تغییر سرور در VPN چیست؟ چرا مهم است؟

سوئیچینگ سرور از ویژگی هایی است که امروزه اغلب در بیشتر سرویس های VPN موجود در بازار گنجانده شده است. این ویژگی به شما امکان می دهد با توجه به موقعیت مکانی در هر کشور ، به سرورهای مختلف در شبکه خصوصی تغییر دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از یک سرور خصوصی که در ایالات متحده قرار دارد استفاده کنید ، می توانید به سادگی مکان ایالات متحده را انتخاب کنید و اتصال شما فوراً به سرور ایالات متحده هدایت می شود. همچنین وقتی می خواهید در کشورهای مختلف به سرورهای مختلف تغییر دهید ، یکسان است.


وجود ویژگی سوئیچینگ سرور باعث می شود تا کاربران بتوانند هر وقت بخواهند از آن استفاده کنند ، سرورهایی را که می خواهند از آنها استفاده کنند ، انتخاب کنند. بدون این ویژگی به شما سرورهای تصادفی و بدون امکان انتخاب مکانی که می خواهید اختصاص داده می شود. برای بسیاری از سرویس های رایگان VPN در خارج ، معمول است که یک ویژگی سوئیچینگ سرور محدود داشته باشید که به شما این آزادی را نمی دهد که سرورهای خصوصی را در هر زمان معین از آنها استفاده کنید.. در اینجا مواردی وجود دارد که شما باید در مورد سوئیچینگ سرور و اینکه چرا برای شما مهم است بدانید:

1. همه خدمات VPN ویژگی تغییر نامحدود سرور را ارائه نمی دهند

در حالی که بیشتر خدمات VPN به طور کلی ویژگی سوئیچینگ سرور را ارائه می دهند ، به این معنی نیست که همه آنها به شما امکان می دهند هر بار که بخواهید به سرورهای مختلف بروید. بله ، برخی از خدمات VPN ممکن است کاربران خود را از انتقال به سرورهای مختلف در یک دوره خاص محدود کند. به عنوان مثال ، برخی خدمات VPN وجود دارد که فقط به شما امکان می دهند بیش از 10 بار در ماه مکان های مختلفی را تغییر دهید. به عبارت دیگر ، هنگامی که در یک ماه معین به مکان دهم بروید ، تا یک ماه آینده ، هنگامی که سهمیه تغییر دهنده سرور شما دوباره پر شود ، از آن سرور خصوصی استفاده می کنید. بنابراین ، برای شما مهم است که اطمینان حاصل کنید که از خدمات VPN استفاده می کنید که امکان تغییر نامحدود سرور را فراهم می کند.

2. تغییر سرور می تواند به شما در دستیابی به مناطق مختلف کمک کند

از آنجا که مناطق مختلف انواع مختلفی از محتوا یا سرگرمی را که به آنها دسترسی دارید ارائه می دهند ، به ویژگی سوئیچینگ نامحدود سرور نیاز خواهید داشت تا بتوانید از این مناطق از مناطق مختلف لذت ببرید. به عنوان مثال ، در حالی که مناطق ایالات متحده ممکن است اکثر سرگرمی هایی را که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید ، ارائه دهید ، ممکن است با استفاده از سرور خصوصی ایالات متحده نتوانید به محتوای قفل شده در منطقه آلمان دسترسی داشته باشید. برای اینکه بتوانید به محتوایی که فقط در آلمان موجود است دسترسی داشته باشید باید به سرور آلمان تغییر دهید. به همین دلیل تعویض سرور مهم است.

3. آنطور که می خواهید آزادی در اینترنت را فراهم می کند

در حالی که فرض اصلی خدمات VPN معمولاً این است که به شما امکان می دهد از هر نوع محدودیت اینترنت دور بزنید ، در صورتی که ویژگی سوئیچینگ سرور را در VPN خود نداشته باشید کاملاً مناسب نیست. این امر به این دلیل است که برای دور زدن هرگونه محدودیت ، به ویژه محدودیت های منطقه ، باید بتوانید از سرورهای متعلق به کشوری که دارای آن منطقه حفاظت شده است ، به اینترنت دسترسی پیدا کنید. همانطور که قبلاً گفته شد ، اگر می خواهید به محتواهایی دسترسی داشته باشید که فقط در آلمان موجود است ، نمی توانید از سرورهای ایالات متحده استفاده کنید. بنابراین ، حتی اگر از یک سرور خصوصی استفاده می کنید ، به این معنی نیست که می توانید بدون استفاده از ویژگی تغییر سرور ، به هر مطلبی که می خواهید دسترسی پیدا کنید.

4. هر موقعیت مکانی سرور مزایای خاص خود را ارائه می دهد

در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان معتبر VPN حداقل 30 سرور ارائه می دهند که در کشورهای مختلف قرار دارند ، اما باید بدانید که به دلایلی خاص است. چرا آن سرویس های VPN فقط یک سرور خصوصی متمرکز که در یک کشور خاص مانند ایالات متحده قرار دارد ، به شما ارائه نمی دهند؟ پاسخ این است که به این دلیل است که هر مکان سرور مزایای خاص خود را ارائه می دهد. هر کشور محتوای یا وب سایت های خاص خود را دارد که فقط برای شهروندان آن کشور در دسترس است. به همین دلیل است که کاربران باید از سرورهای متناسب با محتوا یا وب سایت مورد نظر خود استفاده کنند. به عبارت دیگر ، اگر می خواهید به محتوای ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، باید از سرورهای ایالات متحده استفاده کنید. اگر می خواهید به محتوای UK دسترسی داشته باشید ، باید از سرورهای UK استفاده کنید.

5. سرورهای بیشتر موجود ، بهتر

با توجه به اهمیت سوئیچ سرورها در این امکان که شما می توانید آزادانه بین سرورهای مختلف جابجایی کنید تا بتوانید به انواع مختلفی از محتوا دسترسی داشته باشید ، می توان گفت هرچه سرورهای VPN بیشتری که یک سرویس VPN ارائه می دهد ، برای کاربران بهتر باشد. دلیل این امر این است که کاربران سرور بیشتری برای انتخاب دارند و حتی می توانند از راه دورترین وب سایتهایی که فقط در برخی کشورها در دسترس هستند دسترسی داشته باشند. بنابراین ، در دسترس بودن سرور نیز یکی دیگر از ویژگی هایی است که هنگام انتخاب سرویس VPN باید به آن توجه کنید. برخی از ارائه دهندگان VPN وجود دارند که 100+ مکان در اختیار شما قرار می دهند و مطمئناً بهتر از سرویس های VPN است که فقط 30+ مکان ارائه می دهند.

این مواردی است که شما باید در مورد تغییر سرور در VPN بدانید و چرا این برای شما مهم است. بنابراین ، برای به دست آوردن حداکثر استفاده از سرمایه گذاری خود ، بهتر است سرویس VPN را انتخاب کنید که ویژگی های سوئیچینگ نامحدود سرور را ارائه می دهد ، و همچنین مکان های بیشتری را انتخاب کنید..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map