چگونه VPN می تواند ارتباطات آنلاین شما را با رمزگذاری نهایی به پایان برساند

اینترنت امروز برای موارد مختلف استفاده می شود ، محدود به مرور وب نیست. نرم افزارهای زیادی در اینترنت وجود دارد ، چه این نرم افزاری باشد که می توانید بر روی دسک تاپ ، برنامه های موبایل یا نرم افزار مبتنی بر وب نصب کنید که برای سهولت در برقراری ارتباط شما استفاده می شود. شما می توانید از نرم افزارها یا برنامه های متنوعی برای تماس با دوستان یا خانواده خود ، ارسال پیام های فوری یا حتی شروع تماس های ویدیویی استفاده کنید. مشکلی که در مورد این نوع ارتباط وجود دارد این است که آیا این نرم افزار روش رمزگذاری خاص خود را دارد یا خیر ، برخی از اشخاص ثالث می توانند بر استفاده از نرم افزار شما نظارت داشته و به مکالمه شما گوش دهند. این امر به ویژه در صورتی که اتصال اینترنتی محافظت نشده داشته باشید صادق است.


برای شما مهم است که از شروع هرگونه ارتباط آنلاین در اماکن عمومی با شبکه های WiFi محافظت نشده جلوگیری کنید ، زیرا ممکن است مکالمات شما توسط هکرها ردیابی شوند و اگر این یک مکالمه خصوصی است ، بد برای شما بد خواهد بود که اجازه دهید آن هکرها ضبط مکالمه را سرقت کنند. . به همین دلیل لازم است VPN برای برقراری امنیت و حفاظت حتی بیشتر در ارتباطات آنلاین شما فراهم شود. در اینجا راه هایی که VPN می تواند ارتباط آنلاین شما را با رمزگذاری نهایی به پایان برساند ، آورده شده است:

1. VPN داده های مکالمه شما را از هکرها پنهان می کند

امروزه هکرها برای به سرقت بردن اطلاعات حساس از قربانیان خود ، هرگونه سوء استفاده ای را که می توانند پیدا کنند ، امتحان می کنند. یکی از رایج ترین سوء استفاده ها سرقت مکالمه آنلاین شما از برنامه های مختلف است. اگر اتصال خود را در حین مکالمه خود تضمین نکنید ، مانند تماس با دوستانتان یا ارسال متن ، آنگاه داده های مکالمه توسط هکرها به سرقت می رود. برخی از برنامه ها یا نرم افزار ها از مکالمه آنلاین کاربران خود محافظت بسیار کمی دارند ، به طوری که در صورت عدم توجه به نحوه استفاده از نرم افزار ، می توان به راحتی در اختیار شخص ثالث فاش کرد. VPN تمام داده های مکالمه شما را از هکرها پنهان می کند.

2. VPN مانع نظارت اشخاص ثالث بر ارتباط شما می شود

چند مکالمه پنهانی توسط هکرها در چند سال گذشته فاش می شود؟ پاسخ بسیاری از آنها است ، از مقامات دولتی گرفته تا کاربران معمولی. هکرها می توانند کارهای زیادی انجام دهند تا به اتصال به شبکه شما نفوذ کنند و به هر مکالمه ای که آنلاین دارید گوش دهند. این که آیا شما به همکاران خود ایمیل ارسال می کنید ، با والدین خود تماس ویدیویی می گیرید ، یا به معشوق خود پیامک ارسال می کنید ، برای هکرها یا هر شخص ثالث علاقه مند برای نظارت بر ارتباط شما بسیار ساده است. نقش VPN این است که اجازه ندهد این شخص ثالث بتوانند ارتباط شما را تحت نظر داشته باشند و اجازه ندهند که بتوانند به اتصال شبکه شما نفوذ کنند..

3. ارتباط شما بین شما و شخصی که با او ارتباط دارید خصوصی است

VPN رمزگذاری نهایی را برای شما فراهم می کند که شما باید همیشه از خط ارتباطی خود ایمن باشید استفاده می کند. برای مکالمات مهم و حساس ، این مهم است تا اطمینان حاصل شود که ارتباطات شما فقط توسط شما و شخصی که با آنها ارتباط برقرار می کنید قابل گوش یا نظارت است. به هیچ کس دیگر اجازه داده نمی شود بدون اجازه شما به ارتباط شما گوش دهد. متأسفانه ، هنوز بسیاری از برنامه های ارتباطات IM یا ارتباطات وجود دارد که رمزگذاری بومی را برای کاربران خود ارائه نمی دهند. بنابراین ، تنها گزینه برای استفاده ایمن از آن برنامه ها ، استفاده از VPN در ارتباطات آنلاین شما است.

4. VPN از ردیابی موقعیت مکانی شما جلوگیری می کند

اگر در حال برقراری ارتباط با یک دستگاه تلفن همراه هستید که GPS نصب کرده است ، به طور خودکار سیگنال GPS خود را پخش می کنید تا تعیین موقعیت فعلی شما برای شما یا دیگران راحت تر شود. نکته بد این سیستم این است که هکرها و افراد بد دیگر می توانند بر اساس آدرس IP ، GPS ، شبکه WiFi و سایر عوامل به راحتی مکان شما را ردیابی کنند. بنابراین ، اگر با کسی به صورت آنلاین ارتباط برقرار می کنید ، یک هکر ماهر بسیار ساده است که بتواند به اتصال شما ارتباط برقرار کند و موقعیت مکانی شما را پیدا کند. با یک VPN ، در ارتباطات آنلاین خود خصوصی خواهید ماند. هیچ کس نمی تواند موقعیت مکانی شما را ردیابی کند ، زیرا شما با استفاده از سرورهایی که در مکان های دیگر یا حتی در کشورهای دیگر قرار دارید به اینترنت وصل شوید.

5- VPN بطور خودکار رمزگذاری ارتباطات آنلاین شما را رمزگذاری می کند

VPN ابزاری برای محافظت از امنیت و حفظ حریم شخصی شما به صورت آنلاین است و بنابراین ، در صورت استفاده از VPN در کلیه فعالیت های آنلاین خود ، به صورت آنلاین ایمن تر خواهید بود. از آنجا که هنوز بسیاری از نرم افزارها و برنامه ها وجود دارند که رمزگذاری بومی را بین دستگاه های کاربر خود اعمال نمی کنند ، استفاده از آن برنامه ها برای ارتباط آنلاین با دیگران ، برای شما خطرناک است. این امر به ویژه در صورت استفاده از شبکه های محافظت نشده در اماکن عمومی بسیار مهم است. با یک VPN ، دیگر لازم نیست نگران حریم شخصی خود بصورت آنلاین باشید. ارتباط شما همیشه بدون در نظر گرفتن نرم افزار یا برنامه ای که استفاده می کنید بی خطر خواهد بود ، زیرا اتصال خصوصی به طور خودکار اتصال غیر رمزنگاری شده شما را رمزگذاری می کند. بنابراین ، تمام ارتباطات با استفاده از VPN رمزگذاری و ایمن می شوند.

این روش هایی است که VPN می تواند ارتباط آنلاین شما را با رمزگذاری نهایی به پایان برساند. وقتی با دیگران به صورت آنلاین ارتباط برقرار می کنید ، از مکالمه ای که با افراد دیگر می کنید آگاه باشید. اگر حاوی داده های حساس است ، حتما از ارتباطات آنلاین خود با VPN محافظت کنید ، تا رمزگذاری شود و همیشه برای شما امن باشد..