چرا باید برای حفاظت از امنیت اضافی ، VPN را با ویژگی Firewall انتخاب کنید

محافظت از فایروال یک ویژگی رایج نیست که در یک سرویس VPN در دسترس باشد ، اگرچه ارائه دهندگان خدمات بیشتر و بیشتری این ویژگی را به شبکه خصوصی خود اضافه می کنند. علیرغم اینکه یک ویژگی مشترک نیست ، این ویژگی ای است که همه کاربران VPN باید از آن استفاده کنند ، زیرا محافظت بیشتری به اتصال به شبکه خصوصی خود می دهد. بسیاری از کارشناسان امنیتی توصیه می کنند که کاربران VPN همچنین باید یک نرم افزار فایروال را بر روی دستگاه خود نصب کنند ، زیرا از داده های مهم خود به ویژه در برابر حملات هکرها محافظت بیشتری می کند..


رایج ترین محافظت از فایروال که در نرم افزار VPN یکپارچه شده است ، فایروال NAT است و عملکرد اصلی کم و بیش همان نرم افزار اختصاصی فایروال است که می توانید امروز در اینترنت پیدا کنید. عملکرد اصلی این ویژگی محافظت از داده های شما در برابر هکرها است و وقتی این ویژگی را روشن کردید ، برای هکرها غیرممکن است که به اتصال به شبکه شما نفوذ کنند و اطلاعات مهم شما را سرقت کنند. با توجه به عملکرد لازم ، برای شما توصیه می شود فقط یک سرویس VPN را انتخاب کنید که یک ویژگی فایروال اضافی را در اختیار شما قرار دهد. در اینجا دلایلی وجود دارد که شما برای حفاظت از امنیت اضافی باید VPN با ویژگی فایروال NAT را انتخاب کنید:

1. حتی در برابر حملات هکرها و تهدیدهای آنلاین حتی محافظت بیشتری می کند

VPN به شما آزادی اینترنت می دهد که حقوق اساسی شماست. اما ، با این آزادی اینترنت ، خود را در معرض خطرات و خطرات بیشتری قرار می دهید. البته ، هکرها و هر شخص ثالث مخرب نمی توانند به راحتی در ارتباط خصوصی شما نفوذ کنند ، اما اگر دلیل کافی برای انجام این کار داشته باشند ، باز هم می توانند آن را هدف قرار دهند. با روشن شدن فایروال NAT ، لازم نیست نگران خطرات و خطرات حملات هکرها و تهدیدات آنلاین باشید ، زیرا اتصال شما به شدت در برابر آن محافظت می شود. قبل از اینکه هکرها بتوانند به اتصال خصوصی شما نفوذ کنند ، ابتدا باید با فایروال مقابله کنند و نفوذ برای آنها تقریبا غیرممکن خواهد بود.

2. از تمام نرم افزارها و برنامه های شما محافظت می کند

هکرهای مداوم بدون شک سعی در یافتن هر نوع گشودنی برای نقض ارتباط خصوصی شما دارند. آنچه معمولاً نمی دانید این است که هر نرم افزاری و برنامه هایی که در سیستم شما باز شده اند می تواند یک بازده بالقوه برای هکرها باشد تا به سیستم شما وارد شوند و داده های مهم شما را سرقت کنند. آنها ممکن است سعی کنند در آن نرم افزارها و برنامه های کاربردی اشکالی پیدا کنند ، و به محض پیدا کردن آنها ، نصب ساده برنامه های مخرب در سیستم شما برای آنها ساده تر خواهد بود. با وجود فایروال NAT ، این اتفاق نمی تواند رخ دهد ، زیرا همه نرم افزارها و برنامه های کاربردی که در سیستم شما باز شده اند کاملاً از هکرها و سایر تهدیدات آنلاین محافظت می شوند.

3. از ورود رباتها به اتصال خصوصی شما جلوگیری می کند

برخی از اشخاص ثالث مخرب ممکن است سعی کنند برای نفوذ به ارتباط شما با قصد سرقت هویت واقعی خود ، و همچنین برای تبلیغ هرزنامه و ایمیل های زیاد ، اقدام به ارسال ربات هایی کنند. اگر با استفاده از VPN دستگاه شما با خیال راحت محافظت نشود ، می توانید به راحتی توسط این ربات ها نقض شوید و این ربات ها به راحتی و بدون دردسر به راحتی می توانند به هدف خود برسند. با این حال ، با وجود فایروال NAT ، این رباتها در واقع حتی قبل از تلاش برای انجام این کار از ورود به اتصال خصوصی شما جلوگیری می شوند. در نتیجه ، شما کاملاً در برابر سرقت هویت و انواع پیام های اسپم محافظت می شوید.

4. این شبکه اختصاصی را برای روتر شما نگه می دارد

اگر شما از اتصال VPN به روتر خود استفاده می کنید ، به شما کمک می کند تا شبکه اختصاصی روتر شما دچار اختلال نشود. این به روتر شما کمک می کند تا با اتصال اختصاصی برای هر دستگاه ، به شبکه خصوصی وصل شود. طبیعت برای هر دستگاه به نوبه خود با اطمینان از هرگونه اسکن ورودی بد که ممکن است اتصال را مختل کند ، محافظت می شود. با استفاده از فایروال NAT ، این سیستم حفاظت حتی بیشتر تقویت می شود. با داشتن امنیت بهتر ، بهترین کیفیت اتصال برای روتر شما را نیز تضمین می کند.

5- محافظت اضافی برای سیستم عامل دسک تاپ و موبایل شما ارائه می دهد

چه VPN را بر روی دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید ، می توانید با استفاده از فایروال NAT از حفاظت بیشتری برای آن دستگاه ها برخوردار شوید. حتی اگر هیچ آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی دیگری را نصب نکنید ، و حتی اگر سیستم عامل خود را مرتباً به روز نکنید ، می توانید با ترکیبی از VPN و NAT ، از امنیت نهایی نهایی برای سیستم عامل خود بهره مند شوید. ویژگی فایروال.

این دلایلی است که شما برای محافظت از امنیت بیشتر باید VPN را با ویژگی فایروال NAT انتخاب کنید. اگر در مورد ارائه دهنده خدمات VPN تصمیم نگرفتید که از آن برای مدت طولانی استفاده کنید ، بهتر است تنها با یک حق بیمه VPN با ویژگی فایروال NAT در دسترس باشید. فقط چند ارائه دهنده VPN این ویژگی را ارائه می دهند ، بنابراین باید قبل از انتخاب یکی از مواردی که می خواهید به طور مرتب از آن استفاده کنید ، برخی تحقیقات را انجام دهید..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map