چرا توصیه می شود VPN خود را همیشه نگه دارید

امروزه ، هنگامی که همه چیز در ابر ذخیره می شود ، حفظ امنیت دارایی های دیجیتال خود برای همه مهمتر می شود. خواه این عکس خصوصی ، اسناد مهم ، گذرواژه‌های حساب ، داده‌های تجاری یا هر دارایی دیجیتالی دیگری باشد ، باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز با رمزگذاری امنیتی قوی محافظت شده است. اگرچه ممکن است کمی پارانوئید به نظر برسد ، برای شما مهم است که همیشه اتصال اینترنت خود را از هرگونه حمله هکرها ایمن کنید. دلیل این امر این است که قبلاً موارد جرایم سایبری بی شماری وجود دارد ، در حالی که هکرها موفق به سرقت اطلاعات خصوصی مختلف از سراسر جهان می شوند.


ممکن است قبلاً در مورد نشت داده ها که میلیون ها کاربر را تحت تأثیر قرار داده است ، شنیده باشید ، به دلیل آسیب پذیری های امنیتی برخی از شرکت ها که توسط هکرها مورد حمله قرار می گیرند. برای جلوگیری از مشکل مشابه ، مهم است که از انتقال داده های آنلاین خود در تمام مدت ایمن باشید. بهترین روش برای این کار با روشن کردن VPN شما در تمام طول روز است ، به طوری که همیشه فعال می شود. چرا به انجام این کار نیاز دارید؟ در اینجا دلایلی وجود دارد که به شما توصیه می شود VPN خود را همیشه نگه دارید:

1. هر یک از انتقال داده های شما همیشه رمزگذاری شده است

هنگامی که صحبت از محافظت از داده های خود در cloud می شود ، مهمترین چیزی که باید به دنبال آن باشید ، نحوه انتقال داده های خود بین دستگاه و سرور cloud است. اگر فرایند انتقال داده رمزگذاری نشده باشد ، بنابراین شما در معرض خطر قرار دادن داده های خود به اشخاص ثالثی هستید که ممکن است علاقه به سرقت آن داشته باشند. با استفاده از شبکه خصوصی مجازی ، می توانید انتقال داده خود را در طول فعالیت آنلاین خود رمزگذاری کنید ، به گونه ای که هرگونه اطلاعاتی که به سرور ابر منتقل می کنید از امنیت محافظت شود. مهمتر از همه ، هنگامی که VPN را به طور مداوم به شما اجازه می دهید ، انتقال داده شما بسیار ایمن خواهد شد ، زیرا فرآیند انتقال را همیشه رمزگذاری خواهید کرد ، که برای امنیت و امنیت اطلاعات مهم شما بسیار مناسب است.

2. لازم نیست نگران استفاده از اتصالات نا امن باشید

اگر اتصال VPN خود را روشن و خاموش کنید ، این خطر وجود دارد که فراموش کنید اتصال خصوصی خود را در مکانهایی که باید کاملاً روشن کنید فراموش کنید. در صورت عدم دقت ، این امر منجر به خطر نقض اطلاعات خواهد شد. به عنوان مثال ، اگر هنگام استفاده از شبکه های عمومی با اتصالات نا امن ، فراموش کرده اید که اتصال VPN خود را روشن کنید ، این احتمال بزرگ وجود دارد که اشخاص ثالث مختلف نظارت داشته باشند که شما بصورت آنلاین انجام می دهید. آنها همچنین ممکن است بتوانند کلمات عبور شما را وارد کنند و اطلاعات مهم شما را سرقت کنند. اما ، با وجود VPN همیشه ، اتصال همیشه رمزگذاری می شود ، و دیگر نیازی به نگرانی برای فراموش کردن روشن کردن VPN هنگام اتصال به شبکه های نا امن نیستید.

3. هکرها همیشه در جستجوی قربانیان جدید هستند

در این روز و سن ، هزاران مورد وجود دارد که مردم دسترسی خود را به حساب های رسانه های اجتماعی خود از دست می دهند ، یا افرادی که اطلاعات کارت اعتباری خود را دزدیده و برای معاملات غیرمجاز در برخی از کشورهای دیگر استفاده می کنند. این کار هکرها است و هکرها همواره در تلاشند تا قربانیان جدیدی پیدا کنند که خودشان سود ببرند. تا زمانی که مجرمان سایبری در همه جا کمین می کنند احتمال آسیب پذیری های امنیتی وجود دارد ، بهتر است شما همیشه اتصال VPN خود را روشن کنید. به این ترتیب ، تمام اطلاعات شما در فعالیت آنلاین شما همیشه امن است ، و هکرها نمی توانند ارتباط شما را نقض کنند زیرا به شدت رمزگذاری شده است.

4- هر خط ارتباطی که باقی می ماند تا خصوصی باشد

باز هم ، نه تنها دزدیدن گذرواژه‌ها و سایر اطلاعات حساس برای اهداف خاص خود ، معمولاً هکرها از ارتباطات خصوصی شما برای حمله به شهرت شما در چشم مردم استفاده خواهند کرد. آیا مواردی را که بسیاری از عکسهای خصوصی افراد مشهور به صورت آنلاین در معرض دید عموم قرار می گیرند ، و همچنین مکالمات خصوصی آنها ، به خاطر دارید؟ اینگونه است که مجرمان سایبری سعی می کنند کسی را بدنام کنند و تصویر منفی را بر روی هر کسی قرار دهند. با روشن کردن VPN همیشه ، می توانید از وقوع چنین حادثه ای جلوگیری کنید ، زیرا می توانید هر خط ارتباطی را که در اختیار دارید ایمن کنید ، به طوری که برای شما خصوصی باقی بماند.

5- خطری برای آدرس IP یا اطلاعات نشتی وجود ندارد

روشن و خاموش کردن VPN ممکن است خطر آدرس IP یا نشت داده ها را برای شما به وجود آورد ، زیرا افراد بد سعی در پیدا کردن ضعف در امنیت سیستم شما دارند. با استفاده از این الگوی ، هکرها می توانند هنگام خاموش کردن VPN به راحتی به سیستم شما حمله کنند ، زیرا انجام این کار برای آنها راحت تر است. آنها می توانند زمانی که VPN شما فعال نیست ، پیدا کنند تا بتوانند در زمانی که امنیت شما در ضعیف ترین باشد ، به اتصال به شبکه شما نفوذ کنند. در نتیجه ، ممکن است آدرس IP واقعی شما فاش شود و اطلاعات شما ممکن است به سرقت بروند. با روشن کردن همیشه VPN ، هیچ خطری برای آدرس IP یا نشت داده ها وجود ندارد ، زیرا به هیچ وجه فرصتی برای هکرها نمی توانید به اتصال به شبکه شما نفوذ کنند..

این دلایلی است که به شما توصیه می شود VPN خود را همیشه نگه دارید. چرا VPN خود را روشن و خاموش کنید در حالی که می توانید هنگامی که VPN خود را در تمام روز روشن می کنید ، یک حفاظت امنیتی مستمر برای سیستم خود ایجاد کنید؟ اگرچه ممکن است کمی پارانوئید به نظر برسد ، بهترین راه برای اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی مداوم برای همه دستگاه های شما ، و همچنین تمام داده های مهم ذخیره شده در ابر است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map