چرا باید در اتصال VPN خود مانیتورینگ موقعیت مکانی را فعال کنید

هنگامی که از اتصال حق بیمه VPN استفاده می کنید ، بسیاری از ویژگی های موجود در نرم افزار رایگان VPN را دریافت نمی کنید. به عنوان مثال ، ویژگی هایی مانند Kill Switch ، Monitoring Location ، Always On ، Firewall ، DNS Leak Protection و بسیاری از ویژگی های دیگر بسته به مارک VPN مورد استفاده شما برای شما در دسترس خواهد بود. هر ویژگی در رمزگذاری ترافیک اینترنت شما مزیت بیشتری به شما می دهد. ویژگی Kill Switch به شما امکان می دهد بلافاصله در هنگام افت اتصال VPN اتصال اینترنت خود را خاموش کنید تا به طور تصادفی آدرس IP خود را در طول جلسه مرور خود فاش نکنید. ویژگی Always On به شما امکان می دهد دستگاه های خود را از زمان شروع دستگاه تا زمان خاموش کردن دستگاه ، به VPN متصل کنید..


اکنون ، در مورد ویژگی Monitoring Location صحبت خواهیم کرد. این ویژگی است که اغلب مورد استفاده بسیاری از کاربران VPN نادیده گرفته می شود ، اما کاملاً مهم است. این اجازه می دهد تا اتصال VPN با وجود استفاده از شبکه خصوصی برای اتصال به اینترنت مکان فعلی شما را تشخیص دهد. در هنگام فعال کردن این ویژگی در اتصال VPN ، فواید زیادی وجود دارد. در اینجا دلایلی وجود دارد که باید نظارت مکان را در اتصال VPN خود فعال کنید:

1. شما هنوز هم می توانید به حساب های بانکی محلی خود دسترسی داشته باشید بدون اینکه مسدود شوید

به دلیل نگرانی های امنیتی ، بسیاری از وب سایت های بانک محلی از ورود به حساب کاربری خود با استفاده از یک آدرس IP خصوصی امتناع می ورزند. دلیل این امر مواردی است که آدرسهای IP خصوصی توسط مجرمان سایبری برای سرقت پول از قربانیان وی استفاده می شود. همچنین ، آدرس IP خصوصی که متعلق به کشور دیگری است برای وب سایت های بانک های محلی کاملاً مشکوک خواهد بود زیرا مشتریان آنها بیشتر افراد محلی با آدرس های محلی هستند. این جایی است که نظارت بر مکان ضروری می شود. حتی اگر اتصال شما خصوصی و متصل باشد ، هنوز می توانید موقعیت مکانی خود را فاش کنید تا بتوانید با اتصال رمزگذاری شده خود به وب سایت های بانکی محلی دسترسی پیدا کنید.

2. اتصال شما همچنان در حالی که مرور خود را با آدرس IP محلی انجام می دهید خصوصی باقی می ماند

نکته خوب در مورد فعال کردن ویژگی نظارت بر موقعیت مکانی این است که در حالی که هنوز با آدرس IP محلی می توانید از یک اتصال خصوصی استفاده کنید. این بدان معناست که با استفاده از اتصال VPN شما هنوز به وب سایتهای محلی که معمولاً هیچ آدرس IP خصوصی را نمی پذیرند ، دسترسی دارید. برای دسترسی به برخی از وب سایتهای محلی لازم نیست اتصال VPN خود را بطور موقت خاموش کنید. این امر به ویژه در کشورهایی که قوانین اینترنت بسیار محدود کننده است صادق است. با اجازه سرویس VPN برای نظارت بر موقعیت مکانی شما ، نیازی به نگرانی در مورد دسترسی به چنین وب سایت هایی ندارید زیرا هنوز به نظر می رسد مکان شما در کشور شماست.

3. شما هیچ مشکلی در ورود به سیستم مشکوک نخواهید داشت

این یکی از رایج ترین مشکلات هنگام استفاده از اتصال VPN است. گاهی اوقات ، وقتی وارد برخی از حسابهای خود می شوید ، ارائه دهندگان خدمات ورود به سیستم را مشکوک می دانند و بدین ترتیب ، آنها اعلان هایی را برای شما به وجود می آورند که احتمالاً حسابهای شما به خطر افتاده است. با اجازه سرویس VPN شما می توانید به طور مداوم موقعیت مکانی خود را کنترل کنید ، از این مشکل جلوگیری می شود و این باعث می شود ورود شما به هنگام حفظ ارتباط خود همیشه محرمانه باشد..

4- بدون هیچ مشکلی می توانید از برنامه های مرتبط با GPS استفاده کنید

هنگامی که از اتصال VPN استفاده می کنید ، گاهی اوقات هنگام استفاده از برنامه های مربوط به GPS ، مشکلات زیادی به وجود خواهید آمد. به عنوان مثال ، اگر در دستگاه تلفن همراه خود هستید و می خواهید مسیر رفتن به یک مکان مشخص را بدانید ، GPS شما موقعیت مکانی شما را در کشور دیگری تشخیص می دهد ، زیرا VPN شما برای دسترسی به اینترنت از سرور در کشور دیگری استفاده می کند. . این خصوصاً اگر می خواهید سریع از برنامه های GPS استفاده کنید ، می تواند مشکل ساز باشد. این امر به راحتی با فعال کردن نظارت بر موقعیت مکانی شما در داشبورد VPN شما امکان پذیر است ، این امر به برنامه های GPS اجازه می دهد تا در حالی که در خارج از رادار با اتصال اینترنت خود هستند از موقعیت واقعی خود تشخیص دهند..

5. از هرگونه ISP و نظارت بر دولت در امان بمانید

نکته آخر اینکه با فعال کردن ویژگی نظارت مکان در شبکه خصوصی مجازی خود ، می توانید مکان واقعی خود را در وب سایت هایی که بازدید می کنید فاش کنید در حالی که از هرگونه ISP و نظارت دولتی محافظت می شود. به عبارت دیگر ، گویا شما هنوز هم می توانید از یک اینترنت معمولی از ISP خود استفاده کنید و در عین حال می توانید از کلیه وب سایت هایی که توسط دولت مسدود شده اند دور شوید و همچنین از سیستم نظارتی آنها ایمن و خصوصی باشید. این یک مزیت بزرگ است که می توانید با استفاده از ویژگی موقعیت مکانی در VPN خود ، به سادگی به دست آورید.

این دلایلی است که شما باید نظارت بر موقعیت مکانی را در اتصال VPN خود فعال کنید. بیشتر اوقات ، هنگامی که برای اولین بار VPN را نصب می کنید ، این ویژگی خاموش می شود و از آنجا که بسیاری از مردم به آن اهمیتی نمی دهند ، ممکن است نمی دانند که این ویژگی وجود دارد. با این حال ، وقتی این ویژگی را در VPN خود روشن می کنید ، مزایای زیادی خواهید داشت که از این پس تجربه کلی اینترنت شما را ارتقا خواهد داد.