چگونه می توان VPN پرتاب کننده و سرعت VPN خود را شارژ کرد

یک مشکل خاص وجود دارد که تقریباً به طور جهانی توسط کاربران VPN تجربه می شود و آن مشکل کند شدن سرعت VPN است که غالباً از آن به عنوان فشار استفاده می شود. بنابراین ، این مشکل دقیقاً چیست؟ بیایید با این شروع کنیم. حتی اگر ارائه دهنده خدمات شبکه مجازی شما در وب سایت رسمی خود تبلیغ کرده است که آنها در اتصال خصوصی مجازی خود حداکثر سرعت و پهنای باند نامحدود را به کاربران می دهند ، شما هنوز هم ممکن است کاهش سرعت اتصال را تجربه کنید. چگونه می تواند رخ دهد؟ این خبر بزرگ است. مشکل توسط ارائه دهنده VPN شما ایجاد نمی شود بلکه توسط ISP شما ایجاد می شود.


برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی این قاعده را دارند که مجبورند استفاده از اتصالات شبکه خصوصی مجازی را محدود کنند. هنگامی که تشخیص دهند که اتصال شما از یک اتصال خصوصی استفاده می کند ، ISP به طور خودکار فرآیند غرق شدن را فعال می کند و در نتیجه عملکرد VPN کند را برای شما ایجاد می کند. هنگامی که VPN خاموش است ، سرعت شما به حالت عادی بر می گردد. این در واقع استراتژی آنها برای کنترل کاربران خود است ، و قادر به نظارت مداوم بر فعالیت های آنلاین شما. بنابراین ، چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ در اینجا چند نکته برای مسدود کردن سرعت VPN و شارژ سریع سرعت VPN شما آورده شده است:

1. از سرویس VPN استفاده کنید که به طور خودکار غرق شدن را غیرفعال می کند

اولین چیزی که باید در مورد پرت کردن VPN بدانید این است که اگر شما از سرویس VPN استفاده می کنید که مانع از پیشگیری ISP نمی شود یا مانع نیست ، در این صورت بدشانسی خواهید داشت. گذشته از تغییر ارائه دهنده خدمات شبکه خصوصی مجازی ، هیچ کاری نمی توانید برای حل این مشکل انجام دهید. تا زمانی که ISP شما بتواند ارتباط خصوصی شما را تشخیص دهد ، روش اتصال به اتصال شما اعمال می شود. اما ، هنگامی که از ارائه دهنده خدمات VPN استفاده می کنید که به طور خودکار ضربات را غیرفعال می کند ، ISP شما نمی تواند این روش را تحت فشار قرار دهد ، زیرا چنین روشی توسط ارائه دهنده شبکه خصوصی مجازی شما مسدود خواهد شد. در نتیجه ، شما سرعت کامل برای اتصال خصوصی خود را دریافت می کنید.

2. تبدیل به یک ISP متفاوت

اگر به هر فرصتی نمی خواهید به یک ارائه دهنده VPN متفاوتی که مانع از ISP می شود ، بروید ، راه دیگر برای حل این مشکل ، تغییر به ISP متفاوت است. همه ISP این سیاست را ندارند که سرعت اتصال خصوصی شما را تحت فشار قرار دهند. بنابراین ، تنها راه برای جلوگیری از این مشکل ، عضویت در ارائه دهنده خدمات اینترنتی است که این خط مشی را ندارد. البته در بسیاری از کشورها با قوانین بی طرفی خنثی کردن ، پرتاب ISP رایج نیست. با این حال ، در بسیاری از کشورهای دیگر که قوانین محدود کننده اینترنت دارند ، پرتاب ISP بسیار متداول است و شما فقط باید کشور مورد نظر خود را پیدا کنید که برای کند کردن هرگونه ارتباط خصوصی ، از این سیاست پیروی نمی کند.

3. از استفاده رایگان VPN یا پروکسی رایگان خودداری کنید

انواع اتصالات خصوصی که معمولاً توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرتاب می شوند ، سرویس های رایگان VPN و پروکسی رایگان است. این سرویس ها به آسانی تبدیل شده اند به ISP که روش کند کردن خود را اعمال می کند ، زیرا این سرویس های ارتباطی خصوصی هیچ ابزاری برای جلوگیری از آن ندارند. همچنین برای ISP شما بسیار آسان است که هنگام استفاده از شبکه خصوصی مجازی شخصی یا سرویس پراکسی رایگان ، فعالیت مرور خود را تحت نظر داشته باشید ، و موارد بسیاری از نشت داده یا نشت آدرس IP وجود دارد که کاربران آن سرویس های ارتباطی خصوصی حتی نمی توانند آگاهی از. بنابراین ، در صورت امکان ، باید از استفاده رایگان VPN یا سرویس پروکسی رایگان خودداری کنید.

4- روتر خود را تازه کنید و از اتصال سیم کشی استفاده کنید

اگر فقط در چندین نوبت باعث کاهش سرعت اتصال خصوصی خود می شوید ، ممکن است توسط ISP شما ایجاد نشود که سرعت اتصال شما را تحت تأثیر قرار می دهد. این ممکن است به دلیل مشکلات عملکرد موقتی باشد که ارائه دهنده VPN یا ارائه دهنده خدمات اینترنت شما در حال حاضر تجربه می کنند. برای سرعت بخشیدن به اتصال خصوصی خود در این مدت ، تازه کردن روتر شما روش خوبی برای انجام این کار است. قبل از پیدا کردن آدرس IP که بهترین سرعت را برای شما پیدا می کند ، لازم است چندین بار روتر خود را تازه کنید. همچنین ، برای اینکه سرعت در طولانی مدت تداوم داشته باشد ، باید دستگاه خود را به جای اتصال بی سیم به روتر خود وصل کنید..

5. سریعترین سرور را پیدا کنید و ویژگی اتصال مجدد خودکار را روشن کنید

برای اینکه حتی بیشتر VPN سرعت خود را بهبود بخشید ، باید سعی کنید سرورهای VPN را آزمایش کنید تا بتوانید بهترین سرعتی را که می توانید بدست آورید پیدا کنید. هنگامی که همزمان چندین سرور را مقایسه کردید ، می دانید کدام سرورها دارای بهترین عملکرد هستند و کدام سرورها کمترین عملکرد را دارند. برای بهبود سرعت اتصال خصوصی شما فقط باید با بهترین عملکرد به سرور تغییر دهید. فراموش نکنید که ویژگی اتصال مجدد خودکار را روشن کنید تا اطمینان حاصل کنید که به سرور خصوصی متصل هستید و از بروز هرگونه داده یا نشت آدرس IP در اتصال خصوصی خود جلوگیری می کنید.

اینها نکاتی است که می توانید برای مسدود کردن صدای VPN و سرعت بالای VPN خود دنبال کنید. فقط ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که سرعت و پهنای باند نامحدود را به شما ارائه می دهد ، با این ویژگی برای جلوگیری از هرگونه روش ISP در حالت رانش. به این ترتیب ، هیچ گونه کندی در جلسات مرور خصوصی خود تجربه نخواهید کرد و می توانید بدون هیچ گونه وقفه ، فیلم های دارای محدودیت جغرافیایی را پخش یا تماشا کنید..