מה המשמעות של פרטיות מקוונת מלאה? דברים שאתה צריך לדעת

פרטיות מקוונת הפכה לדאגה עבור משתמשי אינטרנט רבים מכיוון שממשלות רבות בעולם כבר לא ממש דואגות לה. יש המון ריגול, מעקב ומעקב אחר משתמשי האינטרנט בפעילותם המקוונת, מה שהופך את הגולשים באינטרנט הרגילים ליהנות יותר ויותר מהאינטרנט באופן חופשי ופרטי. הסיבה לכך היא שלא משנה לאיזה אתר אליו הם ניגשים, ישנם הרבה צדדים שלישיים העוקבים אחר מעקב אחר פעילות הגלישה שלהם.


VPN אומרים כי הוא מסוגל להגן על פרטיותו של המשתמש ולכבד את זכויות הפרטיות של המשתמש באינטרנט, בעוד שנראה כי הממשלה וצדדים שלישיים אחרים מתעלמים ממנה. אבל, מה המשמעות של פרטיות מקוונת מלאה? האם אתה חושב ש- VPN יכול לעזור לך לשחזר את פרטיותך המקוונת ולהחזיר את החופש באינטרנט שאבד בחוקים ותקנות ממשלתיים שונים? להלן הדברים שעליך לדעת על פרטיות מקוונת מלאה:

1. הגנת המידע האישי והפרטי שלך

כשאתם גולשים באינטרנט ומבקרים באתרים רבים, בהכרח תוכלו בסופו של דבר לשתף את הנתונים האישיים או הפרטיים שלכם עם צדדים שלישיים שונים, במיוחד עם השירותים המקוונים בהם אתם משתמשים. בכך, הנתונים האישיים או הפרטיים שלך, כגון פרטי הכתובת המלאים שלך, המסמכים הפרטיים, המידע הכספי וכן הלאה, מאוחסנים על ידי אותם אתרים בשרתיהם. קיום פרטיות מקוונת מלאה פירושו שתוכל להבטיח שכל הנתונים שתגיש יוגנו תמיד מפני דליפה כלשהי ולא ישמשו אותם צדדים שלישיים בדרכים אחרות מזו שאתה מסכים להן.

2. זה לא מדאיג אם כמה צדדים שלישיים עוקבים אחר פעילות הגלישה שלך

כשאתה גולש באתרים מסוימים, יהיו המון עוקבים וצדדים שלישיים שמנסים לפקח על הפעילות שלך. זה כולל את הממשלה ואת ספק שירותי האינטרנט מאחר שהם רוצים לדעת בדיוק מה אתם עושים ברשת. הם יעקבו ויעקוב אחר האתרים שבהם אתה מבקר ולא יאפשר לך להימנע ממערכת ניטור זו אלא אם כן אתה משתמש בחיבור פרטי. הפרטיות המקוונת המלאה פירושה שתוכל לגלוש באתרי האינטרנט הרצויים לך מבלי לפקח או לעקוב אחר מישהו אחר. אתה שומר על עצמך את נתוני הגלישה, הפעילות וההתנהגות שלך.

3. יש לו חופש אישי לחקור את האינטרנט

עם הרבה חוקים ותקנות הנוגעים לשימוש באינטרנט כפי שנקבע על ידי הממשלה שלך, ישנן מגבלות וצנזורה רבות שהמשתמשים צריכים להתמודד איתם על בסיס יומי. בימינו הממשלה מגבילה את המשתמשים בפעילותם המקוונת בעיקר למען הביטחון הלאומי ויציבות הממשלה עצמה. עם זאת, עם עלות חופש הפרט של הגישה לאינטרנט, אנשים רבים מתמרדים נגד כללים מגבילים אלה. הפרטיות המקוונת המלאה פירושה שיש לך חופש לחקור את האינטרנט לפי הצורך כל עוד אינך מבצע פעולות לא חוקיות ומפר את הכללים. בימינו, אפילו אתרים רגילים מוגבלים ונחסמים על ידי הממשלה, דבר שמפר את זכויות הפרטיות של המשתמש..

4. זה משתף את המידע האישי שלך בהסכמתך

מכיוון ששיתוף הנתונים האישיים שלך הוא בלתי נמנע והוא הפך לחלק מהפעילות המקוונת עצמה, יש לך את הזכויות לשלוט על אופן השימוש בנתונים כאלה. ישנן חברות רבות שאינן מכבדות את פרטיותו של המשתמש פשוט מכיוון שהן רואות בנתונים האישיים שלך סחורה כדי להרוויח יותר כסף מהשירותים המקוונים שלהם. אם אינך רוצה לציית, אתה חופשי להפסיק להשתמש בשירות כזה. פירוש הפרטיות המקוונת המלאה היא להיות מסוגל לשלוט בנתונים האישיים שלך לחלוטין ולמנוע מכל צד שלישי להשתמש בנתונים האישיים שלך ללא רשותך.

5. הוא גולש ברשת ללא כל סיכוני איומים ברשת

יש המון איומים האורבים ברשת ברגע זה, ואיומים אלה יכולים להיות מסוכנים לפרטיותך המקוונת. לא כל האתרים שבהם אתה מבקר באינטרנט הם אתרים טובים, כלומר אתרים אלו עשויים להכיל איומים זדוניים שבהם ניתן להשתמש כדי לגנוב את המידע הפרטי שלך, לפגוע במכשירים שלך, למחוק את הנתונים החשובים שלך, לרגל אחר הפעילות שלך וכן הלאה. פרטיות מקוונת מלאה פירושהו שתוכלו לגלוש ברשת מבלי שתצטרכו להתמודד עם איומים מקוונים מסוכנים אלה. החיבור שלך מוגן תמיד מפני איומים אלה שעלולים להיות מסוכנים לפרטיותך ולחופש שלך באינטרנט.

אלה הדברים שאתה צריך לדעת על פרטיות מקוונת מלאה. למרבה המזל, VPN יכול לתת לך בדיוק את זה. בעוד שהממשלה וצדדים שלישיים עשויים לנסות להפר את זכויות הפרטיות שלך, VPN יכול להגן על זכויות הפרטיות המקוונות שלך ולהבטיח את ביטחונך בזמן שאתה מבצע את הפעילות המקוונת שלך. אם לא עשית זאת, עליך להתקין חיבור VPN מכובד במכשיר שלך ברגע זה.