כיצד להסתיר את המסלולים המקוונים שלך מפני האקרים ומצדדים שלישיים זדוניים

כשאתם גולשים באינטרנט כיום, תוכלו להיתקל באתרים רבים המנסים לאסוף מכם סוגים שונים של מידע. רובם עושים זאת ללא אישורך. אינך יודע בדיוק איזה סוג מידע או נתונים הם אוספים. עם זאת, ללא קשר לסוג המידע שאתרים אלו אוספים ממך, עליך לדעת שתמיד מעקב אחרי שאתה מחובר. מילות המפתח לחיפוש שאתה מקליד, האתר שאתה מבקר בו, הסרטונים שצפית בהם, הפעילות שאתה מבצע באתר – אתה עוקב ומעקב אחר צדדים שלישיים שונים..


ישנם גם איומים בולטים באינטרנט העלולים לתקוף אותך מבלי שתצפי זאת. זה האיומים של האקרים ושל צדדים שלישיים זדוניים. שלא כמו באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, האיומים הללו עוקבים אחרך לצורך גניבת הנתונים החשובים שיש לך. במילים אחרות, המידע שהם מקבלים ממך ישמש נגדך איכשהו. הם יכולים לגנוב את הסיסמה שלך, נתונים פיננסיים, חשבונות משתמש, מסמכים פרטיים וכן הלאה. זו הסיבה שתמיד חשוב לך להישאר ערניים ברשת. להלן מספר טיפים להסתרת המסלולים המקוונים שלך מפני האקרים ומצדדים שלישיים זדוניים:

1. השתמש בכתובת אימייל פרטית

אם אתה עדיין משתמש בכתובת הדוא”ל הרגילה ונמאס לך לקבל המון הודעות דואר זבל על בסיס יומי, כנראה שזה הזמן המתאים לך לעבור לכתובת דוא”ל פרטית. כתובת דוא”ל פרטית תספק לך את שירות הדוא”ל בדיוק כמו כתובת הדוא”ל הרגילה שלך, רק ללא דוא”ל ומודעות הספאם. על ידי שימוש בכתובת דוא”ל פרטית, תוכל ליהנות מתקשורת אימייל מוצפנת באמת עם אנשי הקשר שלך ולהגן עליך מפני סוגים שונים של גששים מקוונים ודברים כאלה. עם זאת, כדי להשתמש בכתובת דוא”ל פרטית, ייתכן שתצטרך לשלם תמורת תשלום חודשי בתמורה לחווית דוא”ל פרטית לחלוטין.

2. השתמש בדפדפן אינטרנט אנונימי

דפדפן אינטרנט אנונימי יכול להפוך את חוויית הגלישה שלך לפרטית יותר מכיוון שלרוב ה- VPN מובנה בדפדפן. לכן אינך צריך להתקין תוכנת VPN כלשהי כדי ליהנות מחווית הגלישה הפרטית. באמצעות דפדפן אנונימי תוכל לחפות על מסלולי האינטרנט שלך, מה שמאפשר לאפשר להאקרים ולצדדים שלישיים זדוניים לסובב את פעילות הגלישה שלך או לגנוב את המידע הפרטי שלך. יתר על כן, העברת הנתונים שלך מוצפנת עם שכבות הצפנה מרובות, מה שמאפשר לאף גורם שלישי לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך.

3. השתמש בשירות VPN Premium

שירות VPN מובחר יאפשר לך להגן על המכשיר כולו מפני כל סוג של מעקב ומעקב, בין אם זה מהממשלה, ספק שירותי האינטרנט, תאגידים, אתרי אינטרנט, האקרים או צדדים שלישיים זדוניים. באמצעות שירות ה- VPN המובחר, תוכלו גם להצפין את כל התעבורה שמגיעה ויוצאת מהמכשיר שלכם, וכל העברת שידור הנתונים תוסתר מכל צד שלישי. תוכל לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך לחלוטין. יתרה מזאת, האפליקציות המותקנות במכשירכם מוגנות גם הן מכל סוג של מעקב ומעקב שנעשה ללא אישורך.

4. השתמש במנוע חיפוש פרטיות

האם ידעת כי כל מונח חיפוש שאתה מקליד בגוגל או בינג עוקב אחר החברה? וכן, האם ידעת שניתן להשתמש במונחי החיפוש שאתה מקליד במנוע החיפוש כדי לחשוף דברים שונים אודותיך, כמו האישיות שלך, העדפה, בעיות עכשוויות, מצב נפשי ומידע פרטי אחר? בעזרת אלגוריתם פשוט הצדדים השלישיים יכולים לפרופיל בקלות את הדמות שלך על ידי ניתוח מונחי החיפוש שלך בלבד, וזה יכול להיות רע לפרטיות שלך באופן מקוון. זו הסיבה שיש כמה מנועי חיפוש פרטיים המציעים פרטיות מלאה כשאתה מחפש בכל דבר ברשת. לא יתבצע מעקב אחר מונחי החיפוש שלך ותוכל להסתיר לחלוטין את זהותך באופן מקוון. אם אתה רוצה להימנע מכל סוג של מעקב ומעקב, מנוע חיפוש פרטי, שבדרך כלל עולה כסף לשימוש, יכול להיות מציל הצלה נהדר לפרטיותך המקוון..

5. עשה כמיטב יכולתך בכדי לשמור על הכל באופן פרטי

הדבר החשוב ביותר שעליך לעשות כדי להסתיר את המסלולים המקוונים שלך הוא תמיד להיות ערניים ברשת ולעשות כמיטב יכולתך כדי לשמור על פרטיותך באינטרנט. לדוגמה, אם אתה משתמש במדיה חברתית, הקפד להתאים את הגדרות הפרטיות בהתאם להעדפותיך. אם אתה משתמש בכל סוג של חשבונות מקוונים, וודא שיש לך סיסמה חזקה לכל חשבון, כמו גם אפשרויות אבטחה שונות המופעלות על מנת לשמור על חשבונך. אם אתה מתקשר באופן מקוון, וודא שאתה לא חושף את המידע האישי שלך לאף אחד שאתה לא מכיר. אלה רק דוגמא קטנה לדברים שתוכלו לעשות כדי לשמור על הכל באופן פרטי.

אלה כמה טיפים להסתרת המסלולים המקוונים שלך מפני האקרים ומצדדים שלישיים זדוניים. כשאתה מקוון אתה לא רוצה שמישהו יוכל לקבוע מי אתה, איפה אתה או את האישיות שלך. אם תאפשר להם לעשות זאת, הם ימשיכו לרצות ממך יותר. באחריותך לשמור על הזהות המקוונת שלך בטוחה באופן מקוון. טיפים אלה יכולים לעזור לך לשמור על אחריות זו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map