چرا باید در حداقل مرورگر VPN حداقل در دستگاه خود نصب کنید

VPN در شرایط اینترنت امروز ضروری تر شده است ، جایی که دولت ، ISP ، شرکت ها ، وب سایت ها و سایر اشخاص ثالث برای جاسوسی از عادت های خود و به دست آوردن اطلاعاتی خاص که از آنها سود می برد ، هر کاربر اینترنتی را تحت نظر دارند. شبکه خصوصی مجازی محبوبیت بیشتری پیدا می کند زیرا می تواند امنیت و حفظ حریم خصوصی مورد نیاز کاربران اینترنت را در اختیار شما قرار دهد تا بتواند از سیستم نظارتی جهانی رهایی یابد. از این گذشته ، خدمات VPN زیادی وجود دارد که امروزه در بازار موجود است و آنها به اشکال و اشکال مختلفی ارائه می شوند.


یک نوع سرویس VPN که باید بدانید مرورگر VPN است. مرورگر نوع مرورگری است که دارای VPN داخلی در آن است که می توانید بدون نیاز به استفاده از نرم افزارهای اضافی آن را فعال کنید. شما به سادگی مرورگر را بر روی دستگاه خود نصب می کنید و سپس می توانید با استفاده از مرورگر ، لذت بردن از اتصال خصوصی را شروع کنید. مرورگر VPN غالباً به عنوان مرورگر خصوصی خوانده می شود زیرا از حریم شخصی و امنیت کاربر به صورت آنلاین محافظت می کند. در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید حداقل یک مرورگر VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید:

1. لازم نیست برای هر اشتراک VPN پرداخت کنید

اکثر مرورگرهای داخلی VPN به دلیل استفاده از اتصال ایمن که در اختیار شما قرار می دهد ، هیچ هزینه ای از شما نمی گیرند. با این وجود ، ممکن است تنظیمات در تنظیمات مرورگر پنهان باشد ، و برای فعال کردن آن باید به تنظیمات پیشرفته مرورگر بروید. پس از فعال کردن VPN ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد محدودیت پهنای باند نیست. معمولاً این مرورگرهای خصوصی مجازی پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند و کاربران می توانند به صورت رایگان از اتصال خصوصی استفاده کنند. با این حال ، ممکن است سرعت در مقایسه با خدمات معتبر و اختصاصی VPN خارج از کشور کندتر باشد.

2. از راه رایگان بهتر از خدمات رایگان VPN در خارج وجود دارد

به جای استفاده از برخی خدمات رایگان شبکه خصوصی مجازی که هم برای دسک تاپ و هم برای دستگاه های تلفن همراه وجود دارد ، بهتر است به جای آن از مرورگر خصوصی استفاده کنید. امروزه اکثر خدمات شبکه خصوصی در بازار ، شبکه خصوصی خود را به عنوان یک آزمایش رایگان ارائه می دهند ، به این معنی که برای ادامه استفاده از این سرویس ، باید بعداً هزینه پرداخت کنید. همچنین ، آنها با پهنای باند محدود ، سرور کم کیفیت و سرعت بسیار کند ارائه می شوند که اغلب باعث می شود هنگام استفاده از آنها احساس ناامیدی کنید. از طرف دیگر ، مرورگر VPN بدون هیچ گونه آزمایشی آزمایشی رایگان ، بدون محدودیت پهنای باند و با زیرساختهای سرور با کیفیت بالا که در طول سالها ساخته شده است ، ارائه می شود.

3. توسط سازمان غیر انتفاعی ساخته شده است

اگر یک شرکت تجاری یک مرورگر خصوصی ایجاد کند و بگوید که اتصال خصوصی را به صورت رایگان به کاربران ارائه می دهد ، ممکن است شما نسبت به ادعای آنها احتیاط کنید. موارد بسیاری از ارائه دهندگان شبکه خصوصی مجازی وجود دارد که اتصال VPN خود را به صورت رایگان ارائه می دهند ، که با استفاده از داده های کاربر بدون رضایت آنها معلوم شد. برخی از شبکه های خصوصی رایگان دیگر نیز در حال عادت به مرور هستند و داده های خود را به اشخاص ثالث می فروشند. دلیل این امر این است که جهت گیری آنها سود است ، نه حریم خصوصی کاربر. بیشتر مرورگرهای VPN به حفظ حریم خصوصی کاربر متعهد هستند و سعی می کنند بهترین فعالیت امنیتی را برای فعالیت آنلاین خود ارائه دهند. این امر به این دلیل است که آنها توسط سازمان های غیر انتفاعی ساخته شده اند که بر پیشرفت اینترنت تمرکز می کنند ، نه فقط برای بدست آوردن سود.

4- کاملاً ایمن و رایگان است

مرورگر خصوصی که بر روی سیستم خود نصب می کنید هم از نظر ساختار اشتراک پرداخت و هم از نرم افزارهای مخرب کاملاً ایمن و رایگان است. این امر به این دلیل است که آنها نمی خواهند اعتماد کاربرانی را که سالها ساخته بودند از دست بدهند. بیشتر خدمات آنها بصورت رایگان ارائه می شود و نرم افزار آنها یا منبع باز یا از پروژه های منبع باز ساخته شده است. در حالی که استفاده از سایر ارائه دهندگان خدمات شبکه خصوصی خصوصی در آنجا برای شما خطرناک است ، هنگام استفاده از مرورگر VPN نیازی به نگرانی در مورد امنیت و حریم خصوصی نخواهید داشت.

5- می توان از آن به عنوان اتصال VPN پشتیبان استفاده کرد

اگر قبلاً از اتصال VPN از یک ارائه دهنده خدمات معتبر VPN استفاده کرده اید ، نصب یک مرورگر VPN فقط در صورت نیاز به تهیه نسخه پشتیبان برای اتصال خصوصی به شما آسیب نمی رساند. بعضی اوقات ، ممکن است با اتصال به شبکه اختصاصی خود مشکل داشته باشید ، یا مشکل سرور باشد یا سرعت اتصال به اندازه کافی مناسب نباشد. در این زمان ، می توانید از مرورگر VPN به عنوان اتصال پشتیبان استفاده کنید ، به شما امکان می دهد در حالی که انتظار دارید اتصال اصلی شبکه خصوصی شما ثابت شود ، فعالیت آنلاین خود را ادامه دهید..

این دلایلی است که شما باید حداقل یک مرورگر VPN را روی دستگاه خود نصب کنید. توابع مختلفی وجود دارد که می توانید از آن بهره مند شوید و مهمتر از آن ، استفاده از اتصال خصوصی در مرورگر هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. با این وجود ، ممکن است برای همه سیستم عامل ها در دسترس نباشد ، و ممکن است مرورگر همان عملکردی را که امروزه توسط اکثر خدمات پراکسی پریمیوم موجود در بازار ارائه شده است ، به شما ارائه ندهد. اما هنوز هم ، ارزش آن را دارد که سیستم خود را نصب کنید.