کارهای مهم قبل از تصمیم گیری در مورد اشتراک VPN Lifetime

هنگامی که برای یک سرویس جدید VPN خرید می کنید ، با برخی از خدماتی که انواع مختلفی از برنامه اشتراک را برای اتصال خصوصی آنها ارائه می دهند ، آشنا می شوید. برخی خدمات برنامه های ماهانه و سالانه را ارائه می دهند ، که رایج ترین آنها است ، در حالی که سایر خدمات ممکن است برنامه 2 ساله و حتی یک برنامه عمر را نیز ارائه دهند. البته هرچه زمان اشتراکی که شما انتخاب می کنید طولانی تر باشد ، قیمت کلی سرویس VPN ارزان تر خواهد بود. هرچه مدت اشتراک کوتاه تر باشد ، قیمتی که باید بپردازید گرانتر است.


با توجه به اشتراک VPN با طول عمر ، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات این نوع اشتراک را برای ارائه خدمات اتصال خصوصی خود به عنوان خرید اینترنتی ارائه می دهند. این مانند خرید یک نرم افزار جدید است. شما فقط یک بار آن را برای مجوز خریداری می کنید و می توانید برای همیشه از نرم افزار استفاده کنید. با اشتراک VPN در طول عمر ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه ندارید زیرا می توانید با خرید این طرح اشتراک ، برای همیشه از اتصال خصوصی استفاده کنید. اما ارزشش را دارد? در اینجا موارد مهمی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در مورد اشتراک VPN با طول عمر انجام دهید:

1. اطمینان حاصل کنید که سرویس اتصال خصوصی قابل اعتبار است

شما نمی خواهید در یک برنامه زندگی مشترک شوید و بعد متوجه شوید که سرویس اتصال خصوصی چند سال بعد از کار خارج است. شما می خواهید این کار را فقط با ارائه دهنده خدمات انجام دهید که بیش از 5 سال در این زمینه فعالیت داشته باشد تا بتوانید از اعتبار خود کسب و کار اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت ، برای برنامه اشتراکی که مزایای آن را برای شما به همراه نمی آورد ، هدر می دهید. علاوه بر این ، ارائه دهنده خدمات VPN باید هر از گاهی کیفیت ارتباط خصوصی را بهبود بخشد.

2. اطمینان حاصل کنید که اتصال پایدار و قابل اطمینان است

نیازی نیست که شما برای خرید یک سرویس مشترک از زندگی که نمی توانید به آن اعتماد کنید ، خریداری کنید. هنگامی که اتصال VPN با بسیاری از مشکلات اتصال و سرعت آهسته برای اکثر سرورها بسیار ناپایدار است ، در این صورت برنامه طول عمر سرمایه گذاری خوبی برای شما نخواهد بود. بنابراین اگر مطمئن نیستید که این سرویس می تواند یک ارتباط خصوصی پایدار و مطمئن را برای شما برقرار کند ، وسوسه نشوید به قول عدم پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه..

3. این کار را فقط هنگامی انجام دهید که واقعاً خدمات را دوست داشته باشید

به عبارت دیگر ، اگر واقعاً درمورد خدمات اطلاعاتی ندارید ، به یک برنامه اشتراکی در طول زندگی متعهد نشوید. شما باید حداقل 6 ماه از این سرویس استفاده کنید تا در مورد کیفیت کلی آن قضاوت کنید. جابجایی از اشتراك معمولی به اشتراك مادام العمر نیاز به تعهد بزرگی از طرف شما دارد ، به همین دلیل است كه وقتی واقعاً از کیفیت خدمات خود مطلع هستید باید این كار را انجام دهید. اگر واقعا خدمات را دوست دارید و برای آن ریشه می گیرید ، می توانید برای همیشه از آن استفاده کنید و از آن خوشحال شوید.

4. در صورت امکان ، هزینه تخفیف را برای طرح عمر پرداخت کنید

برای بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN که برنامه اشتراکی نامحدود را ارائه می دهند ، پرداخت این نوع اشتراک برای شما ارزان نیست. این هزینه اغلب به صورت یک بار پرداخت صدها دلار است و دسترسی نامحدود را به شما می دهد. قیمت به طور قابل توجهی گران تر از قیمت معمول ماهانه یا سالانه خواهد بود ، بنابراین توجه داشته باشید که اگر به این سرمایه گذاری دقت نکنید ممکن است پول خود را هدر دهید. بنابراین ، برای شما ضروری است که با مراجعه به برنامه طول عمر ، هنگامی که به شدت تخفیف دارد ، به دنبال بهترین معامله برای خدمات VPN باشید که انتخاب می کنید..

5- خدمات باید کاملاً متعهد به حریم شخصی کاربر باشد

شما نمی خواهید پول و وقت خود را با خدمتی که بعدا نمی توانید به آن اعتماد کنید هدر دهید. پیش فرض اصلی VPN این است که به محافظت از حریم خصوصی کاربر در مورد فعالیت های آنلاین خود کمک می کند و آنها را برای کشف مجروحان بدون هیچ نوع محدودیتی به شما کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خدمات VPN شما متعهد است در حال حاضر و در آینده از حریم شخصی کاربران محافظت کند. شما باید بدانید که این شرکت یک شرکت پایدار است که با به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی یا شخصی خود به اشخاص ثالث بدون اطلاع آنها ، به کاربران آنها خیانت نخواهد کرد. فقط با این نوع خدمات می توانید به طور کامل به آن متعهد شوید تا یک عمر بمانید.

اینها موارد مهمی است که باید قبل از تصمیم گیری در مورد اشتراک VPN در طول زندگی انجام دهید. دفعه بعد که برخی از خدمات VPN پیشنهادات وسوسه‌انگیز وجود دارد ، باید ارزیابی کنید که این یک سرمایه گذاری خوب از طرف شما است یا نه. در غیر این صورت ، شما مبلغ هنگفتی را برای خدمتی هدر می دهید که حتی در آینده نمی توانید با اطمینان از آن استفاده کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map