چگونه مشاغل می توانند با استفاده از VPN از حملات سایبری جلوگیری کنند

امروزه ، کسب و کارها باید در مورد حملات سایبری محتاط تر عمل کنند ، زیرا حتی شرکتهای بزرگی مانند سونی و HBO نیز در زمینه امنیت ابری خود مشکل دارند. اطلاعات آنها هک شد ، و برخی از اطلاعات به افشا شد. البته این نه تنها برای شرکتها یا خود مشاغل بلکه برای مشتریان نیز مضر است. چند سال پیش ، یک هک در شبکه سونی میلیون ها اطلاعات حساس کارت اعتباری را در معرض خطر قرار داد ، و این شرکت نیاز دارد تا با در نظر گرفتن شبکه به مدت طولانی ، سیستم امنیتی خود را تعمیر کند..


اگر شما تجارت خود را به صورت آنلاین انجام می دهید ، و همچنین به طور روزانه با داده های مشتری سر و کار دارید ، برای شما بسیار مهم است که سیستم تجاری خود را تا حد امکان ایمن نگه دارید. از همه مهمتر ، حملات سایبری امروزه متداول تر شده است ، بنابراین هکرها همیشه سعی می کنند آسیب پذیری امنیتی را پیدا کنند که بتوانند از آن برای نفوذ به سیستم شما استفاده کنند. به همین دلیل VPN برای تجارت شما بسیار مهم می شود. در اینجا چند روش وجود دارد که VPN می تواند به تجارت در جلوگیری از حملات سایبری کمک کند:

1. از داده های مشتری مهم شما در ابر محافظت می شود

با سیستم فعلی خود که همه داده های معامله مالی و داده های مشتری خود را در ابر قرار می دهید ، مهم است که اطمینان حاصل شود که داده ها همیشه در امان هستند. هکرها سعی خواهند کرد تا به سیستم شما نفوذ کنند و داده های شما را با روش های مختلف موجود از جمله با جستجوی هرگونه اشکال یا آسیب پذیری سیستم در زیرساخت های کاری شما سرقت کنند. اما با فعال بودن اتصال VPN ، می توانید یک سیستم محافظت از داده حتی قوی تر ایجاد کنید ، زیرا نه تنها از داده های خود در سطح سرور محافظت می کنید بلکه در سطح اتصال به شبکه نیز محافظت می کنید. قبل از اینکه هکرها بتوانند حملات سایبری خود را روی سرورهای شما انجام دهند ، آنها ابتدا باید به اتصال رمزگذاری شده VPN شما نفوذ کنند ، که انجام آنها برای آنها بسیار سخت است..

2. کلیه ارتباطات آنلاین داخلی و خارجی رمزگذاری می شوند

به عنوان یک تجارت ، شما باید کارمندان خود را با استفاده از شبکه ارتباط داخلی ، و همچنین با مشتریان یا افراد دیگری که از شبکه ارتباطی خارجی استفاده می کنند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. با فعال بودن VPN ، می توانید ارتباطات آنلاین را که در شغل خود دارید رمزگذاری کنید تا کسی نتواند به آن گوش کند. همچنین وقتی کارمندان خود را به خارج می فرستید ، جایی که شبکه اینترنتی خیلی امن نیست ، مهم است. با یک VPN ، آنها همیشه قادر به برقراری ارتباط ایمن با شرکت شما در هر کجا که باشند هستند.

3. زیرساخت های تجاری خود را با محافظت از فایروال تقویت کنید

بهترین راه برای جلوگیری از ورود مجرمان سایبری به سیستم شما ، ایجاد محافظت از فایروال قوی در اطراف زیرساخت های تجاری شما است. علاوه بر ابزارهای امنیتی مختلفی که روی سیستم خود نصب کرده اید ، می توانید یک سیستم فایروال را نیز در اطراف اتصال شبکه خود بسازید که این امر باعث می شود زیرساخت های تجاری شما حتی بیشتر امن شود. با استفاده از شبکه خصوصی مجازی ، می توانید امنیت کلی سیستم را تقویت کنید ، زیرا فایروال نه تنها در سطح سیستم فعال می شود ، بلکه در سطح اتصال شبکه نیز وجود دارد..

4- سرورهای کسب و کار شما از حملات DDoS امن تر هستند

متداول ترین روش هکرها برای ایجاد اختلال در سیستم یک شرکت ، حمله به سیستم آنها با استفاده از حملات DDoS است. این حمله باعث می شود تا سرورهای آنها نتوانند درخواست های کاربران را انجام دهند و این می تواند به طور موثری باعث شود سیستم آنها آفلاین نباشد. این یکی از رایج ترین حملات سایبری است و مدت زیادی طول خواهد کشید تا بتوانید دوباره سرورهای خود را بصورت آنلاین بازیابی کنید. با این وجود ، با اتصال VPN ، سرورهای شغلی خود را از حملات DDoS ایمن تر می کنید و سرورهای خود را همیشه در حال کار نگه دارید.

5. با حداکثر محافظت از امنیت ، اتصال خود را با سرعت بالا اجرا کنید

برای مشاغل ، برای آنها بسیار مهم است که اتصال شبکه خود را با بالاترین سرعت در حال کار نگه دارند ، زیرا آنها باید هر ثانیه از سرورهای خود استفاده کنند تا داده های مهم مختلف مانند اطلاعات مشتری ، دارایی های دیجیتال و غیره را پردازش کنند. بنابراین ، مهم است که بدون توجه به امنیت سرور ، اتصال به شبکه تجاری خود را با سرعت بالا در حال اجرا نگه دارید. اتصال VPN دقیقاً همین کار را انجام می دهد ، و می تواند به سرعت کار و در عین حال محافظت از امنیت در حداکثر سطح ، به اتصال تجاری شما کمک کند..

این روشهایی است که مشاغل می توانند با استفاده از اتصال VPN از حملات سایبری جلوگیری کنند. VPN امروزه به ویژه برای کسانی که تجارت خود را بصورت آنلاین انجام می دهند به بخشی جدایی ناپذیر در اکثر مشاغل تبدیل شده است. اگر شما نیاز به تقویت امنیت و حفظ حریم خصوصی در تجارت یا شرکت کوچک خود دارید ، بهتر است از VPN شروع کنید تا بتوانید اتصال شبکه خود را رمزگذاری کرده و از انواع مختلف حملات سایبری جلوگیری کنید..