چگونه پنهان کردن مکان واقعی شما با VPN ، از امنیت و حفظ حریم شخصی آنلاین شما سود خواهد برد

نکته خوب در مورد VPN این است که می تواند هر وقت بخواهید حریم شخصی و ناشناس بودن کامل را به شما ارائه دهیم. اگر می خواهید ناشناس آنلاین باشید ، به سادگی اتصال خصوصی مجازی را روشن می کنید. اگر این کار را نکنید ، می توانید بلافاصله آن را خاموش کنید و به طور عادی اینترنت را مرور می کنید. یکی از ویژگی های اتصال VPN این است که می تواند با پوشاندن آدرس IP و DNS خود ، مکان واقعی شما را مخفی کند. به این ترتیب ، می توانید اینترنت را گویا از جایی دیگر جستجو کنید ، که باعث می شود هر ردیاب شخص ثالث برای یافتن شما یا نظارت بر فعالیت شما مشکلی ایجاد کند..


با اتصال مجازی خصوصی ، فعالیت آنلاین خود را ایمن و خصوصی نگه دارید. در اینجا نحوه مخفی کردن مکان واقعی شما با VPN به منافع امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما ارائه می شود:

1. اشخاص ثالث غیرقانونی نمی توانند موقعیت واقعی شما را تعیین کنند

این برای حفظ حریم خصوصی آنلاین شما بسیار مهم است. هنگامی که اینترنت را مرور می کنید ، احتمال وجود دارد که برخی از اشخاص ثالث برای اهداف مختلف سعی در یافتن موقعیت مکانی شما کنند. با این حال ، اشخاص ثالث بی پروا ممکن است بخواهند موقعیت مکانی شما را برای اهداف بدی مانند سرقت هویت واقعی شما ردیابی کنند. بنابراین ، هنگامی که از VPN استفاده می کنید و موقعیت مکانی واقعی خود را پنهان می کنید ، می توانید هویت واقعی خود را از هر شخص ثالثی بی پروا که ممکن است بخواهند آن را سرقت کنید ، ایمن نگه دارد..

2. فقط برنامه های تأیید شده می توانند به ویژگی GPS شما دسترسی پیدا کنند

هنگام استفاده از اتصال معمولی در دستگاه تلفن همراه خود ، به برنامه های مختلفی که روی دستگاه شما نصب شده است ، می توانید به ویژگی GPS و مکان واقعی دسترسی پیدا کنید. اگر بعضی از برنامه ها از موقعیت واقعی شما برای مقاصد بد استفاده می کنند ، مانند نظارت بر عادت آنلاین یا حتی فعالیت های واقعی شما ، می تواند مشکل ساز باشد. بنابراین ، هنگام استفاده از VPN ، می توانید مکان واقعی خود را خاموش کنید و از ویژگی GPS فقط برای برنامه هایی که به آنها اعتماد دارید استفاده کنید ، مانند برنامه های ناوبری.

3. از ظهور تبلیغات مخرب جلوگیری کنید

نه تنها VPN شما را از هر شخص ثالثی بی پروا که سعی در جاسوسی از فعالیت روزمره شما دارند- چه از طریق اینترنت و چه آفلاین – با کمک ویژگی GPS محافظت می کند ، بلکه از ظهور تبلیغات مخرب جلوگیری می کند. به طور خاص برای شما کارگردانی شده است. بعضی اوقات ، برنامه ها ، نرم افزارها یا وب سایتهایی وجود دارند که سعی دارند بر اساس داده های مکان شما ، تبلیغات مخرب را بر روی دستگاه شما نصب کنند. با مخفی کردن مکان واقعی خود با استفاده از VPN ، می توانید از وقوع این امر جلوگیری کنید و مرور خود را تا حد ممکن خصوصی نگه دارید.

4- اشخاص ثالث بی پروا نمی توانند از فعالیت آنلاین شما جاسوسی کنند

دولت ، اشخاص ثالث بی پروا ، متجاوزان یا حتی مجرمان واقعی می توانند به راحتی از آنچه روزانه انجام می دهید جاسوسی کنند. به سادگی با مشاهده حرکت موقعیت مکانی شما ، آنها می توانند از فعالیت های شما جاسوسی کنند ، شخصیت شما را نمایان کنند ، اطلاعات خود را پروفایل کنند و غیره. در پایان ، شما دیگر احساس امنیت نخواهید کرد زیرا احساس می کنید با هر حرکتی که انجام می دهید تماشا می شوید. این که آیا امروز به خرید در فروشگاه های محلی بروید ، به بانک بروید ، در خانه بمانید و هر فعالیت دیگری را انجام دهید ، می توانید فقط با مخفی کردن مکان واقعی خود با استفاده از اتصال VPN ، آن را برای خودتان خصوصی نگه دارید..

5. فعالیت آنلاین خود را هر زمان که می خواهید خصوصی نگه دارید

پنهان کردن مکان واقعی شما با استفاده از اتصال خصوصی اطمینان حاصل خواهد کرد که هویت واقعی شما ، مکان و سایر اطلاعات شخصی شما از کسی غیر از شما مخفی می ماند. هیچ کس نمی تواند از فعالیت های آنلاین شما جاسوسی کند ، مکانهایی را که بازدید کرده اید مشاهده کنید و هویت خود را سرقت کنید. از آنجا که اتصال VPN آدرس IP شما را مخفی نگه می دارد و آن را با یک آدرس IP خصوصی ماسک می کند ، می توانید از دستگاه های خود در برابر هرگونه تلاش برای هک کردن برخی از مجرمان سایبر محافظت کنید. از همه بهتر انعطاف پذیر است. برخی از خدمات VPN حتی ممکن است ویژگی را برای فعال کردن سیستم GPS برای برنامه های قابل اعتماد در حالی که اتصال شما به صورت خصوصی حفظ می شود ارائه دهند.

اینگونه است که مخفی کردن مکان واقعی شما با VPN به نفع امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما خواهد بود. نه تنها می توانید مکان واقعی خود را با VPN مخفی کنید بلکه می تواند به شما کمک کند فعالیت آنلاین خود را خصوصی و ناشناس نگه دارید. همراه با برنامه های ضد ویروس و ضد بدافزارهای خوب ، می توانید مطمئن باشید که دستگاه ، سیستم و اتصال شبکه شما از هرگونه مزاحمان و جاسوسی عاری نخواهد بود..