כיצד להשתמש במנוע החיפוש מבלי להשאיר את עקבותיך ברשת

מנועי חיפוש הפכו לחלק מחיי כולם מאז שהאינטרנט הופך לטכנולוגיה של הזרם המרכזי בו אנשים משתמשים מדי יום. כל מידע שתרצה למצוא באינטרנט, עליך להשתמש בפלטפורמה שלהם ולהקלד את השאלות שלך בתיבת החיפוש. לאחר מכן הוא יספק לך הרבה קישורים לדפי האינטרנט המכילים את המידע שאתה מחפש. בין אם אתה משתמש בגוגל, בינג או בשירותים אחרים, אתה יכול למצוא כל מידע שאתה רוצה באינטרנט בזכות השירותים האלה.


עם זאת, יש בעיה אחת שעליך לזכור בעת השימוש בשירותים אלה. הבעיה היא שהשאלות שלך ונתונים אחרים נרשמים על ידי השירות בו אתה משתמש. לאחר מכן ניתן להשתמש בנתונים כדי לפרופיל את אישיותך ולחשוף סוגים אחרים של מידע אישי שעשוי להיות שייך לך. במילים אחרות, רוב מנועי החיפוש מסכנים את פרטיותך המקוונת. על ידי שימוש בשירותים אלה, אתה מסתכן בהשארת עקבות לפעילות המקוונת שלך, וכן בחשיפת הזהות האמיתית שלך. להלן מספר טיפים לשימוש במנוע החיפוש מבלי להשאיר את עקבותיך ברשת:

1. השתמש בשירות מנוע חיפוש פרטי

שירותים מקוונים כמו גוגל ובינג מופעלים על ידי חברות גדולות שמעוניינות לדעת את המידע האישי של המשתמש שלהם. למעשה, זו הדרך בה הם יכולים להרוויח יותר כסף עבור החברות שלהם, ובכך להרחיב את האימפריה העסקית שלהם. עם זאת, ישנם סוגים של שירותים אלטרנטיביים הנקראים שירות מנוע החיפוש הפרטי, בהם תוכלו להשתמש כדי למצוא מידע באינטרנט מבלי להשאיר עקבות. זה נקרא גם מנוע חיפוש הפרטיות, ועל ידי שימוש בשירות זה אתה יכול להגן על פרטיותך המקוונת תוך כדי חיפוש מקוון אחר. שירות זה עשוי להיות זמין עבורך בחינם או בתשלום, תלוי בחברה בה אתה משתמש.

2. אל תיכנס לחשבונך בזמן ביצוע חיפושים מקוונים

הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שלא תעביר מידע אישי לחברת מנועי החיפוש הוא לא להיכנס בזמן שאתה מוצא מידע באופן מקוון. בין אם אתה משתמש בגוגל, בינג או בשירותים אחרים, אל תיכנס לחשבונך בזמן הגשת השאילתות שלך. הסיבה לכך היא שכאשר אתם מחוברים, השאילתות שלכם יתועדו על ידי השירות ופעילות הגלישה שלכם תפקח גם היא. כדי להבטיח שאינך מחובר, תוכל להשתמש במצב גלישה בסתר בדפדפן שלך כדי לעשות זאת.

3. השתמש בהרחבת דפדפן חיפוש הפרטיות

ישנן כמה תוספי דפדפן שיעזרו להפוך את כל החיפושים המקוונים שלך ללא כל מעקב אחר. על ידי שימוש בתוסף הדפדפן לחיפוש פרטיות, תוכל למצוא מידע באמצעות פלטפורמת מנוע החיפוש המועדפת עליך באופן פרטי ולמצוא את המידע הרצוי לך מבלי להשאיר עקבות ברשת. תוסף זה פועל על ידי הפניית התעבורה שלך לשרת פרטי השייך למפתח התוסף ובכך מסיר את תוצאת החיפוש דרך השרת הפרטי. על ידי שימוש בתוסף זה, אתה יכול לוודא שכל השאלות נשארות מוסתרות ממערכת הניטור והמעקב של מנועי החיפוש.

4. השתמש בחיבור VPN

חיבור VPN יכול גם לעזור לך להסתיר את פעילות החיפוש שלך על ידי שמירת תעבורת הרשת שלך כל הזמן. הדבר היחיד שעליך לעשות הוא לא להיות מחובר לחשבון שלך בזמן ביצוע פעילות החיפוש שלך. עם זאת, כשאתה מעביר את חיבור האינטרנט שלך לחיבור פרטי, אתה באופן אוטומטי יוצא מחשבון שלך מכיוון שתתחבר לשרת פרטי במדינה אחרת, ומנועי החיפוש יחשבו את כתובת ה- IP שלך כמשתמש חדש, אשר זו הסיבה שאינך מחובר לחשבונך בעת השימוש בשירות החיבור הפרטי.

5. השתמש בדפדפן ה- Tor

דפדפן ה- Tor הוא סוג של דפדפן פרטי שמצפין אוטומטית את כל שידורי הנתונים שלך ומסתיר את כתובת ה- IP שלך. בעת השימוש בדפדפן זה תוכל להיכנס לרשת Tor ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך בין שרתים רבים ברשת זו. למעשה, כתובת ה- IP שלך מוסתרת יפה מאוד מכיוון שתעבורת הרשת שבה אתה משתמש מופנית משרת לשרת מספר פעמים, מה שמסיר לחלוטין את העקבות המקוונים שלך. באמצעות דפדפן פרטיות זה, באפשרותך גם להסתיר את פעילות החיפוש שלך ולהרחיק אותה ממערכת הניטור של מנועי החיפוש.

אלה כמה טיפים לשימוש במנוע החיפוש מבלי להשאיר את עקבותיך ברשת. על ידי הסרת העקבות של פעילות החיפוש המקוון שלך, תוכל למנוע כל סוג של מעקב או מעקב שמופעלת על ידי חברת מנועי החיפוש כדי לפרופיל את המשתמשים שלהם על סמך השאלות שלהם..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map