איך אתה יכול לגשת לווידיאו של אמזון פריים אם אין תמיכה במדינתך

אמזון היא הקמעונאית הגדולה בעולם והיא מציעה מוצרים שונים של מוכרים שונים בכל רחבי העולם. עם זאת, בדרך כלל היא פועלת רק על מדינות נבחרות כמו ארה”ב, בריטניה, הודו, יפן ומעט מדינות אחרות. בטח, אם אתה גר מחוץ למדינות הנבחרות הללו, אתה עדיין יכול לקנות כמה מוצרים מאמזון ולשלוח אותם למדינת מולדתך, אך לא את כל המוצרים ניתן לשלוח למדינתך. מדינות מסוימות אפילו לא נתמכות על ידי אמזון, ולכן הן בהחלט אינן יכולות לשלוח את מוצריהן למדינות לא נתמכות אלה.


לאמזון תכונה של חברות בשם Amazon Prime, המספקת למשתמשים הטבות שונות, למשלוח חינם ותכונות נוספות נוספות. אחת התכונות שתקבלו כחבר Prime היא שתוכלו לצפות בסרטונים המופצים אך ורק לפלטפורמה זו. זה מתפקד כמו נטפליקס והולו, והוא פופולרי למדי בארצות הברית מכיוון שהוא מתחרה ישירות עם שירותי סטרימינג אחרים הזמינים בארצות הברית. עם זאת, שוב, רק מדינות נבחרות נתמכות.

אז מה אם אתה רוצה לצפות בכמה סרטונים של Amazon Prime אם המדינה שלך אינה נתמכת? התשובה היא שאתה יכול לעשות זאת באמצעות VPN. כך תוכלו לגשת ל- Amazon Prime Video אם המדינה שלכם אינה נתמכת:

1. הירשם לשירות VPN התומך בווידיאו פריים פריים

ראשית, לא כל שירותי ה- VPN יספקו באופן ספציפי את הפיצ’ר שמאפשר לכם להזרים את Amazon Video ללא כל בעיה. למעשה, מרבית שירותי ה- VPN מציעים רק כתובות IP פרטיות לשימושך ללא כל התחייבות שתוכל למעשה לגשת לנטפליקס, הולו או אמזון וידיאו. הסיבה לכך היא ששירותי סטרימינג אלה היו ידועים כקשרים פרטיים וירטואליים ורק מקבלים כתובות IP לגיטימיות מהמדינות הנתמכות.

לכן, הקפידו לבחור בשירות ה- VPN המספק לשרתים המיוחדים להזרים את Prime Video ושירותי סטרימינג אחרים. רשת פרטית וירטואלית טובה ובעלת מוניטין תכלול תכונה זו בתוכנית המנויים שלהם.

2. קבל כתובת ארה”ב וירטואלית

מכיוון שאזרחי ארה”ב ומדינות מוגבלות אחרות הנתמכות לגישה לאמזון וידיאו ניתנות לגישה, תמיד טוב להשיג כתובת ארה”ב וירטואלית לצורך הרשמה לשירות זה. יש כמה ספקי כתובות וירטואליים טובים בארה”ב שיכולים לתת לך את הכתובת הווירטואלית בארה”ב בחינם או בתשלום נמוך. באופן כללי, כתובות וירטואליות אלה של ארה”ב משמשות כדי לסייע לך לקנות קמעונאים מקוונים שונים בארה”ב בלבד ואז להעביר את המשלוח לכתובתך האמיתית..

חשוב להשיג כתובת ארה”ב וירטואלית בחשבון אמזון שלך רק לצורך השימוש בשירות הווידיאו פריים.

3. קנו כרטיסי מתנה של אמזון לכיסוי החברות שלכם

כדי להימנע מדחיית כרטיס האשראי שלך בתהליך התשלום עבור חברותך ב- Prime, עדיף להשתמש בכרטיסי המתנה של אמזון כדי לשלם עבור המנוי שלך. תהליך התשלום הוא קל ופשוט, ותוכלו לקנות את כרטיסי המתנה מאמזון או ממוכרים אחרים של צד שלישי. באמצעות כרטיסי המתנה של אמזון תוכלו להירשם לתכנית החברות של פריים בכמה צעדים ספורים.

4. הפוך לחבר ראשי באמצעות כתובת ארה”ב הווירטואלית

לפני שתבצע בפועל את העסקה עבור המנוי ל- Prime, עליך להגדיר חשבון אחר למנוי שלך ל- Prime. אם אתה קונה רגיל באמזון, עדיף שתקים חשבון נוסף עם כתובת דוא”ל אחרת רק לצורך ההנאה מהווידיאו פריים. זכור כי אמזון נותנת לך את האפשרות להירשם רק לשירות Prime Video במקום לחברות המלאה הכוללת משלוח חינם והטבות אחרות. וגם, 30 הימים הראשונים הם בחינם, כך שתוכלו ליהנות מהסרטון של פריים עד תום בחודש הראשון מבלי שתצטרכו לשלם כלום.

עכשיו כשחשבון אמזון וכתובת ארה”ב החדשה שלך מוכנים והעברת איזון לחשבונך באמצעות כרטיסי המתנה של אמזון, תוכל להתחיל להירשם לשירות Prime Video מייד..

5. הפעל את ה- VPN עם שרת פרטי בארה”ב כדי ליהנות מווידיאו ראשוני

הדבר הבא שעליך לעשות הוא להפעיל את ה- VPN שלך וליהנות מהזרמת אלפי סרטים ותכניות טלוויזיה באמצעות חברות הווידיאו שלך. זכור להשתמש בשרת המוקדש להזרמת Prime Video בהתאם להנחיות שירות VPN שלך. השתמש רק בשרת מבוסס ארה”ב כשאתה זורם את הסרטים ותוכניות הטלוויזיה משירות הווידיאו אמזון מכיוון שמדובר במדינה הנתמכת על ידי שירות הסטרימינג והיא תתאים לכתובת הווירטואלית שלך בארה”ב..

פריים וידיאו מציעה מופעים בלעדיים שאינם זמינים בכל מקום אחר, כך שתוכלו ליהנות מהופעות אלה כל עוד תישארו מנויים לשירות זה.