הטיפים הפשוטים והמאובטחים להגנה על האייפון שלך מפני האקרים

מכשיר ה- iPhone של אפל הוא מותג מכשירי טלפון ניידים מדגם Apple המנהל מערכת הפעלה משלה הנקראת iOS. IOS שונה לחלוטין מאנדרואיד מכיוון שהוא פועל רק על חומרת אפל. המשמעות היא שלא ניתן להשתמש בו בשום מכשיר אחר מלבד אלה שנוצרו על ידי אפל. לאייפון יש גם תכונות אבטחה שונות שלוקחות ברצינות את פרטיות המשתמש. למעשה מכשירי אייפון נועדו לאבטח את נתוני המשתמש הפרטיים ולהגן על המשתמשים מפני כל סוג של הפרת נתונים. עם התכונות כמו זיהוי פנים, חיישן טביעות אצבע, איתור מכשירים גנובים, בקר מרחוק ושילוב עם אחסון ה- iCloud, iOS הוא אחד ממערכת ההפעלה הניידת הבטוחה והבטוחה ביותר בשוק..


עם זאת, עם כל תכונות האבטחה והפרטיות שיש לאייפון, האקרים עדיין יוכלו להפר את המכשיר שלך אם אינך נזהר, או אפילו לא מודע לשימוש בתכונות הפרטיות הללו. התרחשות השכיחה ביותר של פריצות לאייפון היא כאשר האקרים פרצו בהצלחה את הגישה לאחסון הענן של קורבנותיהם, מה שמאפשר להם להציג קבצים או תמונות פרטיים כלשהם המאוחסנים על ידי המשתמשים בפלטפורמת האחסון בענן. זו הסיבה שחשוב לך לדעת כיצד להגן על האייפון שלך מפני התקפות פריצה אפשריות כאלה. להלן הטיפים הפשוטים והבטוחים להגנה על האייפון שלך מפני האקרים:

1. הקפד להפעיל את מערכת ההפעלה האחרונה של iOS

אפל מעדכנת את מערכת ההפעלה שלהם באייפון באופן קבוע בין אם מדובר רק בעדכונים קטנים או בשדרוג גדול. אם לא עשית זאת, מומלץ שתעדכן את מערכת ההפעלה הניידת שלך לגירסת iOS האחרונה. הסיבה לכך היא שהחברה בדרך כלל הופכת את העדכון לזמין עבור מרבית הגרסאות האחרונות של מכשירי אייפון. לכן, אין שום סיבה שלא תעקוב אחר לוח הזמנים לעדכן ותוודא שלמכשיר שלך יש מערכת ההפעלה האחרונה. העדכונים או השדרוגים יגיעו תמיד עם התכונות האחרונות להגנת האבטחה המבטיחות את הגנת הפרטיות הטובה ביותר עבור המשתמשים.

2. הפעל את כל אפשרויות האבטחה

לאפל יש הרבה אפשרויות אבטחה הזמינות בתפריט ההגדרות. אתה יכול בקלות להפוך את כל אותן אפשרויות אבטחה אחת אחת כדי לשפר את אבטחת המכשיר שלך והגנת הפרטיות. עדיף להפעיל את כל אפשרויות האבטחה שלדעתך יועילו לך. כמה אפשרויות אבטחה עשויות לגרום למכשיר שלך לא יותר נוח לשימוש, אך אם אתה חושב שאתה צריך להגן על פרטיותך יותר, עליך לשקול להפעיל אותם. תכונות כמו מצא את האייפון שלי או מחיקת נתונים מרחוק טובים להפעלה למקרה שתאבד את המכשיר. בזמן כזה, כאשר אנשים אחרים מוצאים את זה, הם לא יכולים לגשת לנתונים שלך.

3. הפעל את תכונת האימות הדו-גורמי

כל מכשירי אפל מצוידים במזהה Apple, שהוא החשבון בו תוכלו להשתמש כדי לגשת לתכונות שונות מבוססות ענן של המכשיר שלכם. ללא מזהה זה, לא תוכל להתחבר לחשבונך או להשתמש בחנות האפליקציות. לכן חשוב לשמור על זהות זו ובטוחה ולהגן עליה מפני כל האקרים. הסיבה לכך היא כי ישנם מקרים רבים בהם האקרים מסוגלים לפצח או לפרוץ את שם המשתמש והסיסמה של מזהה Apple של הקורבן. זה מאפשר להם גישה מלאה לתכונות ענן שונות המשמשות את הקורבן. אימות הדו-גורמים יבטיח שמזהה Apple שלך ​​יישאר בטוח מפני כל פריצה אפשרית מכיוון שכל ניסיון כניסה ידווח לך ואתה נדרש לאשר כל ניסיון התחברות במכשיר אחר..

4. השתמש ב- VPN בעת כניסה לרשתות Wi-Fi ציבוריות

ישנן מגוון תחנות טעינה ציבוריות ורשתות Wi-Fi בהן תוכלו להשתמש ברחבי הארץ. למעשה, אנשים רבים משתמשים בהם מטעמי נוחות, במיוחד בזמן שהם ממתינים במקומות ציבוריים כמו תחנות רכבת או שדות תעופה. החדשות הרעות הן שתחנות הטעינה ורשתות ה- Wi-Fi המותקנות במקומות ציבוריים כאלה עשויים להיות לא מאובטחים עבור המכשיר שלך. למעשה, הם עשויים להשתמש בחיבור רשת שאינו מוצפן המפקח כל העת על הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. זו הסיבה שחשוב שתפעילו תמיד את רשת ה- VPN כשאתם נכנסים לרשתות Wi-Fi ציבורית או משתמשים בכל תחנות טעינה ציבוריות. ישנם המון שירותי VPN שתוכלו למצוא בחנות האפליקציות, בהן תוכלו להשתמש כדי להגן על הפרטיות המקוונת שלכם בזמן השימוש במכשיר ה- iPhone שלכם..

5. היזהר מכל הודעה שתקבל באייפון שלך

אם אתה משתמש באייפון שלך כדי לתקשר עם אנשים אחרים על בסיס קבוע, זכור את ההודעות שאתה מחליף עם אנשים אחרים. זה נכון במיוחד כשאתה משתמש במכשיר שלך כדי לגשת לפלטפורמות מדיה חברתית שונות. כל הודעה שתקבל עלולה להוביל אותך להפרת פרטיות, במיוחד אם הודעות כאלה מקורן באנשים שאינך מכיר. כאשר אתה מקבל קישורים לאיפוס הסיסמה שלך, לדוגמה, הקפד לבדוק את אותם קישורים ואשר שהם נשלחים על ידי חברות לגיטימיות. אחרת, אתה עלול להיות קורבן להתקף פריצה. כמו כן, היזהר מכל הודעה פרטית שאתה מקבל במדיה החברתית.

אלה הם הטיפים הפשוטים והבטוחים להגנה על האייפון שלך מפני האקרים. חשוב מאוד שתוודא שהאייפון שלך מוגן תמיד מכיוון שסביר מאוד שתאחסן המון מידע פרטי ואישי במכשיר שלך. טיפים אלה יכולים לעזור לך להשיג מטרה זו בקלות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map