دلایلی که شما باید از VPN استفاده کنید که بسیاری از مکانهای سرور را ارائه می دهد

موفقیت یک VPN بستگی به این دارد که ارائه دهنده خدمات بهترین عملکرد اتصال خصوصی مجازی خود را چگونه ارائه می دهد. البته عملکرد نیز باید با ویژگیهای خوب امنیتی و حریم خصوصی متعادل باشد که حداکثر محافظت را برای کاربران خود تضمین می کند. با این وجود ، مهمتر از آن ، تعداد سرورهای ارائه شده برای شما کافی است تا بدون مشکل بین آنها جابجا شوید. هیچ بار اضافی سرور وجود نخواهد داشت که باعث شود عملکرد مرور شما کاهش یابد ، و سرعت کلی و زمان بارگیری صفحه را کند کنید.


به همین دلیل برای شما مهم است که قبل از انتخاب استفاده از آن سرویس VPN ، به چند سرور ارائه دهنده VPN به کاربران خود پیشنهاد دهید. همچنین ، شما باید اطمینان حاصل کنید که آن سرورها متعلق به شرکت VPN هستند ، نه سرورهای اجاره ای با محدودیت های خاص خود. در اینجا دلایلی که شما نیاز به استفاده از VPN دارید که مکانهای مختلف سرور را ارائه می دهد آورده شده است:

1. حداقل خطر اضافه بار سرور وجود خواهد داشت

باور کنید یا نه ، ارائه دهندگان VPN که سرور کافی برای کاربران خود ارائه نمی دهند ممکن است بار اضافی سرور و عملکرد ناپایدار را تجربه کنند. به همین دلیل ، کاربران یا مجبور هستند با سرعتی کمتری مرور کنند ، یا برای مدت معینی نمی توانند به سرور مشکل ساز وصل شوند. اگر این اتفاق بیفتد ، واقعاً می تواند راحتی شما را در استفاده از سرویس VPN مختل کند. به یاد داشته باشید که حتی خدمات VPN با حق بیمه یا پرداخت شده نیز می توانند این مشکل را داشته باشند. به همین دلیل شما باید یکی را انتخاب کنید که چندین مکان سرور را ارائه می دهد و در صورت امکان با تعداد زیادی سرور در هر مکان. این کار برای جلوگیری از اضافه بار سرور و سایر مشکلات مربوط به سرور در طول جلسه مرور خصوصی شما است.

2. هر سرور بهترین عملکرد را ارائه می دهد

با داشتن چندین سرور ، به این معنی است که کاربران VPN با استفاده از سرورهای مختلف پخش می شوند ، به طوری که آنها از همان سرور همزمان استفاده نمی کنند. به این ترتیب ، ارائه دهنده VPN می تواند هر سرور را برای ارائه بهترین عملکرد در جلسه مرور شما نگه دارد. نیازی نیست که نگران قطع ارتباط در وسط فعالیت مرور خود باشید ، مانند پخش ویدیو یا گوش دادن به موسیقی. این می تواند بهترین راحتی را در جلسه آنلاین شما در تمام مدت حفظ کند.

3. می توانید به راحتی بین مکان های مورد نظر خود جابجا شوید

با داشتن چندین مکان سرور که در کشورهای مختلف پخش می شود ، می توانید به راحتی مکان های دلخواه خود را به راحتی تغییر دهید. هر سرور برای هر کشور همیشه برای استفاده در دسترس شما خواهد بود ، زیرا میزان استفاده از منابع متعادل است. پرش از سرور به سرور برای شما بسیار راحت خواهد شد. این فعالیت همچنین می تواند امنیت اتصال VPN شما را ارتقا بخشد ، بنابراین شما قادر خواهید بود تمام وقت خصوصی بمانید.

4- می توانید برای اهداف مختلف آدرس IP مختلف دریافت کنید

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک فیلم خاص را مشاهده کنید که فقط در یک کشور خاص در دسترس است ، می توانید سرور VPN را به راحتی به آن کشور تغییر دهید تا بتوانید آن را تماشا کنید. اگر ارائه دهنده VPN فقط تعداد معدودی مکان سرور را در اختیار شما قرار دهد ، این امکان برای شما امکان پذیر نخواهد بود. دلیل این امر است که ، گاهی اوقات ، دسترسی به محتوای شخص ثالث که فقط برای یک منطقه خاص در دسترس است ، شما را مجبور می کند از آن منطقه به اینترنت دسترسی پیدا کنید. اگر شرکت VPN سرور خاصی برای آن کشور فراهم نمی کند ، حتی نمی توانید از همان سرویس VPN از یک سرور دیگر استفاده کنید ، به آن محتوا دسترسی پیدا کنید.

5. مناسب برای دستگاه های چندگانه که استفاده می کنید

اگر چندین دستگاه دارید ، و همه دستگاه ها باید به VPN شما متصل شوند ، پس از داشتن چندین مکان سرور می توانید در مورد سرور که هر دستگاه به آن متصل است ، تغییرات مختلفی را برای هر دستگاه ایجاد کند. ممکن است یک دستگاه به سرور ایالات متحده متصل شود ، در حالی که ممکن است یک دستگاه دیگر به سرور آلمان متصل شود. این کار به دستگاه های مختلف دسترسی متفاوتی به محتوا از هر کشور خواهد داد و بنابراین ، شما می توانید تجربه خود را در استفاده از اتصال VPN متمایز کنید..

این دلایلی است که شما باید از VPN استفاده کنید که مکانهای مختلف سرور را ارائه می دهد. هرچه مکان های سرور بیشتری توسط شرکت VPN ارائه شود ، برای شما به عنوان کاربر بهتر است که از ویژگی های سرویس VPN استفاده کنید. عملکرد برای هر سرور پایدار خواهد بود و کیفیت کلی سرویس نیز خود ستاره خواهد بود. هرچه مکانهای ارائه شده از سرور کمتر باشد ، احتمالاً هنگام استفاده بیش از حد بسیاری از کاربران در همان زمان ، بیش از حد بارگیری خواهد شد.