چگونه VPN می تواند از تجارت شما در برابر حملات DDoS و سایر اقدامات هک کننده محافظت کند

به عنوان یک صاحب مشاغل که شرکتی را اداره می کند که دارای دارایی ها و زیرساخت های مختلف آنلاین است ، مهم است بدانید که جنبه های امنیتی و حریم خصوصی دارایی ها و زیرساخت های آنلاین شما باید در همه زمان ها محافظت شود. این امر به این دلیل است که حتی شرکتهای بزرگ نیز می توانند گاهی اوقات سقوط خود را داشته باشند. شرکت های بزرگ یا شرکت های بزرگ که قبلاً اقدامات امنیتی تقریباً کاملی دارند ، هنوز هم توسط برخی هکرها مورد حمله قرار گرفته و دارایی مهم آنلاین آنها توسط آنها به سرقت می رود.


شما هرگز نمی توانید مهارتهایی را که امروزه برخی از هکرهای آنلاین دارند ، دست کم بگیرید. آنها می توانند به سرورهای شما حمله کنند و باعث ایجاد DDoS (توزیع انکار سرویس) ، تلاش برای ربودن سیستم شما ، سرقت رمزهای عبور کاربر و اطلاعات کارت اعتباری و غیره شوند. در اینجا نحوه VPN می تواند از شغل شما در برابر حملات DDoS و سایر اقدامات هک کردن محافظت کند:

1. پنهان کردن آدرس IP شما به معنای جلوگیری از هدفمند شدن سیستم شما است

با استفاده از VPN برای سیستم تجاری خود ، آدرس IP سرورهای فیزیکی خود را پنهان می کنید و در عوض ، از آدرس IP از سرورهای خصوصی استفاده می کنید. اتصال VPN به عنوان ابزاری برای ماسک کردن آدرس IP واقعی شما عمل می کند و بنابراین تمام اطلاعات خصوصی مربوط به شغل خود را مخفی می کند. این به جلوگیری از یافتن هکرها از سرورهای شما کمک می کند و حملات آنها را که می تواند باعث ایجاد DDoS یا سایر مشکلات سیستم شود جلوگیری می کند..

اتصال خصوصی مجازی به شما کمک می کند تا از سیستم خود در برابر هدف آسانی اشخاص ثالث مخرب که ممکن است بخواهند به هر طریقی تجارت شما را مختل کنند ، محافظت کنید. این امر به ویژه در صورتی که حداقل دو لایه اتصال خصوصی را در تجارت خود اعمال کنید صادق است.

2. محافظت از فایروال هکرها را در خلیج نگه می دارد

امروزه بیشتر خدمات VPN شامل نرم افزار فایروال برای تقویت امنیت و محافظت از حریم خصوصی آنها ، به ویژه برای مشاغلی است که حتی سریعتر به آن احتیاج دارند. عملکرد فایروال ایجاد “دیوارهای آتش” خیالی در اطراف شبکه سیستم شما است که از ورود هکرها یا مهاجمان به سیستم شما جلوگیری می کند. فایروال هرگونه تلاشی را که توسط این هکرها انجام شده است برای ایجاد اختلال در پایداری و امنیت سیستم شما خواهد دانست.

بنابراین ، با VPN ، می توانید با استفاده از ویژگی فایروال شامل ، محافظت جدی در برابر هکرها بدست آورید. بدون فایروال ، ممکن است بتوانید تجارت خود را از هکرها پنهان کنید ، اما با وجود فایروال ، در صورت وجود نیروی بی رحمانه یا حملات ناگهانی که توسط آن افراد بی پروا راه اندازی شده است ، می توانید از سیستم خود دفاع کنید..

3. شما می توانید هر زمان که سرورهای خصوصی را تغییر دهید

هنگام استفاده از اتصال خصوصی مجازی ، می توانید از هر سرور خصوصی که می خواهید استفاده کنید استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر از سرور خصوصی مستقر در ایالات متحده استفاده می کنید ، می توانید هر زمان که بخواهید به سرور مستقر در انگلستان بروید. این مهم است زیرا در صورت حمله DDoS ، می توانید به سادگی به یک سرور دیگر تغییر دهید تا کاملاً از بین برود.

همچنین ، به دلیل امنیت ، تغییر سرورهای خصوصی به طور منظم می تواند به شما در بهبود امنیت سرورهای خود کمک کند. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود شبکه این تجارت خود را بیشتر از هکرها با این سوئیچ ثابت سرورهای خصوصی پنهان کنید زیرا هکرها نمی دانند دقیقاً از چه سرورهایی استفاده خواهید کرد.

4- دارایی ها و زیرساخت های آنلاین فقط با اتصال خصوصی قابل دسترسی هستند

هنگامی که اتصال سیستم VPN را به صورت گسترده نصب می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که کارمندان یا کسانی که به دارایی ها و زیرساخت های آنلاین شما دسترسی دارند فقط می توانند از طریق اتصال خصوصی به آن دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب ، شما می توانید یک لایه دیگر از حفاظت برای امنیت کسب و کار خود اضافه کنید.

اگر به کارمندان و سرپرستان خود اجازه می دهید از طریق یک شبکه عمومی به زیرساختهای شغلی شما دسترسی پیدا کنند ، ممکن است هکرها سعی کنند دنباله ورود به سیستم خود را دنبال کرده و سپس با استفاده از دستگاه کارمند به عنوان پل به سیستم تجاری خود برسند. با این حال ، این کار زمانی نمی تواند انجام شود که شما بخواهید کارمندان خود را فقط از طریق اتصال خصوصی به دارایی ها و زیرساخت های آنلاین خود دسترسی داشته باشید زیرا هم دستگاه کارمند شما و هم سیستم تجاری به طور کامل رمزگذاری می شوند.

5- هکرها محل واقعی سرورهای شما را نمی دانند

هکرها فقط وقتی می دانند که مکان سرورهای شما را می شناسند ، می توانند به شبکه تجاری شما حمله کنند یا حمله DDoS را انجام دهند. این مورد برای آنها لازم است تا اهداف دقیق خود را پیدا کنند. به همین دلیل شرکت هایی که هیچ VPN نصب نمی کنند می توانند طعمه ای آسان برای این هکرها باشند زیرا می توانند به راحتی سرورهای خود را پیدا کرده و به آنها حمله کنند..

اما ، با VPN ، این امر نمی تواند انجام شود زیرا مکان واقعی سرور شما برای عموم پنهان است. هکرها محل واقعی آن را نمی دانند زیرا شبکه شما رمزگذاری شده است و اقدامات امنیتی دیگری نیز در آن وجود دارد. بنابراین ، در این روش ، VPN واقعاً می تواند در جلوگیری از هرگونه حمله DDoS و سایر اقدامات هک کردن به شما کمک کند.