بهترین افزونه های VPN و حریم خصوصی که می توانید در مرورگر Chrome نصب کنید

Chrome امروزه محبوب ترین مرورگر جهان ، برای دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه است. این مرورگری است که بیشتر افراد برای مرور روزانه در اینترنت استفاده می کنند. از زمان انتشار این مرورگر و محبوبیت روزافزون سیستم عامل Android ، رشد کروم بسیار زیاد شده است. تعداد زیادی از ویژگی ها بطور منظم در حال اضافه شدن هستند و مرورگر با ثبات تر و سریع تر تبدیل می شود. برخی از ویژگیهای بسیار مهم محافظت از حریم خصوصی در مرورگر وجود دارد ، مانند محافظت از بدافزار ، محافظت از وب سایت مخرب و غیره.


با این حال ، استفاده از مرورگر بدون هیچ VPN و پسوند خصوصی ، از محافظت کامل برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما برخوردار نخواهد بود. خوشبختانه VPN و پسوندهای خصوصی زیادی وجود دارد که می توانید در فروشگاه وب Chrome پیدا کنید. شما فقط باید بهترین ها را برای استفاده در دستگاه خود انتخاب کنید. در اینجا برخی از بهترین پسوندهای VPN و حریم خصوصی است که می توانید همین حالا در مرورگر Chrome نصب کنید:

1. ضد باد

در بین بسیاری از سرویس های حق بیمه VPN که اتصال VPN رایگان ارائه می دهند ، Windscrib یکی از بزرگترین پهنای باند در هر ماه است. علاوه بر این ، سرویس رایگان دارای کیفیتی است که با خدمات برتر با تفاوت فقط در محدوده پهنای باند و گزینه های سرور در همان کیفیت قرار دارد. حق بیمه یک نامحدود است در حالی که نسخه رایگان به 10 گیگابایت در هر ماه محدود است.

کیفیت سرعت و پایداری اتصال VPN آن از درجه یک است. بنابراین به شما توصیه می شود این افزونه را در مرورگر Chrome خود نصب کنید تا بتوانید به راحتی مرور خود را سریعاً به یک مرور خصوصی تغییر دهید. بهتر ، می توانید با استفاده از این برنامه افزودنی Chrome ، در برنامه حق بیمه مشترک شوید تا مزایای کامل حریم شخصی آنلاین را بدست آورید.

2. مبدا uBlock

uBlock Origin یک افزونه تبلیغاتی است که جهان را با طوفان روبرو می کند و محبوبیت بیشتری پیدا می کند و بیشتر و بیشتر مردم این افزونه را در مرورگر خود نصب می کنند. در حقیقت ، تغییراتی وجود دارد که از نظر پسوند تبلیغی ارجح برای استفاده ، اتفاق می افتد.

AdBlock Plus در گذشته محبوب بود ، اما این افزونه ویژگی های بیشتری را بسته بندی می کند و از کاربران در برابر تبلیغات مخرب در اینترنت محافظت کامل می کند. بعلاوه ، استفاده و پیکربندی آن بسیار ساده است ، و به شما امکان کنترل نهایی تبلیغاتی را که می خواهید نشان دهید یا وب سایت هایی که می خواهید فیلتر کنید ، داده اید. اگر بخواهید اینترنت را ایمن و خصوصی مرور کنید ، قطعاً پسوند ضروری در مرورگر Chrome شماست.

3. نشانگر حریم خصوصی

این آزار دهنده است که بدانید بیشتر وب سایتهایی که امروز بازدید می کنید از شما جاسوسی می کنند. آنها می خواهند هرچه بیشتر داده ها را از بازدید کنندگان خود جمع آوری کنند تا بیشتر در دستور کار خود قرار بگیرند. معمولاً آنها برای دستیابی به درآمد بیشتر از تبلیغات خود این کار را انجام می دهند.

اما ، برخی از وب سایت های بد در آنجا ممکن است فراتر از این روند. آنها ممکن است بخواهند داده های شما را به منظور فروش آن به اشخاص ثالث جمع آوری کنند. این وب سایت ها بدون اطلاع کاربران از آن ، حریم خصوصی کاربر را نقض می کنند. Privacy Badger پسوندی است که به شما کمک می کند تا تبلیغات مخرب را خاموش کنید و جاسوسی را از وب سایت هایی که بازدید می کنید خاموش کنید. با این برنامه افزودنی ، وب سایت هایی که بازدید می کنید نمی توانند بر رفتارهای آنلاین شما به خاطر مزایای خود نظارت کنند.

4. وب سایت سازی

به یاد داشته باشید که همه وب سایتهایی که بازدید می کنید برای امنیت آنلاین شما مناسب نیستند. هزاران وب سایت وجود دارد که مخرب هستند و این وب سایت ها کاملاً محبوب هستند. بنابراین ، ممکن است شما از این محبوبیت که فکر می کنید بازدید از این وب سایت ها ایمن است ، گول بزنید. اما ، در واقعیت ، بازدید از این سایت ها به هیچ وجه امن نیست. نمونه این سایتها شامل وب سایتهایی است که بارگیری غیرقانونی ، پخش غیرقانونی ، به اشتراک گذاری غیرقانونی فایل ، مواد مبهم ، نرم افزار رایگان و غیره را ارائه می دهند. بسیاری از وب سایت هایی که با زیر دامنه های یک بستر وب محبوب مانند Blogger و WordPress ایجاد می شوند نیز می توانند برای شما خطرناک باشند. اغلب آنها شما را مجبور می کنند نرم افزارهای بدی نصب کنید که به سیستم شما آسیب برساند یا ویروس ها و بدافزارها را روی آن نصب کنید.

Webutation افزونه ای برای Chrome است که می توانید از آن برای بررسی اعتبار هر وب سایتی که بازدید می کنید استفاده کنید. بنابراین ، قبل از وارد کردن اطلاعات شخصی خود در آنجا ، می توانید با استفاده از این برنامه افزودنی ، اعتبار وب سایت را به سادگی بررسی کنید و بدانید که آیا انجام این کار بی خطر است یا خیر..

5. LastPass

رعایت رمزهای عبور برای شما مهم است ، به ویژه اگر به طور مرتب از خدمات مختلف آنلاین استفاده می کنید. حتی اگر از رمزهای عبور مختلف و پیچیده ای برای آن سرویس های آنلاین استفاده می کنید ، رمزهای عبور خود را نیز در مکانی امن ذخیره کنید. به این روش همیشه می توانید مطمئن باشید که می توانید بدون هیچ مشکلی تمام رمزهای عبور خود را پیگیری کنید.

LastPass یک نرم افزار مدیر رمز عبور است که به عنوان پسوند Chrome در دسترس است و به شما امکان می دهد رمزهای عبور خود را در یک مکان امن و خصوصی ذخیره و مدیریت کنید. همچنین به شما کمک می کند تا کلمات عبور خود را در سرویس های مختلف آنلاین به طور خودکار پر کنید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که از آن خدمات قانونی و بی خطر است. برای شما توصیه می شود که در Chrome نصب کنید تا در حین مرور اینترنت از هرگونه وب سایت فیشینگ یا هکری (سرقت رمز عبور) محافظت کنید.