چرا باید از استفاده از خدمات VPN مستقر در ایالات متحده و انگلیس خودداری کنید

چرا بسیاری از خدمات VPN مبتنی بر مکانهای خارج از کشور هستند؟ شاید تعجب کنید که چرا در حقیقت ، بیشتر ارائه دهندگان شبکه مجازی معتبر مستقر در ایالات متحده یا انگلیس نیستند. بله ، برای شما توصیه می شود به جای خدمات مستقر در ایالات متحده و انگلیس ، از خدمات VPN مستقر در مکانهای برون مرزی استفاده کنید. این امر عمدتاً به این دلیل است که دولت های ایالات متحده و انگلیس در اجرای قوانین نظارت بر شهروندان خود بسیار سختگیر هستند. آنها دوست دارند که از آنچه شهروندانشان انجام می دهند جاسوسی کنند.


اگر از VPN مستقر در ایالات متحده یا انگلیس استفاده می کنید ، ممکن است به هیچ وجه از حریم شخصی آنلاین خود محافظت نکنید. بله ، ممکن است بتوانید وب سایتهای سانسور شده یا محدود شده را از حالت مسدود خارج کنید ، اما داده های شما به احتمال زیاد توسط دولت ایالات متحده یا انگلیس نگهداری می شوند زیرا شرکت های VPN ملزم به انجام این کار هستند. این تنها یک دلیل مهم است که خدمات VPN مستقر در مکان های برون مرزی ترجیح داده می شوند. هنوز دلایل بسیار دیگری وجود دارد. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا باید از استفاده از خدمات VPN مستقر در ایالات متحده و انگلیس خودداری کنید:

1. برنامه جهانی نظارت گسترده

دولت آمریكا و انگلیس در بسیاری از كارهایی كه انجام می دهند مشتاقانه از شهروندان خود جاسوسی می كنند. بیایید نگاهی بیندازیم به یکی از سازمان های دولتی ایالات متحده به نام NSA ، معروف به جاسوسی از شهروندان به صورت آفلاین و آنلاین. البته هدف این سازمان حمایت از منافع ایالات متحده و حفظ کشور در وضعیت پایدار و ایمن است. با این حال ، استفاده عملی از این هدف نجیب ممکن است گاه از دست خارج نشود ، امنیت بسیاری از شهروندان را که سعی در محافظت از آنها دارند تهدید کند..

در این مرحله ، به راحتی می توان فرض کرد که سرویس های VPN مستقر در ایالات متحده و انگلیس ، اطمینان زیادی در ثبت فعالیت های کاربر و گزارش دادن آن به طور مرتب به دولت یا در صورت لزوم دارند. این یکی از دلایلی است که به جای آن باید خدمات شبکه خصوصی خصوصی مستقر در دریایی را انتخاب کنید.

2. اطلاعات شخصی شما ایمن و ایمن است

به عبارت ساده ، خدماتی که مستقر در ایالات متحده و انگلیس نیستند تابع مقررات ایالات متحده و انگلیس نیستند ، به این معنی که قوانین ایالات متحده و انگلیس نمی توانند به این شرکتهای VPN برسند. برای کاربران ، به این معنی است که داده های آنها همیشه می توانند بدون هیچ گونه خطری برای نقض حریم خصوصی در امان باشند. دلیل این امر این است که این سرویس های VPN فعالیت کاربر را در حین استفاده از شبکه خصوصی وارد نمی کنند و نظارت نمی کنند. این همچنین به معنای آرامش بیشتر برای شما است.

3. آنها اطلاعات شما را برای دولت وارد می كنند

هنگام استفاده از یکی از شبکه های خصوصی مجازی مستقر در ایالات متحده یا انگلیس ، ممکن است فکر کنید که حریم خصوصی شما ایمن است ، اما کاملاً اینگونه نیست. داده های شما طبق قوانین ایالات متحده یا انگلستان تنظیم می شود ، به این معنی که در صورت لزوم ، دولت می تواند از این شرکت بخواهد که داده های استفاده را برای کاربران خاص که می خواهند بدانند ، افشا کند. شرکت شبکه خصوصی طبق قانون موظف است درخواست های دولت را رعایت کند. برای این منظور ، این سرویس ضمن استفاده از آن ، از ورود به سیستم و نظارت بر داده های شما استفاده می کند. به همین دلیل است که برای حفظ حریم خصوصی شما کاملاً بی خطر نیست.

4- دولت همیشه راهی برای جاسوسی از شما می یابد

دولت ایالات متحده یا انگلیس به دلیل تلاش برای یافتن راه هایی برای جاسوسی برای شهروندان خود ، به ویژه آنلاین مشهور است. حتی در هنگام استفاده از خدمات شبکه خصوصی ، دولت برنامه هایی دارد که به آنها اجازه می دهد در شبکه خصوصی نفوذ کنند و برای آشکار کردن فعالیت کاربر سعی در هک کردن آن دارند. این عمل اگرچه بسته به سیستم امنیتی و رمزنگاری شبکه خصوصی ممکن است موفقیت آمیز باشد یا نباشد ، می تواند برای حفظ حریم خصوصی آنلاین برای کاربران VPN خطرناک باشد. دلیل دیگری برای جابجایی فقط به یک شرکت VPN مستقر در دریایی.

5. Backdoors ممکن است به برنامه VPN وارد شود

مجدداً ، به منظور جاسوسی از کاربران و نظارت بر فعالیت آنلاین آنها علیرغم استفاده از شبکه خصوصی ، دولت ممکن است برخی از درهای پشتی را به برنامه VPN وارد کند. ممکن است کاربران از این بدافزار در برنامه VPN خود استقبال نکنند ، اما بی سر و صدا داده های استفاده را از کاربران به دولت ارسال می کنند. باز هم ، به کیفیت برنامه VPN از نظر سیستم امنیتی و حفاظتی آن بستگی دارد. در هر صورت ، برای شما عاقلانه خواهد بود که از هرگونه خدمات VPN مستقر در ایالات متحده یا انگلیس ، به ویژه خدمات رایگان که به آنها اعتماد ندارید یا با آنها آشنا نیستید ، خودداری کنید..