כיצד למנוע מ- ISP לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך

לא משנה מה ספק שירותי האינטרנט או ספק שירותי האינטרנט שאתה מנוי אליו כרגע, עליך לדעת דבר אחד פשוט על זה. ספק שירותי האינטרנט תמיד יתעד או יפקח על פעילות הגלישה שלך כברירת מחדל. זה במערכת שלהם, וככה בנויה הטכנולוגיה. באמצעות מעקב אחר פעילויות דפדפן זה, הם יכולים לדעת באתרי אינטרנט אליהם תיגש בכל תקופת זמן, והם אוספים נתונים אלה כחלק ממדיניות הפרטיות שלהם. ואז, בעתיד, הם יכולים גם למכור את הנתונים לצדדים שלישיים מעוניינים, או שהם יכולים לחשוף את הנתונים לממשלה במידת הצורך. זה נכון במיוחד כשממשל מסיר את כלל הניטרליות נטו. יותר כוח לספק שירותי האינטרנט.


הדבר המדאיג בנוהג זה של ספק שירותי אינטרנט רגיל הוא שאתה צריך להזין את ספק שירותי האינטרנט שלך עם נתוני הפעילות המקוונת שלך גם אם אינך רוצה. כלומר, אלא אם כן אתה משתמש בחיבור VPN לפיו אתה מצפין את כל שידורי הנתונים, מה שהופך את ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לקרוא אף אחת מפעילות הגלישה שלך.. להלן מספר טיפים למניעת פיקוח על ספק שירותי האינטרנט שלך:

1. השתמש באנונימיות מקוונת מלאה

אם אינך משתמש בכלי כלשהו כדי להסתיר את זהותך באופן מקוון, לא רק ספק שירותי האינטרנט שלך, צדדים שלישיים מעוניינים אחרים יצליחו לרשום את כל המהלכים שלך בזמן שאתה מקוון. לדוגמה, מפרסמים יכולים לנצל את הנתונים שאספו ממך ולהשתמש בהם כדי להציג סוגים שונים של פרסומות שעשויות לעניין אותך. כמובן, אינך מבקש זאת, אך הם עושים זאת. זו הסיבה שחשוב לך להיות מקוון אנונימי לחלוטין ולהצפין את תנועת האינטרנט שלך כל הזמן. אתה יכול לעשות זאת באמצעות רשת פרטית וירטואלית. בכך, ספק שירותי האינטרנט שלך אינו יכול לראות את התנועה המוצפנת שלך. לכן ספק שירותי האינטרנט אינו יכול לעקוב אחר הפעילות שלך.

2. שמור על כל אתר שאתה מבקר בכדי להשתמש בפרוטוקול HTTPS

יש כמה תוספות דפדפן שימושיות שיהפכו כל אתר שאתה מבקר לאתר מאובטח. במילים אחרות, כל דף HTTP שאתה מבקר באינטרנט יומר אוטומטית ל- HTTPS בזמן שאתה גולש בהם. כך, תמיד תשתמש בפרוטוקול HTTPS כשאתה ניגש לאתר אינטרנט מקוון כלשהו. ישנם שני יתרונות עיקריים כשאתה עושה זאת. הראשון הוא שעל ידי שימוש בפרוטוקול HTTPS, התנועה מוצפנת אוטומטית ללא קשר לשאלה אם אתה משתמש ב- VPN או לא. השנייה היא שמכיוון שהתנועה מוצפנת, ספק שירותי האינטרנט שלך או אתרי צד שלישי אינם יכולים לעקוב כלל אחר הרגלי הגלישה שלך.

3. הקפד להשתמש ב- VPN ללא מדיניות רישום

ה- VPN בו אתה משתמש גם הוא החשוב ביותר. כמובן, יש המון סגולות ש- VPN יכול להביא לך בכל הקשור לפרטיות וביטחון. עם זאת, המספר ההולך וגדל של השירותים החינמיים מעיד כי עליכם להיות בררניים יותר בבחירת שירות ה- VPN שלכם. לדוגמה, ישנם ספקי VPN רבים אשר רושמים את המשתמשים שלהם ללא אישורם. זהה לספק שירותי האינטרנט המפקח על הפעילות המקוונת שלך. פירוש הדבר שכאשר אתה משתמש בשירות של ספקי VPN רעים כאלה, ייתכן שתוכל להסתיר את פעילות הגלישה שלך מספקית האינטרנט, אך אינך יכול להסתיר אותה מספק VPN. אז אתה צריך לבחור את ספק ה- VPN שאינו רושם את הפעילות המקוונת שלך בכלל. להלן המלצות שאולי תרצו לבדוק.

מוצרלתמחור מ-אתר אינטרנטקרא עוד

תמיכה מגיבה ביותר$ 2.99 לחודשבקר באתרקרא את הביקורת

בסך הכל הטוב ביותר6.67 $ לחודשבקר באתרקרא את הביקורת

לביטחון הטוב ביותר4.65 $ לחודשבקר באתרקרא את הביקורת

לקבלת פרטיות גבוהה ביותר€ 8.95 לחודשבקר באתרקרא את הביקורת

רשת השרתים הטובה ביותר2.88 $ לחודשבקר באתרקרא את הביקורת

4. השתמש ב- Tor או בדפדפני פרטיות אחרים

ישנם כמה דפדפני פרטיות שבהם אתה יכול להשתמש, כאשר הדפדפן הפופולרי ביותר הוא דפדפן Tor. דפדפן ה- Tor משתמש בשרתים פרטיים רבים כדי להצפין את התנועה שלך, המכונים ממסרים, כך שאף אחד מהאתרים שאתה מבקר בהם לא יוכל לעקוב אחר מישהו. ישנם גם כמה דפדפני פרטיות אחרים שתוכלו למצוא ברשת, אשר ניתן להשתמש בהם גם לשולחן העבודה או להתקנים ניידים. באמצעות דפדפנים אלה, מובטח כי העברת נתוני האינטרנט שלך מאובטחת ופרטית, וספק האינטרנט שלך אינו יכול לפקח עליהם כלל.

5. שמור על VPN פעיל בכל המכשירים

אם ברצונך לשמור על פעילות הגלישה שלך או כל פעילות אינטרנט אחרת מאובטחת ופרטית כל הזמן, מבלי שתוכל לפקח על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, עליך לשמור על VPN פעיל בכל המכשירים שברשותך. זה עשוי לכלול גם את הנתב שלך. כמו כן, הקפד להגדיר את ה- VPN להפעלה אוטומטית בכל פעם שאתה מפעיל את המכשיר שלך. מבלי שתעשה זאת, אתה עשוי לדלוף מעת לעת את פרטי הגלישה הפרטיים שלך לספק האינטרנט שלך. אז עדיף לזכור זאת.

אלה כמה טיפים למניעת ספק האינטרנט שלך לפקח על הפעילות המקוונת שלך. על ידי ביצוע העצות הבאות, תוכל להישאר סמוי בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט, מבלי שאיש יוכל לעקוב אחרך או לפקח עליו בדרך כלשהי. לא רק עבור ספק שירותי האינטרנט שלך, אלא גם עבור הממשלה, האקרים, מפרסמים ותאגידים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map