[בחירת העורך] דפדפן Maxthon ו -5 דרכים להשתמש בחיבור VPN בזמן השימוש בו!

סיכום: Maxthon הוא אחד מאותם הדפדפנים הפחות מוכרים שזוכה לאט לאט לפופולריות רבה במהלך הופעתם של דפדפני הזרם המרכזיים יותר כמו Chrome, Firefox, Microsoft Edge ואופרה. למרות שהוא קיים מאז 2004, הוא עדיין מתקשה להשיג בסיס משתמשים מספיק גדול בכדי להתחרות בכרום ובפיירפוקס, וכך התמיכה בהרחבות בדפדפן זה עדיין מוגבלת במידה מסוימת. לדוגמה, אין שום סיומת VPN זמינה לדפדפן זה באותו זמן.


נוסד ב: 2003

מספר המשתמשים: 67 מיליון

תכונות מובילות: סנכרון ענן, חוסם מודעות, מצב גלישה בסתר, מרחרח משאבים, כלים שימושיים, מילוי קסמים

נייד: iOS & אנדרואיד

הדפדפן שוחרר לראשונה בשנת 2003 בשם MyIE2 לפני שהוחלף למקסתון בשנת 2004. צוות הפיתוח מבוסס בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ארה”ב. מאז שפותח לראשונה, Maxthon הציעה תכונות שונות שנחשבות פורצות דרך, כגון סנכרון וסימניות מבוססות ענן, כרטיסיות בארגז חול, חסימת מודעות, הרחה של משאבים ועוד. בגלל זה היא זכתה בפרסים שונים של חברות וארגונים שונים.

עם זאת, חברות VPN רבות ושמות גדולים עדיין מתמקדות בפיתוח תוספים רק לדפדפנים ידועים כמו כרום ופיירפוקס, ולמי שמשתמש בדפדפנים שונים, הם עדיין יכולים להשתמש בשירות VPN באמצעים שונים אחרים. להלן 5 דרכים להשתמש בחיבור VPN בעת השימוש בדפדפן Maxthon:

1. הרחבה או תכונה VPN מקורית אינם זמינים באותה עת

אם אתה מחפש להתקין סיומת VPN עבור Maxthon על ידי חיפוש במרכז ההרחבה, סביר להניח שלא תמצא אותה. זה כנראה מכיוון שרוב חברות ה- VPN יתמקדו בבניית תוספי האפליקציה שלהם רק עבור דפדפני הזרם המרכזי כדי להבטיח בסיס משתמשים טוב לשירותם. לכן, אם תרצה להשתמש בדפדפן זה כדי לגשת לאינטרנט, ייתכן שתרצה למצוא אפשרויות אחרות לפתור בנושא. ישנן עדיין דרכים שונות להשתמש בחיבור פרטי וירטואלי בעת השימוש בדפדפן זה.

נכון לעכשיו למקסתון אין שום תכונת VPN מקורית שתוכל להפעיל ולכבות אותה מתפריט ההגדרות, וכך גם במקרה של רוב הדפדפנים הבולטים. לכן, לא תוכלו לגלוש באינטרנט באופן פרט מלבד השימוש במצב גלישה בסתר או התקנת אפליקציית VPN במערכת ההפעלה שלכם..

2. קביעת התצורה של הנתב לשימוש בחיבור VPN

אחת הדרכים הקלות ביותר להשתמש בחיבור פרטי יחד עם דפדפן Maxthon שלך היא להגדיר את הנתב כך שיוכל להתחבר לרשת הפרטית. כברירת מחדל, הנתב שלך יהיה מחובר לרשת של ספק שירותי האינטרנט שלך, אך כשאתה עובר להגדרות הנתב, אתה יכול למעשה להחיל חיבור VPN על הנתב שלך. רוב הנתבים תומכים בכך, לכן עליך לבדוק אם הנתב נתמך גם כן.

השלב הבא הוא לגשת לאתר האינטרנט של שירות ה- VPN בו אתה משתמש ולחפש את המדריך כיצד להשתמש בשירות ה- VPN בנתב שלך. בדרך כלל תידרש להזין כתובת IP מסוימת ולשנות תצורות אחרות בהגדרות הנתב שלך. זה יהפוך את חיבור הנתב שלך לרשת פרטית עבור כל המכשירים המחוברים.

3. התקנת אפליקציית VPN במערכת ההפעלה שלך

שיטה פשוטה נוספת לשימוש בחיבור VPN עם Maxthon היא פשוט להתקין את אפליקציית VPN במערכת ההפעלה שלך. לכן, במקום לחפש את תוסף הדפדפן לשירות VPN, התקנת האפליקציה ישירות במערכת ההפעלה יכולה לגרום למערכת ההפעלה כולה לפעול בחיבור פרטי וירטואלי. בדרך זו תוכלו לדפדף באופן פרטי באמצעות דפדפן Maxthon לאחר הפעלת החיבור הפרטי באפליקציה.

לרוב, מרבית שירותי החיבור הפרטי הווירטואלי יתמכו במערכות הפעלה שונות, כולל Windows, MacOS, Linux, Android ו- iOS. לכן, לא משנה באיזה מכשיר תשתמשו, תוכלו להתקין את אפליקציית ה- VPN במערכת ההפעלה שלכם ללא בעיה.

4. שימוש בשירות פרוקסי פרטי מבוסס אינטרנט

יתכן שזו הדרך הפשוטה ביותר עבורכם להתחבר לרשת הפרטית מבלי שתצטרכו להתקין דבר. אתה רק צריך לבקר באתרי הפרוקסי הפרטיים המקוונים השונים ולהתחיל לגלוש משם. עם זאת, בשיטה זו לרוב יהיו חסרונות משלה כמו גלישה מוגבלת לחלוטין, רוחב פס מוגבל, מודעות ושרתים לא אמינים. עם זאת, אם אתה רוצה חווית גלישה קלה בלבד מבלי שתצטרך להיכנס לחשבונות המקוונים שלך, זו יכולה להיות דרך טובה להתחבר לאינטרנט באופן פרטי באמצעות דפדפן Maxthon.

כמו כן, חלק משירותי ה- Proxy המקוונים בחינם מציעים תוכניות פרימיום המעניקות לך יותר תכונות, ללא מודעות וחווית גלישה משופרת. בדרך כלל זה פחות יקר ממנוי VPN רגיל, וזה יכול להיות מחיר טוב עבורך בהתאם לצרכים שלך.

5. שימוש ב- OpenVPN בהתקן

OpenVPN הוא יישום בו תוכלו להשתמש כדי להתחבר לשרת פרטי שיש לכם גישה אליו. הוא זמין כאפליקציה שתוכלו להתקין גם בשולחן העבודה וגם במכשירים ניידים. אפליקציית OpenVPN עצמה חופשית לשימוש והיא תוכנת קוד פתוח המאפשרת לבדוק ולשנות את קוד המקור כרצונכם..

אם תבחר להשתמש ב- OpenVPN במכשיר שלך, עליך למצוא שרתים פרטיים הזמינים עבורך לגישה. אתה יכול לבדוק אם ספק ה- VPN הנוכחי שלך תומך ב- OpenVPN, ואם כן, הם יספקו את המידע אודות כתובות השרת הפרטי בהן תוכל להשתמש עם OpenVPN. לחלופין, תוכלו לבצע חיפוש באופן מקוון כדי לראות אם ארגונים מסוימים מספקים כתובות IP פרטיות בהן תוכלו להשתמש בחינם עם תוכנת OpenVPN. ברגע ש- OpenVPN מחובר לרשת פרטית, אתה יכול להתחיל לגלוש באופן פרטי באמצעות דפדפן Maxthon.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map