راهنمای گام به گام استفاده از VPN برای تماشای فیلم های محدود شده با جغرافیایی

تعداد زیادی کاربر VPN وجود دارند که از اتصال خصوصی خود استفاده می کنند و این در درجه اول برای تماشای فیلم های دارای محدودیت های جغرافیایی است. اگر شما یکی از آنها نیستید و می خواهید به دلیل محدودیت های منطقه ، فیلم هایی را ببینید که در کشور شما در دسترس نیست ، شروع به تماشای آن کنید ، بنابراین اشتراک در یک سرویس عالی VPN مکان مناسبی برای شروع است. با عضویت در یک سرویس عالی VPN ، می توانید از محدودیت های منطقه در کشور خود دور شوید و می توانید بدون هیچ مشکلی شروع به تماشای فیلم از منطقه دیگری کنید..


با این حال ، قبل از شروع به انجام این کار ، شما باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خدمات VPN شما دارای ویژگی مسدود کردن خودکار برای ISP و همچنین ارائه حداکثر سرعت اتصال و پهنای باند نامحدود است. همچنین ، شما باید با یک اتصال مناسب برای ارائه دهنده خدمات اینترنتی مشترک باشید که به شما امکان می دهد فیلم ها را با حداقل 720p بدون هیچ گونه وقفه ای پخش کنید. هنگامی که همه چیز آماده است ، در اینجا راهنمای گام به گام استفاده از VPN برای تماشای فیلم های دارای محدودیت در ژئو آمده است:

1. VPN خود را روشن کنید و بررسی کنید که اتصال خصوصی فعال است یا خیر

اولین قدم که شما باید انجام دهید این است که نرم افزار VPN خود را راه اندازی کنید و اتصال خصوصی را از رابط نرم افزار فعال کنید. پس از فعال شدن اتصال ، باید بررسی کنید که قبلاً به شبکه خصوصی وصل شده اید یا خیر. برای این کار می توانید آدرس IP خود را بررسی کنید و ببینید که آیا ارتباط شما دارای آدرس IP خصوصی است یا هنوز از آدرس IP معمولی استفاده می کند. مرحله بعدی انجام یک تست سرعت اتصال سریع برای تعیین سرعت اتصال شماست ، اطمینان حاصل کنید که سرعت اتصال خصوصی به اندازه کافی مناسب برای پخش ویدیو است.

2. روی سرور که با منطقه هدف منطبق است تغییر دهید

حالا به فیلمهایی که می خواهید تماشا کنید فکر کنید. آیا این فیلم ها فقط برای یک منطقه خاص در دسترس هستند؟ به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک برنامه تلویزیونی آمریکایی را تماشا کنید ، که معمولاً فقط در منطقه ایالات متحده یا آمریکای شمالی است ، باید سرور خصوصی خود را تغییر دهید تا با آن منطقه مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال اگر این فیلم فقط در آلمان موجود است ، باید از یک سرور آلمانی در نرم افزار VPN خود استفاده کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به محتوا دسترسی پیدا کنید که گویی در کشوری زندگی می کنید که برای پخش فیلم تعیین شده است.

3. به وب سایت جریان دسترسی پیدا کنید و در صورت لزوم در خدمات آنها مشترک شوید

هنگامی که تصمیم گرفتید که کدام فیلم را ببینید و سرور خود را به همان منطقه فیلم تغییر دهید ، زمان آن رسیده است که از وب سایت پخش فیلم دیدن کنید. معمولاً دو نوع وب سایت جریان وجود دارد که می توانید از آنها بازدید کنید. اول ، سایت پخش رایگان و دوم ، سایت جریان پرداخت شده. به عنوان مثال ، هولو بیشتر در ایالات متحده موجود است و فیلم های رایگان و رایگان را نیز برای پخش ارائه می دهد. بنابراین ، شما می توانید با استفاده از اتصال خصوصی خود به وب سایت جریان فیلم مراجعه کنید ، و می توانید فوراً پخش فیلم را شروع کنید. اگر به اشتراک نیاز دارد ، ابتدا باید در وب سایت جریان مشترک شوید.

4- ثبت نام و مراحل پرداخت خدمات را تکمیل کنید

معمولاً ، بسیاری از وب سایتهای پخش شده با قفل مناطق فقط اجازه پخش محتوای آنها را می دهند مگر اینکه کاربران وارد سیستم عامل خود شوند یا در این سرویس مشترک شوند. در این صورت ، باید مراحل ثبت نام را به وب سایت جریان انجام دهید و در صورت لزوم آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. اگر این سرویس نیاز به پرداخت هزینه اشتراک داشته باشد ، می توانید با استفاده از یک آدرس ایالات متحده در اطلاعات صورتحساب خود ، مراحل پرداخت را انجام دهید. پس از اتمام معامله ، شما قادر خواهید بود بلافاصله استفاده از سرویس پخش فیلم را شروع کنید.

5. فیلمی را که می خواهید انتخاب کنید و جریان را شروع کنید

اکنون ، آنچه برای شما باقی مانده است این است که شروع به پخش هر فیلمی که می خواهید کنید. عنوان فیلم را بررسی کنید و فوراً پخش کنید. اگر افزونه ای وجود دارد که برای فعال کردن فرآیند جریان ، روی مرورگر شما باید نصب شود ، باید طبق این دستورالعمل آن افزونه را نصب کنید. اگر سرویس پخش به شما امکان می دهد فیلم های خود را از طریق دستگاه های تلفن همراه خود پخش کنید ، می توانید برنامه های آنها را نصب کنید و فیلم ها را در حال حرکت پخش کنید. با این حال ، شما باید برنامه VPN را برای دستگاه همراه خود فعال کنید و از سرور مطابق با منطقه مورد نظر استفاده کنید قبل از اینکه بتوانید فیلم ها را در حال حرکت کنید..

اینها راهنمای گام به گام برای استفاده از VPN برای تماشای فیلم های دارای محدودیتهای ژئو است. با استفاده از VPN ، برای شما امکان پذیر است که محدودیت های قفل منطقه را دور بزنید ، به شما امکان می دهد فیلم های مناطق دیگر را تماشا کنید. علاوه بر این ، هنگام استفاده از اتصال خصوصی ، بدان معنی است که اتصال شما همیشه رمزگذاری و محافظت می شود.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map