چگونه می توان سرعت اتصال VPN خود را بهبود بخشید و بافر را در روند جریان خود از بین برد

دلیل اصلی بسیاری از افراد از VPN ، به ویژه در کشورهایی که قوانین سختگیرانه اینترنت دارند استفاده می کنند ، در واقع به دلیل حفظ حریم خصوصی یا امنیت اضافه شده در ارتباطشان نیست ، بلکه به خاطر دور زدن محدودیت های دولت است. آنها از VPN استفاده می کنند زیرا می خواهند به وب سایت ها یا محتوای شخص ثالث دسترسی پیدا کنند که به طور عادی نمی توانند با استفاده از اتصال اینترنتی معمولی به آنها دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل آنها از پیوند خصوصی برای دور زدن چنین محدودیت های دولتی یا سانسور استفاده می کنند ، تا بتوانند به هر سایتی که می خواهند دسترسی پیدا کنند.


تعداد زیادی از مردم همچنین از VPN برای پخش فیلم هایی با محدودیت منطقه استفاده می کنند. این بدان معناست که فیلم ها فقط برای برخی از کشورها در دسترس هستند و با استفاده از اتصال معمولی از کشورهایی که مجاز به دیدن آن نیستند ، مشاهده یا پخش نمی شود. با استفاده رایج از VPN مانند این ، بسیاری از افراد خواستار بهترین سرعت اتصال به شبکه خصوصی خود هستند ، زیرا برای راحتی آنها در پخش چنین محتوا بسیار مهم است. اگر اتصال VPN شما برای پخش محتوای خود خیلی سریع نیست ، در اینجا چند نکته برای بهبود سرعت VPN و از بین بردن بافر در روند پخش خود آورده شده است:

1. سعی کنید سرور مورد استفاده خود را تغییر دهید

اکثر مشکلات سرعت اتصال VPN از سرور شما استفاده می کنند. معمولاً اگر سرور با تعداد زیادی از کاربرانی که همزمان از سرور استفاده می کنند ، بیش از حد بارگیری شود ، می تواند به راحتی باعث بروز مشکلات عملکردی از جمله سرعت کند ، عدم افتتاح وب سایت های خاص و غیره شود. بنابراین ، اولین قدم که شما باید انجام دهید این است که سرور مورد استفاده خود را تغییر دهید. بیایید بگوییم که شما اکنون از سرور ایالات متحده استفاده می کنید. سعی کنید سرور را به سرور کانادا ، سرور آلمان یا هر مکان سرور دیگری تغییر دهید. همچنین ایده خوبی است که به سرور نزدیکترین به مکان خود تغییر دهید. این افزایش سرعت قابل توجهی را که شما نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

2. برای اتصال به شبکه سیمی انتخاب کنید

مشکل اتصال به شبکه بی سیم این است که معمولاً به قدرت سیگنال بستگی دارد. بسته به موقعیت مکانی شما ، قدرت سیگنال اتصال WiFi شما تحت تأثیر موارد مختلفی مانند وضعیت آب و هوا ، تداخل بی سیم ، فاصله از نزدیکترین برج و غیره قرار خواهد گرفت. به همین دلیل برای شما بهتر است از اتصال اینترنتی استفاده کنید که از یک شبکه شبکه سیمی مانند اتصال فیبر نوری استفاده می کند. با اتصال سیم کشی ، ارتباط پایدار تری برقرار می کنید و در نتیجه می توانید از کاهش سرعت اتصال VPN خود جلوگیری کنید. هرچه دخالت در اتصال به شبکه شما کمتر باشد ، سرعت شبکه خصوصی شما با ثبات تر خواهد بود.

3. از سرویس VPN استفاده کنید که سرعت اتصال شما را کاهش نمی دهد

خدمات VPN بسیاری وجود دارند که عملکرد کاملی به شما نمی دهند ، و شما باید از استفاده از آن سرویس ها آگاه باشید. اگر به برخی از محدوده ها برسید ، یا اگر از پهنای باند زیادی استفاده می کنید ، برخی از خدمات VPN سرعت اتصال شما را پرتاب می کنند. به همین دلیل استفاده شما از سرویس VPN که استفاده از پهنای باند شما را محدود نمی کند ، برای شما مهم است ، همچنین سرعت اتصال کامل به شما زمان می دهد. معمولاً این سرویس های VPN این ویژگی ها را در صفحه رسمی خود تبلیغ می کنند تا به کاربران اطلاع دهند که سرعت کاملی را برای شبکه خصوصی خود ارائه می دهند. اگر ارائه دهنده سرویس فعلی VPN شما سرعت کندی را به شما نشان می دهد ، احتمالاً این ایده برای شما بهتر است که به یک سرویس دیگر بروید..

4- روتر یا شبکه WiFi را مجدداً راه اندازی کنید

بعضی اوقات ، با راه اندازی مجدد روتر یا شبکه WiFi ، سرعت VPN آهسته شما به راحتی می تواند ثابت شود. این به ویژه در صورتی که مدت طولانی دستگاه خود را مجدداً راه اندازی نکرده اید صادق است. این ایده خوبی است که از روبرو مجدداً روتر یا شبکه اینترنتی خود را ریستارت کنید تا از ثبات اتصال شما اطمینان حاصل شود. روتر یا شبکه WiFi شما سعی می کنید اتصال مجدد دستگاه را هنگام راه اندازی مجدد دستگاه از طریق آن ، دریافت سیگنال بهتر و عملکرد اینترنت بهتر را تازه کنید. پس از انجام این کار ، شما همچنین باید بهترین نرم افزار VPN خود را مجدداً راه اندازی کنید.

5- اطمینان حاصل کنید که نرم افزار آنتی ویروس شما با VPN شما مغایرت ندارد

به عنوان یک نرم افزار امنیتی ، آنتی ویروس شما روش خاص خود را برای محافظت از دستگاه شما در برابر تهدیدات مختلف آنلاین دارد. نرم افزار VPN ، در حالی که هدف مشابهی برای محافظت از امنیت و حفظ حریم خصوصی دستگاه شما دارد ، گاهی با نرم افزار آنتی ویروس در تضاد است. این درگیری معمولاً بر عملکرد اتصال VPN در دستگاه شما تأثیر می گذارد. سعی کنید از اتصال VPN در دستگاه دیگری که هیچ نرم افزار آنتی ویروس وجود ندارد استفاده کنید و ببینید که آیا سرعت بهتری دارد. در این صورت ، ایده خوبی است که با استفاده از نرم افزار VPN خود ، آنتی ویروس خود را به طور موقت خاموش کنید.

اینها نکاتی برای بهبود سرعت اتصال VPN و از بین بردن بافر در روند جریان شماست. با رعایت این نکات ، می توانید فرآیند بافر در محتوای یا جریان رسانه خود را با استفاده از VPN کاهش دهید ، که به نوبه خود باعث بهبود تجربه شما در استفاده از سرویس خواهد شد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map