چرا دولت فعالیت آنلاین شما را نظارت می کند و چگونه VPN می تواند به جلوگیری از آن کمک کند

برای شهروندان متوسط ​​، آنها دولت را به عنوان چیزی نگاه می دارند که از آنها محافظت می کند ، و حتی اگر بدانند که دولت فعالیت آنها را نظارت می کند ، تا زمانی که هیچ کار بدی انجام ندهند ، با این وضعیت خوب خواهند بود. بنابراین ، آنها یک شهروند خوب خواهند بود و از هر قاعده دولتی پیروی می کنند ، حتی اگر به نظر می رسد بعضی مواقع غیر منطقی است. به عنوان مثال ، برخی از دولت های خارج از کشور به دلیل ترس از اینکه کاربران بتوانند اطلاعاتی را دریافت کنند که ممکن است با تبلیغات دولت مغایر باشد ، دسترسی به اینترنت را محدود می کنند..


امروزه بسیاری از دولت ها در تلاشند تا با نظارت بر فعالیت آنلاین ، عادات مرور ، عبارات جستجوی انواع موتورهای جستجو ، نحوه برقراری ارتباط در رسانه های اجتماعی و غیره ، هرچه بیشتر شهروندان اطلاعات کسب کنند. دلایل زیادی وجود دارد که دولت فعالیت آنلاین شهروندان خود را محدود می کند ، و مهم است که شما در مورد آن بدانید. همچنین مهم است که کارکرد اصلی VPN اعطای حاکمیت به کاربران خود با بازپس گیری امنیت اولیه و حریم خصوصی آنلاین آنها باشد. در اینجا چند دلیل وجود دارد که دولت نظارت بر فعالیت آنلاین شما و اینکه چگونه VPN می تواند به جلوگیری از آن کمک کند ، آورده شده است:

1. برای حفظ ثبات امنیت ملی آنها

در بیشتر مواقع ، دولت باید به خاطر حفظ ثبات امنیت ملی خود ، روشی را پیاده سازی کند که این امکان را برای آنها فراهم کند تا شهروندان خود را تحت نظر داشته باشند. امنیت ملی مهمترین جنبه ای است که کشور خود را برای بهترین ها در اختیار همه افراد ذینفع قرار می دهد. با این حال ، با این هدف بسیاری از مشکلات به وجود می آید ، زیرا آنها باید هر از گاهی به حریم شخصی کاربران حمله کنند ، که همه مردم موافق نیستند.

با استفاده از VPN ، همیشه می توانید حریم شخصی و امنیت آنلاین خود را پس بگیرید. با رمزگذاری ترافیک اینترنت شما ، دولت قادر به نظارت بر آنچه انجام می دهید نیست ، زیرا هر انتقال داده با چندین لایه رمزگذاری رمزگذاری می شود ، که شکستن آن دشوار است.

2. برای شناسایی تهدیدهای احتمالی در امنیت ملی آنها

هنوز هم در مورد امنیت ملی ، دولت سعی خواهد کرد شهروندان خود را به منظور شناسایی تهدیدات احتمالی که ممکن است بی ثباتی در امنیت ملی آنها باشد شناسایی کند. اگرچه به نظر می رسد این هدف نجیب است ، همه شهروندان را در همان مکان قرار می دهد و هرکدام را تهدیدهای احتمالی برای کشور خود می داند. شاید خوب باشد اگر دولت فقط فعالیت آنلاین افراد بد را رصد کند ، اما در واقعیت همه شهروندان به اندازه بالقوه خطرناک تلقی می شوند.

به همین دلیل خدمات VPN سعی در بازگرداندن آزادی اینترنت و بازگرداندن به کاربران از حقوق اساسی خود در فعالیت آنلاین خود دارند. کاربران می توانند با پوشاندن آدرس IP خود و گشتن ناشناس خود ، از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرند و اینترنت را آزادانه کشف کنند.

3. برای حفظ اقتدار آنها

برخی کشورها دارای یک دولت سختگیرانه هستند که شهروندان خود را ملزم به پیروی از هر قانون خود می کند. کسی که سعی در شورش و ابراز مخالفت خود دارد ، فوراً گرفتار و بازداشت خواهد شد. برای این دولت ها ، کنترل کامل بر ترافیک اینترنت در کشورشان برای حفظ امنیت آنها بسیار مهم است. بدون مقررات محدودکننده ، آنها می ترسند که شهروندان از دولت خودشان و از این رو کشور خودشان سرپیچی کنند.

اتصال VPN می تواند با اختصاص آدرس IP جدید شما به کشورهایی که اصلاً قانون محدودیت اینترنت ندارند ، از این محدودیتها دور شوید. به این ترتیب ، شما نیازی به ترس نیستید که دولت فعالیت آنلاین شما را تحت نظر داشته باشد ، زیرا در حال مرور اینترنت با آدرس IP هستید که متعلق به سایر کشورها است.

4. برای جلوگیری از فعالیت های مختلف غیرقانونی آنلاین

به عنوان مثال ، به اشتراک گذاشتن پرونده های غیرقانونی یکی از فعالیت های غیرقانونی بسیاری است که دولت سعی خواهد کرد از پیشگیری در کشور خود جلوگیری کند. با توجه به ماهیت اینترنت ، با مناطق کم مرزی و پتانسیل های نامحدود ، اشتراک پرونده های غیرقانونی شایع شده است و حتی افراد معمولی نیز در جلسات آنلاین خود اقدام به انجام این فعالیت های غیرقانونی می کنند. به همین دلیل دولت می خواهد بر روی هر شهروند نظارت داشته باشد تا بتواند از وقوع این امر جلوگیری کند.

از طرف دیگر ، VPN فعالیت غیرقانونی آنلاین را تشویق نمی کند ، اما به کاربران این حق را می دهند که چیزهای مختلفی را که اینترنت ارائه می دهد کشف کنند. به این ترتیب ، کاربران می توانند نمایش هایی را مشاهده کنند که فقط در کشورهای دیگر بدون استفاده از دزدی دریایی در دسترس هستند ، به عنوان مثال. آنها همچنین می توانند هزینه های اشتراک را که فقط در سایر کشورها ارائه می شود پرداخت کنند بدون اینکه در آنجا زندگی کنند. اتصال VPN می تواند با دور زدن محدودیت منطقه در اینترنت این کار را انجام دهد.

5- بهتر دانستن درباره هر شهروند

با دانستن هرچه بیشتر شهروندان ، این بدان معناست که دولت می خواهد اطلاعات دقیق در مورد موضوعات خود را به بهترین وجه ممکن بداند. آنها می خواهند عادات مرور خود را بدانند ، امروز چه کاری انجام می دهند آنلاین ، مکانشان امروز ، چگونگی برقراری ارتباط با دیگران ، امروز چه محصولاتی را می خرند و غیره. به عنوان یک شهروند خوب ، اگر دولت شما برخی از داده های مهم را از شما درخواست کند ، مشکلی ندارد. اما ، اگر آنها بدون اجازه شما داده های حساس را از شما درخواست می کنند ، یا از یک روش نظارت آنلاین استفاده می کنند که حقوق اصلی حفظ حریم خصوصی شما را زیر پا می گذارد ، برای شما غیر منطقی خواهد بود که به آنها اجازه دهید این کار را انجام دهند.

به همین دلیل VPN مهم است ، زیرا می تواند فعالیت مرور شما را به صورت خصوصی حفظ کند ، مهم نیست از چه دستگاه هایی استفاده کنید. این کلیه ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، و انتقال داده را به دور از دولت و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما مخفی می کند.

این دلایلی است که دولت بر فعالیت آنلاین شما نظارت می کند و چگونه VPN می تواند به جلوگیری از آن کمک کند. اگر دولت تلاش می کند بدون اجازه شما داده های مهم را از شما بگیرد و با شکستن امنیت اولیه و حریم خصوصی آنلاین شما ، پس شما این حق را دارید که از انجام آنها جلوگیری کنید. به همین دلیل لازم است VPN برای محافظت از نظارت غیرمجاز از اشخاص ثالث مختلف ، از جمله دولت ، محافظت شود.