטח ופרטי.

3. גירית פרטיות

זה מעצבן לדעת שרוב האתרים בהם אתה מבקר היום מרגלים עליך. הם רוצים לאסוף כמה שיותר נתונים מהמבקרים שלהם כדי לקדם עוד יותר את סדר היום שלהם. בדרך כלל הם עושים זאת במטרה להרוויח יותר כסף מהפרסומות שלהם.

אבל, כמה אתרים גרועים שם בחוץ עשויים להרחיק יותר מזה. יתכן שהם ירצו לאסוף את הנתונים שלך למכירתם לצדדים שלישיים. אתרים אלה מפרים את פרטיותו של המשתמש מבלי שהמשתמשים ידעו על כך. גירית פרטיות היא תוסף שיכול לעזור לך לכבות פרסום זדוני ולכבות ריגול מאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר. עם סיומת זו, האתרים שבהם אתה מבקר אינם יכולים לעקוב אחר התנהגויותיך המקוונות לטובתם.

4. Webutation

זכור כי לא כל אתרי האינטרנט שאתה מבקר טובים לביטחון המקוון שלך. ישנם אלפי אתרים שהם זדוניים, ואתרים אלה פופולריים למדי. אז אתה עשוי להתבלבל מהפופולריות שלהם במחשבה שאתרי אינטרנט אלה בטוחים לבקר. אבל, במציאות, אתרים אלה אינם בטוחים כלל לבקר בהם. הדוגמאות לאתרים אלו כוללות אתרים המציעים הורדות לא חוקיות, סטרימינג לא חוקי, שיתוף קבצים לא חוקי, חומרים מגונים, תוכנה חופשית וכן הלאה. אתרים רבים שנוצרים עם תחומי משנה של פלטפורמת אינטרנט פופולרית כמו Blogger ו- WordPress יכולים גם הם להיות מסוכנים עבורך. לעתים קרובות הם מאלצים אותך להתקין תוכנה גרועה העלולה לפגוע במערכת שלך או להתקין עליה וירוסים ותוכנות זדוניות.

Webutation הוא התוסף עבור Chrome בו תוכל להשתמש כדי לבדוק את המוניטין של כל אתר שאתה מבקר בו. לכן, לפני שתזין שם את המידע האישי שלך, אתה יכול פשוט לבדוק את המוניטין של האתר באמצעות סיומת זו ותדע אם זה בטוח לעשות זאת..

5. LastPass

חשוב לך לעקוב אחר הסיסמאות שלך, במיוחד אם אתה משתמש בשירותים מקוונים שונים על בסיס קבוע. חשוב עוד יותר הוא לאחסן את הסיסמאות שלך במקום בטוח למקרה שאתה משתמש בסיסמאות מורכבות שונות עבור אותם שירותים מקוונים. בדרך זו אתה תמיד יכול להיות בטוח שאתה יכול לעקוב אחר כל הסיסמאות שלך ללא בעיות.

LastPass היא תוכנת ניהול סיסמאות הזמינה כתוסף Chrome, ומאפשרת לך לאחסן ולנהל את הסיסמאות שלך במקום אחד מאובטח ופרטי. זה גם עוזר לך למלא את הסיסמאות שלך לשירותים מקוונים שונים באופן אוטומטי תוך הקפדה כי שירותים אלה הם לגיטימיים ובטוחים לשימוש. מומלץ להתקין ב- Chrome כך שתגנו מפני אתרי התחזות או האקרים (גניבות סיסמאות) בזמן הגלישה באינטרנט.